Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

fdf9bc6ab62765e0797d1821aacc3928.jpg
 
W takim razie do Ciebie skieruję moje pytanie.

Ja bym się surebety nie przejmował bo tak się składa że dobrze znam najlepszych typerów stamtąd i zdarza im się tam grać :D także tyle w tej kwestii. Jeśli chodzi o ofertę: wszystkie rosyjskie gale, łapałem live z ACB ale nie podczas ostatniej gali, dużo różnych dziwnych gal które u mnie przynosiły obfity profit. Wypłaty często w ciągu kilkunastu minut. Bonus dla nowych łatwy w obrocie, ja obróciłem w ciągu 2 dni. Czarny piątek: co piątek masz 100% od wpłaconej kwoty, tutaj już gorzej z obrotem ale mi raz się udało także możliwe. Oferta bardzo szeroka, na wejściu często najlepsze kursy (poza pinkiem). Ohmbet ma tyle przewagi, że najszybciej wystawiają ofertę z UFC i można na wejściu złapać super linie, ale ja i tak nie korzystam, bo z betami czekam do wagi. Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pisz :)
 
Ja bym się surebety nie przejmował bo tak się składa że dobrze znam najlepszych typerów stamtąd i zdarza im się tam grać :D także tyle w tej kwestii. Jeśli chodzi o ofertę: wszystkie rosyjskie gale, łapałem live z ACB ale nie podczas ostatniej gali, dużo różnych dziwnych gal które u mnie przynosiły obfity profit. Wypłaty często w ciągu kilkunastu minut. Bonus dla nowych łatwy w obrocie, ja obróciłem w ciągu 2 dni. Czarny piątek: co piątek masz 100% od wpłaconej kwoty, tutaj już gorzej z obrotem ale mi raz się udało także możliwe. Oferta bardzo szeroka, na wejściu często najlepsze kursy (poza pinkiem). Ohmbet ma tyle przewagi, że najszybciej wystawiają ofertę z UFC i można na wejściu złapać super linie, ale ja i tak nie korzystam, bo z betami czekam do wagi. Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pisz :)

Dzięki. Żałuj, że czekasz, bo bardzo często początkowe kursy ohmbetu są po prostu szalone, a i ogólnie są lepsze, niż na pinnaclu (który i tak się wycofał).
Swoją drogą nie znam nawet strony surebety, po prostu Alibaba i kumpel z roku coś mówił o ohmie, że ma negatywne opinie. Nie mam pojęcia czemu.
 
Dzięki. Żałuj, że czekasz, bo bardzo często początkowe kursy ohmbetu są po prostu szalone... a i ogólnie są lepsze, niż na pinnaclu (który i tak się wycofał).
Już się nauczyłem żeby nie atakować tak mocno pre, bo albo ktoś wypadnie i zwrot, albo na wadze tragedia, jak wiesz dużo to mówi o formie. Ogólnie jeśli chodzi o stawianie MMA to staram się jak najmniej grać UFC :)
 
Już się nauczyłem żeby nie atakować tak mocno pre, bo albo ktoś wypadnie i zwrot, albo na wadze tragedia, jak wiesz dużo to mówi o formie. Ogólnie jeśli chodzi o stawianie MMA to staram się jak najmniej grać UFC :)

W czym problem, jeśli ktoś wypadnie? Dla mnie żadna różnica, czy czekam dzień, czy miesiąc z nierozliczonym zakładem. Wolę zagrać Overeema po 2.17, gdy spodziewałem się kursu 1.60-1.65, niż czekać na ważenie. W razie TRAGEDII zawsze mogę skontrować, bo wiem, jakie mniej więcej kursy będą, gdy się ustabilizują. Ale co kto lubi :P
 
W czym problem, jeśli ktoś wypadnie? Dla mnie żadna różnica, czy czekam dzień, czy miesiąc z nierozliczonym zakładem. Wolę zagrać Overeema po 2.17, gdy spodziewałem się kursu 1.60-1.65, niż czekać na ważenie. W razie TRAGEDII zawsze mogę skontrować, bo wiem, jakie mniej więcej kursy będą, gdy się ustabilizują. Ale co kto lubi :P
Za bardzo mi to weszło w nawyk :D
 
@Alibaba wiadomo co z betsafe i unibetem. Mam tam troche hajsu i nie wiem czy lepiej teraz wyplacic. Nie mam skrilla, zostaje mi przelew na konto w PKO BP.
 
