Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

z legia jak z najmanem, niby człowiek wie że przejebią ale może jednak tym razem się uda wygrać
 
Pograłem na jednym kuponie Karolczyka trochę w ciemno, a teraz przy chwili wolnego czasu przegladalem walki i wazenie z Armii i zaczynam miec lekkie watpliwosci, czy to bedzie tak jednostronny pojedynek jak wczesniej myslalem. Karolczyk wydaje sie w walce mocno pasywny, rzadko inicjuje ataki, czeka na kontry. Przegral ostatnio z Dominem, a wczesniej zupelnie nie umial sobie poradzic z wywierajacym presję Kępą. Majdan przegrał dwa razy głupio przez duszenie zza pleców, ale do momentu odklepania wydawal sie calkiem silny i dynamiczny i naciskal na przeciwnika. Mam troche obawy jak Karolczyk sobie z tym bedzie radzil. Na wazeniu Majdan tez wyglada fizycznie lepiej niz w swoich poprzednich pojedynkach, a troche czasu minelo od jego ostatniego wystepu (10.2019). Moze sie okazac ze moje obawy sa przesadzone, ale obecnie nie pogralbym juz Karolczyka po tak niskim kursie. Ktos sie podzieli swoim zdaniem na ten temat?

Ech i jest dokladnie tak jak pisalem. Karolczyk mega pasywny i po raz kolejny zupelnie nie radzi sobie z presją mocniejszego fizycznie Majdana :stevecarell:
 
Nie wiem jak można pograć gościa który nie ma ani stójki ani parteru do tego fizycznie wyglądał na tle Majdana jak dzieciok z przedszkola
 
Ten Karolczyk tak słabo zawalczyć czy ten brat Radka Majdana taki mocny???
Majdan ladnie nabity jak na ta kategorie wagowa, wygral to agresja i sila. Karolczyk po staremu, zero inicjatywy, slaby fizycznie. W stojce zbieral na leb, caly czas dawal sie spychac na siatke, a w klinczu byl obalany jak dzieciak i kontrolowany w parterze. Trzeba bylo jednak grac kontre po ważeniu
 
Nie wiem jak można pograć gościa który nie ma ani stójki ani parteru do tego fizycznie wyglądał na tle Majdana jak dzieciok z przedszkola
Ty przejebałeś dziesiątki kuponów, mi tylko Karolczyk nie wszedł bo Majdan to polski Michael Chandler :cool:
Nie wymądrzaj się
 
Back
Top