Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jebane kurwy pisowskie, skrilla mam juz od dawna ale nie korzystalem nadeszla pora.

Napisalem na czacie bet365 odnosnie tego koles powiedzial ze nie ma pojecia i wkleil na poczatku typowa odpowiedz

David R Dla zakładów sportowych i gier, posiadamy licencję i podlegamy regulacjom prawnym na Gibraltarze. Jednakże, jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości, prosimy sie upewnić czy korzystanie z naszej strony jest zgodne z zapisami prawnymi w kraju, w którym Pan mieszka.
 
do 31 radze wyplacic caly hajs od bukow
comment_DsIK9nCoOosrQrfyZtApZen4CvEbYr7b.jpg
 
  • Trzeba będzie jednak kasę wypłacić i czekać jak rozwinie się sytuacja. Jak bet365 się nie zmyje to zostaje skrill do wpłat i wypłat. Jakoś nie widzi mi się granie na fortunie czy sts z podatkami no ale jak nie będzie wyjścia to trzeba będzie się przenieść choć nie wyobrażam sobie pożegnania się z bet 365 :wall:
 
jutro bet365 niby zwija interes, zrodlo dosc legitne


co znaczy, że jutro zwija interes? Że niby kasa mi przepadnie od jutra? Nie wydaje mi się. Do 31 marca powinno być jak u wszystkich bukmacherów. Możliwość grania i wypłacania.
 
W sumie mi to nie przeszkadza, za starych czasów grało się w stsie z podatkiem, więc będzie można do tego wrócić :)

Oczywiście że mniej się zarobi, ale w sumie dla mnie przykładowo to jest czysta zabawa a nie mus zarobkowy...

W sts nadal mam karte vip gold za granie za młodu :D pora bedzie odkurzyc :D
 
" Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365 "

A podobno to dzisiaj mieli zwijać interes.
 
ale szukajcie tez dobrych stron, pieniadze z podatkow pojda na program 500+, ktory wspiera polskie rodziny
comment_Qao8oS3iySpGp9iH2MNwm7jqtXQSMnxq.jpg
 
z tych bukmacherów co aktualnie pozostają w grze oferuje któryś zamykanie zakładów tak jak można było robić na bet365?
 
Betclic ma teraz funkcje cashback...

Co do typów na dziś jutro to ciężka sprawa - ja stawiam wlochy z handi, austria z handi, belgia, turcja, anglia z handi ale bez przekonania wszystko
 
Ale sie wkuwilem tera

Te wszyskie buki powinny sie złączyć zoorganizowac kampanie z podpisami przeciw tej ustawie spokojnie by się zebrało ponad 100k podpisów
 
Back
Top