Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Widzę, że jest kilka fajnych typów na Bellator w weekend ale ciekawe jakie kursy. Co sądzicie o Pico? @Evo i reszta. Ostatnio ładnie zawalczyl
Wszystko będzie zależało od kursów, ale przejrzałem kartę i są perełki do gry - powinno być do jednej mordy w kilku walkach. Byle nie dali na wszystkich po 1.10.
 
Babilon w piątek, kursy liche a może underdog:
Co powiecie o Tomczaku ?
 

Attachments

  • babil.png
    babil.png
    10.3 KB · Views: 46
Babilon w piątek, kursy liche a może underdog:
Co powiecie o Tomczaku ?
Ja osobiście chyba spróbuje dla mnie 55/45 dla FIipa. Biorąc pod uwagę ich ostatnie walki to mimo wszystko postawie na pewniejszego, silniejszego fizycznie zawodnika. Jedyne co mnie martwi to tak jak wcześniej kondycja i brak kontroli przeciwnika w parterze. Mimo wszystko moim zdaniem Gładkowicz stanowi jedynie zagrożenie w parterze. Tak tylko przypomnę, że ostatni przeciwnik Tomczaka pokonał Bryczka... Dorzuciłem do Hollowaya i Murzakanova.
 
To po ile zdarzeń grasz na tych taśmach?
Grajac na Fortunie staram sie w miare mozliwosci dawac te 3 zdarzenia z minimalnym kursem 1,30 zeby zalapac sie na bonus 1,14. Czasem dorzuce cos na podbicie tak jak tutaj Makhacheva, ale raczej nie przekraczam 5 zdarzen na kuponie, chyba ze gram jakies tasmy 4fun to co innego. To AKO ktore zamyka Brady i Parnasse wyglada tak:

1636400038799.png
 
kurs podskoczył na Gladkowicza w górę, ostatnio jak była taka sytuacja z Bryla to wiemy jak to się skończyło.
Miałem stawiać Gladkowicza ale pierdole w takiej sytuacji, widocznie jest coś o czym nie wiemy.
 
kurs podskoczył na Gladkowicza w górę, ostatnio jak była taka sytuacja z Bryla to wiemy jak to się skończyło.
Miałem stawiać Gladkowicza ale pierdole w takiej sytuacji, widocznie jest coś o czym nie wiemy.
Jak miałby nie skoczyć skoro w ostatnich dwóch walkach nic nie pokazał. Tomczak to silny typ, siłowo powinien wybronić, dodatkowo walczył z lepszymi zawodnikami. Osobiście za drobne pograłem Tomczaka bo Gładkowicz po prostu z silniejszym fizycznie zawodnikiem powinien polegnąć.
 
kurs podskoczył na Gladkowicza w górę, ostatnio jak była taka sytuacja z Bryla to wiemy jak to się skończyło.
Miałem stawiać Gladkowicza ale pierdole w takiej sytuacji, widocznie jest coś o czym nie wiemy.
Grałem teraz Namajunas, zaczelo sie 1.70 i skonczylo 2.00 dzien przed galą i tez grałem w ciemno.
Czysta reakcja buka , ludzie graja Tomczaka, sam widze spore value w jego zwyciestwie
P.S - kurs malał na Wrzoska z Koike a z nieoficjala mial problem z dłonią czy coś, wiex reguly nie ma
 
Grałem teraz Namajunas, zaczelo sie 1.70 i skonczylo 2.00 dzien przed galą i tez grałem w ciemno.
Czysta reakcja buka , ludzie graja Tomczaka, sam widze spore value w jego zwyciestwie
P.S - kurs malał na Wrzoska z Koike a z nieoficjala mial problem z dłonią czy coś, wiex reguly nie ma
W sumie tak, to stawiam Gladkowicza w takim razie.
:rutekajak:
 
Dziwne, że na Stawowego rośnie kurs... Czyżby ludzie doszukiwali się tu niespodzianki? Dla mnie tu do łatwe zwycięstwo Filipa
 
W sumie tak, to stawiam Gladkowicza w takim razie.
:rutekajak:
Ja jego odpuszczam, wolę Tomczaka singiel
Gładkowicz zawiódł mnie 2x, nie robiąc wagi w Tylko Jeden, a rok temu w wakacje przerżnął przez nokaut psując mi fajną taśmę.
Nie zaufam tym razem choć, ostatnio poskręcał komuś kulosę
 
Ja jego odpuszczam, wolę Tomczaka singiel
Gładkowicz zawiódł mnie 2x, nie robiąc wagi w Tylko Jeden, a rok temu w wakacje przerżnął przez nokaut psując mi fajną taśmę.
Nie zaufam tym razem choć, ostatnio poskręcał komuś kulosę
Ja jednak tez odpuszczam, zobaczyłem jego ostatnia walkę i faktycznie nic specjalnego..
 
Back
Top