Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

chlewicki po 2.7 na sts co myslicie?
szymanski + aziev ako 2.16 chyba to sobie zagram
szymuszowski - piraev 1.45-2.35
antek-mr pride 2.2-1.5
co myslicie???
 
Przycisk ignoruj działa pięknie :) z fartem debilu, już nie będę musiał czytać twoich idiotycznych postów które nic nie wnoszą a twoja wiedza mma jest niczym typowanie w cagerank.
 
21a4ea93acc0ed7b238debce6a194c8c.png
 
założyłem konto na lvb ,na tyle co ja gram to mnie ten podatek nie zbawi . poleca ktos ten ich bonus startowy?
 
założyłem konto na lvb ,na tyle co ja gram to mnie ten podatek nie zbawi . poleca ktos ten ich bonus startowy?
na iforbet imo kursy sa w chuj lepsze, ale oferta MMA tylko podstawowa i na kilka dni przed wydrarzeniem
 
będę analizował dzisiaj i jutro ale raczej skupiam się na Bellatorze i na CW. tak ogólnikowo to na pewno wspomniany Ettia, Kai Kara-France moim zdaniem bardzo przereklamowany zawodnik, obaj zawodnicy z łapanki, zestawili ich bo obu wypadły walki, ogólnie KKF musza, Marques ostatnio na Shooto w piórkowej, z doświadczenia wiem jak się takie walki kończą ale osobiście nie ruszam. Z fajnych betów na pewno Jim Crute, który jest pompowany tutaj na gwiazdeczkę organizacji, fajnym betem wydaje mi się również Culibao, duże skazywanie na porażkę mistrza, który przewalczył ostatnio pięć rund. Popatrzę na tych nonameów i coś dam pewnie, ale gala swoją drogą chujowa :)
$$$ :mamed:
 
na iforbet imo kursy sa w chuj lepsze, ale oferta MMA tylko podstawowa i na kilka dni przed wydrarzeniem

Skoro występuje 94% współczynnik obrotu, to rozumiem, że to legalny buk, który gracza obciąża tylko połową podatku obrotowego, resztę sami płacą? Jeśli tak, to widzę promyk w tunelu.
 
Skoro występuje 94% współczynnik obrotu, to rozumiem, że to legalny buk, który gracza obciąża tylko połową podatku obrotowego, resztę sami płacą? Jeśli tak, to widzę promyk w tunelu.
tak, nie ma podatku w ogole przy ako 3x iles tam
 
na lvbet mozna wyplacac na skrila? wplacic wplacilem a patrze ze mozna tylko wyplacac na konto bankowe?
 
Back
Top