Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

co myślicie na piątkową armie
mansur
karolczyk
stanek
ako 2.24
Karolczyk to więcej niż pewniak + jego przeciwnik walczył chyba dawniej w koguciej a będą się pizgać w piórkowej
Mansur wygra na 90%
Edit. Garry najebie placka Williamsa w stójce na 75%
Screenshot_20211102_133201.jpg
 
Last edited:
Z DWCS polecam - Juan Puerta.
Chińczycy przyjechali tutaj po wpierdol, jak już było widać tydzień temu. Ten Shang pokaźna seria zwycięstw ale na śmiesznych chińskich galach. Puerta po obozie w ATT, czarny pas BJJ, 3krotny mistrz Titan FC, do tego 12 cm przewagi zasięgu. Może ktoś skorzysta, 5!
Puerta wygrał splitem ale pokazał się bardzo słabo jak na siebie. Jednak najważniejsze że typ zielony, mam nadzieję że ktoś pograł ;)
 
Z Armii mocne dwa typy : Karolczyk + Azhiev. Kurs w fortunie na Szymona 1.35, podczas gdy na rusku wynosi 1.12, wczoraj nawet widziałem 1,09. Azhiev już poniżej 1.20 ale i tak warto dorzucić bo zrobi tego brazolka bez problemu
 
Climaco z piątkowego LFA wydaje się być ciekawym typem. Siły chłop z ciasnymi zapasami kontra kickboxer Horiuchi. Powinien zabetonować. Kurs około 1.6 @Evo masz pogląd? Bo zdaje się byłeś orędownikiem talentu Climaco ;)
 
Dla grających w STS. Dla swojego rozważenia. Piątkowy Bellator i Armia.

Fabian Edwards @1.30 (łatwa bezpieczna walka, rywal w zastępstwo, 38 letni bum znany z walki z Grzebykiem)

Klaudia Syguła @1.35 (gram ją od 3 walk, rywalka rekord 0-1 o wiele gorsza Ukrainka niż ta z którą walczyła ostatnio) treningi w Ankosie robią swoje.
 
Dla grających w STS. Dla swojego rozważenia. Piątkowy Bellator i Armia.

Fabian Edwards @1.30 (łatwa bezpieczna walka, rywal w zastępstwo, 38 letni bum znany z walki z Grzebykiem)

Klaudia Syguła @1.35 (gram ją od 3 walk, rywalka rekord 0-1 o wiele gorsza Ukrainka niż ta z którą walczyła ostatnio) treningi w Ankosie robią swoje.
Walka Edwardsa chyba anulowana :korwinwhat:
 
Skąd ta pewność? Rywalka kompletnie anonimowa nie wiemy nic o niej, co robi gdzie trenuje itp.

Jak nie potrafisz w necie znaleźć informacji to nie moja wina
Po drugie jaka pewność ? gdzie napisałem że jestem pewny wygranej ? Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz czy jak
Jak Przegra to przegra życie :cool:
 
Dla grających w STS. Dla swojego rozważenia. Piątkowy Bellator i Armia.

Fabian Edwards @1.30 (łatwa bezpieczna walka, rywal w zastępstwo, 38 letni bum znany z walki z Grzebykiem)

Klaudia Syguła @1.35 (gram ją od 3 walk, rywalka rekord 0-1 o wiele gorsza Ukrainka niż ta z którą walczyła ostatnio) treningi w Ankosie robią swoje.

Ja caly czas mam przed oczami totalna bezradnosc Syguły w walce z Karolina Sobek, kiedy notorycznie byla chwytana za glowe i rzucana w ten sam sposob przez 3 rundy.
Jesli chodzi o Zoye Litvinenko to widzialem tylko jej walke z Shakalova, ale ta walka nie daje zbyt duzo informacji, bo Shakalova od poczatku dominowala ja zapasniczo i skonczyla ciosami na glebie w 1 rundzie. Klaudia nie ma takich umiejetnosci i ciezko mi ocenic jak moze potoczyc sie ten pojedynek. IMO Syguła ma slaba stojke, kiepsko sie porusza i nie umie bronic obalen, wiec nie znajac do konca mozliwosc jej rywalki odpuszczam granie takiego zestawienia po kursie 1,35. Mimo wszystko powodzenia jesli ktos zaryzykowal walke takich cukin :)
 
Czołem! Prześwietliłem mocno gale z bieżącego tygodnia bo mamy sporo ciekawych zestawień, w których już jakiś czas temu wyczułem potencjał do zarobku :)
Niestety nie mam na tyle czasu żeby pisać wnikliwą analizę do każdej walki, więc będzie krótko i konkretnie.

ARMIA FIGHT NIGHT
Miller, Karolczyk, Azhiev. Kursy niewysokie ale nie ma się co dziwić. Walki raczej bez większej historii ;)
BELLATOR
Ciaran Clarke - kursy na fortunie o dziwo równe, podczas gdy na innych bukach jest faworytem, na rusku nawet mamy na niego ok. 1.60. Jak dla mnie to jest najbliższe prawidłowej wycenie, do tego walczy u siebie.
Do tego Bobby Pallett, nie walczył 2,5 roku i tylko dlatego kurs 1.35, dla mnie jest zdecydowanym faworytem i bierze to bez problemu.
Szkoda że wypadła walka Edwardsa, bo tam był missmatch.
LFA
Tak jak już koledzy wyżej zauważyli, Mark Climaco, bardzo solidny zawodnik po dobrym kursie. Do tego Davgadorj, mongoł dostaje tu rywala na odbudowę po dwóch porażkach.
OKGAGON
Bryczek. Rywal skrojony pod niego. Fakt, że Polivka znokautował ostatnio Erica Spicely, który miał nawet epizod w UFC , a Robert został upolowany przez Brito. Ale tutaj nie przewiduję niespodzianki.