@Alibaba wiadomo co z betsafe i unibetem. Mam tam troche hajsu i nie wiem czy lepiej teraz wyplacic. Nie mam skrilla, zostaje mi przelew na konto w PKO BP.
pko bp to akurat najgorszy bank z mozliwych, poki co mozna grac, jak cos bedzie czas na wyplate
 
O czym my tu mówimy jesteśmy malutkim odsetkiem tej prawdziwej bukmacherki. Poczytajcie temat odnośnie ustawy hazardowej na forum bukmscherskie.com . Gość pokazywał listu ze zainteresował się nim urząd skarbowy i służby :

wygrał kolo 4 mln złotych w poprzednich latach . . .

https://www.forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-575.html

Ciekaw czy ktokolwiek nawet dla 50.000-100.000 zysku by się nami interesował jak to jest tak naprawdę całe nic w porównaniu do wspomnianej sumy a pewnie są tysiące graczy którzy takie kwoty robią w miesiąc
 
Siema, polecicie jakiegoś buka z dobrą ofertą na live (domyślam się, ze takiej oferty jak bet365 nie ma nikt inny), łatwym przerzucaniem środków ze skrill/karty i odwrotnie oraz ogólnie rzec biorąc takiego co nie sprawia zanadto problemów.

Unibet? Czy toś typu ohmbet, 1xbet ?
 
Betclic gram tam od zawsze, fajnie możliwości live , bonusy i szybkie wypłaty na skrill bądź konto w jeden dzień

A i ubierają się o polską licencje więc to kolejny plus
 
Betclic gram tam od zawsze, fajnie możliwości live , bonusy i szybkie wypłaty na skrill bądź konto w jeden dzień

A i ubierają się o polską licencje więc to kolejny plus
Grałem tam dawno temu to mieli kiepską ofertę. I na live tez kiepską. Kursy też średnie były. Chyba, ze się coś zmieniło.
 
Wszystko gram. Oczywiście przede wszystkim interesuje mnie do obstawiania MMA, rugby, jakieś wieśniackie ligi piłkarskie oraz hokej.
 
A jak sytuacja z przelewami, skrill/karta?

Unibet szybko banuje, jeszcze szybciej limituje. Odradzam.
Wbijaj na ohmbet, najlepsze kursy na MMA, bardzo dobre zakłady szczegółowe, dostępność lajwów. Minusem live na MMA jest brak formatu 'draw no bet', więc remis równa się przegranej - a raz na 100 walk trafi się remis.

Dzięki, juz miałem zakładać konto na uni.

Nie no, założyć możesz u obu buków - raz na ruski rok unibet wystawi lepszy kurs, ale żeby się tam zadomowić, to nie polecam.
 
Unibet szybko banuje, jeszcze szybciej limituje. Odradzam.
Wbijaj na ohmbet, najlepsze kursy na MMA, bardzo dobre zakłady szczegółowe, dostępność lajwów. Minusem live na MMA jest brak formatu 'draw no bet', więc remis równa się przegranej - a raz na 100 walk trafi się remis.
Dzięki, juz miałem zakładać konto na uni.
 
Unibet szybko banuje, jeszcze szybciej limituje. Odradzam.
Wbijaj na ohmbet, najlepsze kursy na MMA, bardzo dobre zakłady szczegółowe, dostępność lajwów. Minusem live na MMA jest brak formatu 'draw no bet', więc remis równa się przegranej - a raz na 100 walk trafi się remis.



Nie no, założyć możesz u obu buków - raz na ruski rok unibet wystawi lepszy kurs, ale żeby się tam zadomowić, to nie polecam.
Jest oferta live na UFC? W sensie na ohmbet.
 
Na dziś polecam ze swojej strony Wybrzeże Kości Słoniowej, oczywiście towarzyski jak to towarzyski ale WKS pokazało się ze świetnej strony z Rosją a dzisiejszy rywal też zazwyczaj im leży. Kurs powyzej 2,50 + ryzykowniejszy handi - 1 kolo 6
 
Unibet szybko banuje, jeszcze szybciej limituje. Odradzam.
Wbijaj na ohmbet, najlepsze kursy na MMA, bardzo dobre zakłady szczegółowe, dostępność lajwów. Minusem live na MMA jest brak formatu 'draw no bet', więc remis równa się przegranej - a raz na 100 walk trafi się remis.
I jak tam jest z weryfikacją?
 
Back
Top