Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jest oferta live na UFC? W sensie na ohmbet.

No napisałem przecież.

Unibet szybko banuje, jeszcze szybciej limituje. Odradzam.
Wbijaj na ohmbet, najlepsze kursy na MMA, bardzo dobre zakłady szczegółowe, dostępność lajwów. Minusem live na MMA jest brak formatu 'draw no bet', więc remis równa się przegranej - a raz na 100 walk trafi się remis.

I jak tam jest z weryfikacją?

Tak jak wszędzie - dowód, zdjęcie karty, rachunek/płatność kartą w celu potwierdzenia adresu.
 
ohmbet to poczatek mial mocny, bo wystawial kursy z dupy, teraz sie nie wychalaja przed szereg
 
Wbijaj na ohmbet, najlepsze kursy na MMA, bardzo dobre zakłady szczegółowe, dostępność lajwów. Minusem live na MMA jest brak formatu 'draw no bet', więc remis równa się przegranej - a raz na 100 walk trafi się remis.
A to nie jest tak, ze w przypadku remisu rozliczaja zaklad po kursie 1.0?
Dodam, ze ostatnio na Unibecie bylo dostepnych live tylko 4 walki z karty glownej.
 
A to nie jest tak, ze w przypadku remisu rozliczaja zaklad po kursie 1.0?
Dodam, ze ostatnio na Unibecie bylo dostepnych live tylko 4 walki z karty glownej.

No tak jest, gdy masz opcje 1 lub 2 - jak w zakładach przedmeczowych, albo live na uni/bet365.
Na ohmie masz live 1 X 2 - nie przegrałem jeszcze w taki sposób, ale wydaje mi się, że jest to równoznaczne z remisem jako porażką. Trzeba sprawdzić w regulaminie.

Nie brałem bonusu.
 
Last edited:
Braliście bonus powitalny z tego ohmbeta? Bo z tego co wytyczałem, jest to tak skomplikowane, że chyba nawet nie opłaca się tm zajmować, bo wymaga dużo pierdolenia się z tym.
 
Z własnego doświadczenia co mogę powiedzieć o ofertach ze sportów walki
Unibet: wszystkie największe organizacje + mniejsze eventy jak KSW, CW, Cage, teraz Hex jest wystawiony, chyba najlepszy live (nie licząc 365), z boksu tylko największe walki
Bah: praktycznie to samo co uni tylko zdecydowanie gorsze kursy + dużo walk bokserskich zerżnięte z stsu
Bet365: najlepszy live z boksu + UFC, Bellator
1xbet: wszystko co uni + ruskie gale + wszystkie największe walki + ruski boks ($$$)
STS: największa oferta z boksu na rynku
LVBet: duża oferta z mma + FEN + polskie gale bokserskie mniejsze + egzotyki z mma (ostatnio Brace)
Ohmbet: największe organizacje - najszybsza oferta na wejściu + najlepsze kursy na wejściu
Fortuna: czeskie mma + kickboxing
Betsafe: dziwne skandynawskie gale (ostatnio chyba MMA Raju estońskie)
 
Na dziś polecam ze swojej strony Wybrzeże Kości Słoniowej, oczywiście towarzyski jak to towarzyski ale WKS pokazało się ze świetnej strony z Rosją a dzisiejszy rywal też zazwyczaj im leży. Kurs powyzej 2,50 + ryzykowniejszy handi - 1 kolo 6

Z ciekawości - gdzie grałeś i jak rozliczono?
 
Uberlandia zawsze na propsie

Nawet Schumacher tam się odnalazł.
 

Attachments

  • 212121212.JPG
    212121212.JPG
    64.9 KB · Views: 48
Art. 89

jeszcze nie ma tragedii.

Moje głośne myślenie:
Ciekawi mnie tylko czy np ohmbet, unibet itp będzie blokowany przez dostawców internetu.
Jeśli nie to w przypadku wpłaty ze skrila i takiego samego powrotu monety. Dostawca internetowy będzie wiedział ile wygrywam miesięcznie?
Według ustawy wszyscy co wygrają 5280 zł będą rejestrowani...
 

Attachments

  • kara.jpg
    kara.jpg
    22 KB · Views: 37
Last edited:
Ktoś obstawia sobotniego bellatora? Ja na pewno obstawiam king Mo. Fedor jest faworytem.. chyba tez go obstawie bo powinien sobie poradzic z mattem.
 
Back
Top