Co do UFC, to o ile w ubiegłym tygodniu było kilku naprawdę klarownych faworytów i obyło się bez niespodzianek, to do tej gali nie mam większego przekonania.
Usman - cały czas mam z tyłu głowy jego poprzednie starcie z Colbym, gdzie do momentu nokautu była bliska walka. Myślę, że od tamtego czasu to Kamaru się bardziej rozwinął i teraz może wygrać bardziej zdecydowanie ale jednak biorąc pod uwagę powyższy aspekt, kurs 1.25 mnie nie zachęca.
Garry - powinien ustrzelić dziurawego w stójce Williamsa ale zawsze mi się zapala lampka ostrzegawcza przy debiutantach.
Pereira - jego parter jest wielką niewiadomą i już to mnie skutecznie zniechęca.
Gaethje - jak pojawiło się to zestawienie to od razu pomyślałem że Justin ale czym bliżej walki to coraz więcej myśli że Chandler może zaskoczyć.
Ewentualnie Hawes ale też jakoś nie czuję tego na tyle mocno żeby zagrać, także UFC raczej w tym tygodniu odpuszczam, tymbardziej że na innych galach są lepsze walki do gry :)
Powodzenia wszystkim !
 
Ten Horiuchi miał 3 splity na niekorzyść w 4 ostatnich walkach z nie najgorszymi zawodnikami, obyśmy się nie przejechali. Też pograłem.

Gracie Smoldareva z Martinkiem?
 
Ten Horiuchi miał 3 splity na niekorzyść w 4 ostatnich walkach z nie najgorszymi zawodnikami, obyśmy się nie przejechali. Też pograłem.

Gracie Smoldareva z Martinkiem?
Jakoś grubo nie wchodzę w Climaco, zagram ale raczej za parę stówek. Styl walki, który on preferuje kosztuje wiele energii, a Japończyk mimo że zostanie penwnie zdominowany zapaśniczo od początku walki wydaje się mieć solidne kardio. Daletgo istnieje zagrożenie że Climaco się spompuje, i np. nie będzie w stanie utrzymywać Horiuchiego w parterze, a stójkę technicznie Japończyk ma lepszą lub też zmęczony wjebie się w jakąś dźwignię, bo poddawać skośnooki też potrafi. Reasumując kurs fajny, pogram bo fajnie się zapowiada ten Climaco ale bez szaleństw :) P.S. Smoldarev walczy dopiero na następnym ACA 19 listopada.
 
Last edited:
@Klima027

Gram tasiemce na najbliższe kilkadziesiąt dni, stąd moje pytanie o Smoldareva.
Porażka Martinka (po ostatnim splicie z Pakutinasowo) wydaje się atrakcyjna po 1.60 z bardziej doświadczonym, cięższym i wyższym Ruskiem.

Jest przepaść w różnicy doświadczenia ich byłych rywali.
Wszystkie statystyki mówią, że jeżeli Martinek nie skończy Smoldareva przed czasem to przegra.
Z drugiej strony Martinek poza złamaną szczęką Pesty raczej jeszcze nic nie osiągnął.
Z jednej strony wygrana splitem z mocnym Ruslanem Magomedovem, z drugiej wygrana splitem ze słabym Pakutinskasem.
Jednak obstawianie wagi ciężkiej zawsze niesie ryzyko. Tym bardziej, że na 8 ostatnich walk Smoldarev był kończony aż 5 razy.
Ciekawy jestem waszej opinii.

Miejmy nadzieje, że Climaco zgodnie z planem.
 
Genarlnie Martinek to leszcz bez kardio i wypada grać przeciwko niemu. Męczarnie z tym Psikutasem to był jakiś kabaret, wywracał się z braku sił. Wcześniej zgwałcony przez Jamesa.

Musiałbym pooglądać walki Smoldareva, ale sam wspomniałeś, że był nokautowany 5 razy na ostatnich 8, co prawda z solidnymi rywalami, ale jednak wygląda na to, że jak to mawia @99picks "jest na liścia" i może zostać trafiony w pierwszych fragmentach kiedy Martinek będzie miał jeszcze siły (nawet z tego co pamiętam zanim James go zgwałcił to był naruszony w 1 rundzie). Ja tego grał nie będę.
 
Genarlnie Martinek to leszcz bez kardio i wypada grać przeciwko niemu. Męczarnie z tym Psikutasem to był jakiś kabaret, wywracał się z braku sił. Wcześniej zgwałcony przez Jamesa.

Musiałbym pooglądać walki Smoldareva, ale sam wspomniałeś, że był nokautowany 5 razy na ostatnich 8, co prawda z solidnymi rywalami, ale jednak wygląda na to, że jak to mawia @99picks "jest na liścia" i może zostać trafiony w pierwszych fragmentach kiedy Martinek będzie miał jeszcze siły (nawet z tego co pamiętam zanim James go zgwałcił to był naruszony w 1 rundzie). Ja tego grał nie będę.
Musiałbym pooglądać jego walki by dokonać analizy jego reakcji stymunów przyszczekowych na uderzenia ale z opisu faktycznie wynika ze prawdopodobnie jest na liścia.

doktor szczekologi sportowej Picks pozdrawia
:tiphatb:
 
Rywalka Syguły na ważeniu :facepalm:
Piękną i wspaniała forma :cool:
A i przewaga warunków fizycznych, jak by z innych kategorii były :wink2:
A poniektórzy tutaj narobili już pełne gacie :awesome:
 
Back
Top