Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dokładnie, słuszne przerwanie. Szkoda, że tak łatwo dał się ujebać, bo rywal to jest straszny leszcz. Analiza psu na budę w takich przypadkach.
Nie mam pojęcia czy leszcz bo nie analizowałem ze względu na to że nie miałem w planach grać Skiby, z tego urywku wynika że azer ma konkretną moc w uderzeniach.
 
Ja to jestem kozak :applause:

Któryś raz z kolei próbowałem ostrzec, mam nadzieje że choć jedna osoba na tym skorzystała :tiphatb:

:lesnarhappy:

nikt tu już nie słucha rzeczowych argumentów :beczka:
Hahah brawo ostrzegałeś. Czutka znakomita, chociaż rywal bez kitu był prze chujowy. Lajf is brutal :)
 
Skibiński tak zwykły średniak. Już ostatnia walka z jakimś bumem z Hiszpanii wyglądała słabo do czasu przerwania. Na takim ACA to bym nim rzucali jak szmatą.

Krzyż mu na drogę.
 
Konfitura też odurzony zazdrością :DC: Słabe charaktery są jednak nie do ocalenia :(
1635533108453.png


masz gangusie z 3C, nie jesteś w stanie udźwignąć psychicznie tego forum, może dojrzejesz jak ci zaczną rosnąć włosy na tych wydmuszkach, wyjdziesz wtedy z piaskownicy i ktoś cię nauczy jak się powinno odzywać do starszych skoro mamusia z tatusiem nie podołali :mamed:

ah te dzisiejsze dzieciaki, w moich czasach to nie było kozaczenia w internecie :beczka:
 
Skibiński tak zwykły średniak. Już ostatnia walka z jakimś bumem z Hiszpanii wyglądała słabo do czasu przerwania. Na takim ACA to bym nim rzucali jak szmatą.

Krzyż mu na drogę.
Przygłupie, szkoda że polecałeś jako pierwszy. Dawidku zakłamana cipko, jak widziałeś że po walce z bumem z Hiszpanii wyglądało słabo to trzeba było odradzać, a nie polecać.
 
View attachment 28094

masz gangusie z 3C, nie jesteś w stanie udźwignąć psychicznie tego forum, może dojrzejesz jak ci zaczną rosnąć włosy na tych wydmuszkach, wyjdziesz wtedy z piaskownicy i ktoś cię nauczy jak się powinno odzywać do starszych skoro mamusia z tatusiem nie podołali :mamed:

ah te dzisiejsze dzieciaki, w moich czasach to nie było kozaczenia w internecie :beczka:
Konfitura spienienie mózgu level HARD :pociesznymirek: Nawet nie wyobrażasz sobie jaki mam z ubaw z twojego upośledzonego umysłu słaby człowieczku, dzięki :gabi_much_love:
 
Przygłupie, szkoda że polecałeś jako pierwszy. Dawidku zakłamana cipko, jak widziałeś że po walce z bumem z Hiszpanii wyglądało słabo to trzeba było odradzać, a nie polecać.
Panowie, Dawid zmienił swoje podejście, przestał wyśmiewać chybione typy i atakować ludzi. Myślę, że my też możemy zmienić swoje i przestać się wzajemnie wyzywać od cipek itd. i sprawić żeby znowu chciało się tutaj dyskutować.

Zachowujmy się jak dorośli ludzie, którymi jesteśmy. Jedynie gangus z 3C się nie zmieni bo, jak wszyscy wiecie, w okresie dojrzewania hormony buzują, więc niech siedzi w swojej piaskownicy i się dotyka po siusiaku.
 
Panowie, Dawid zmienił swoje podejście, przestał wyśmiewać chybione typy i atakować ludzi. Myślę, że my też możemy zmienić swoje i przestać się wzajemnie wyzywać od cipek itd. i sprawić żeby znowu chciało się tutaj dyskutować.

Zachowujmy się jak dorośli ludzie, którymi jesteśmy. Jedynie gangus z 3C się nie zmieni bo, jak wszyscy wiecie, w okresie dojrzewania hormony buzują, więc niech siedzi w swojej piaskownicy i się dotyka po siusiaku.
Mieszkam w twojej głowie za darmo do tego stopnia że zaczynasz mnie nienawidzić :pociesznymirek: Nie tędy droga forumowy konfidencie, zaczynam się martwić o twoje zdrowie psychiczne :jjsmile:
 
Mieszkam w twojej głowie za darmo do tego stopnia że zaczynasz mnie nienawidzić :pociesznymirek: Nie tędy droga forumowy konfidencie, zaczynam się martwić o twoje zdrowie psychiczne :jjsmile:
Myślałem, że taki śmieszny zgrywus z ciebie, ale ty to chyba poważnie piszesz...
 
  • Like
Reactions: ;-)
Panowie, Dawid zmienił swoje podejście, przestał wyśmiewać chybione typy i atakować ludzi. Myślę, że my też możemy zmienić swoje i przestać się wzajemnie wyzywać od cipek itd. i sprawić żeby znowu chciało się tutaj dyskutować.

Zachowujmy się jak dorośli ludzie, którymi jesteśmy. Jedynie gangus z 3C się nie zmieni bo, jak wszyscy wiecie, w okresie dojrzewania hormony buzują, więc niech siedzi w swojej piaskownicy i się dotyka po siusiaku.
jakbyś tyle ujebał to też byś przestał w końcu wyśmiewać :jarolaugh:
 
Przygłupie, szkoda że polecałeś jako pierwszy. Dawidku zakłamana cipko, jak widziałeś że po walce z bumem z Hiszpanii wyglądało słabo to trzeba było odradzać, a nie polecać.

Przecież sam go opisałeś jakiego to rywala ma słabego przygłupie w kuponach. Jaki to on słaby i inne bzdury. Wypad leszczu teraz na szczaw po fakcie. Tfu.

A po drugie napisałem nie polecam aby nie było :cool:
 
Last edited:
Przecież sam go opisałeś jakiego to rywala ma słabego przygłupie w kuponach. Jaki to on słaby i inne bzdury. Wypad leszczu teraz na szczaw po fakcie. Tfu.

A po drugie napisałem nie polecam aby nie było :cool:
Wolałem jak podawałeś izydorki po @1.20 bo one chociaż wchodziły...:usunto:
 
  • Haha
Reactions: Evo
Psychika pudziana aka killermma na tym forum zniszczona bardziej niż za czasów pokazywania gołej dupy na betsample :bayan:
 
Jeszcze niedawno kumplami byliście i pałowaliście się do swoich wpisów, dawaliście sobie nawzajem plusiki, a teraz tacy niemili dla siebie jesteście. Kruche są te wasze więzi.
To tylko internet tu nie ma sentymentów, musisz jeszcze do tego dojrzeć smyku.
 
Back
Top