Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

47% Clinton, 45% Trump, reszta niezdecydowana - tak to wyglądało przed ogłoszeniem przez FBI wznowienia śledztwa w sprawie Clintonowej, także jeszcze może być ciekawie :)

Problem w tym, że niestety w USA to, że wygrasz ilością głosów niekoniecznie da ci wygraną w wyborach, liczą u nich to inaczej ilość wygranych stanów i ich wielkość (nie do końca się temu przyjrzałem) a więcej stanów solidaryzuje z demokratami (bynajmniej tak było w ostatnich wyborach).

P.S. Trump już 3.15 :)
 
Problem w tym, że niestety w USA to, że wygrasz ilością głosów niekoniecznie da ci wygraną w wyborach, liczą u nich to inaczej ilość wygranych stanów i ich wielkość (nie do końca się temu przyjrzałem).
Glosy są na elektorów nie na kandydatów
 
Problem w tym, że niestety w USA to, że wygrasz ilością głosów niekoniecznie da ci wygraną w wyborach, liczą u nich to inaczej ilość wygranych stanów i ich wielkość (nie do końca się temu przyjrzałem) a więcej stanów solidaryzuje z demokratami (bynajmniej tak było w ostatnich wyborach).

P.S. Trump już 3.15 :)

Jednak z tego co mi się wydaje, to poparcie w wyborach powszechnych zazwyczaj przekłada się na głosy elektorskie (jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić). Jeżeli w głosowaniu powszechnym różnica będzie około 2%, to raczej nie zdarzy się sytuacja w której elektorzy zdecydują inaczej niż lud. Największa różnica to było 500 tysięcy głosów na korzyść Al Gore w 2000 roku, a nie został prezydentem.

W sondażach Donald już prowadzi.
 
Właśnie miałem wrzucać, ogólnie polecam.
https://in.betsson.com/welcome-sports2/pl/
często dają też inne zakłady bez ryzyka, z kursami tak samo jak na betsafe, żadnych problemów z nimi nie miałem. Dla nowych fajna oferta.
To jest tak, że mogę wpłacić 300 zł, nie wejdzie zakład bez ryzyka i od razu mogę 300 wypłacić? Jak wejdzie zakład to też mogę moje 300 wypłacić i obrócić tylko wygraną?
 
Otwierasz konto, wpłacasz, naciskasz jakikolwiek kurs i po prawej stronie na kuponie będzie niebieska ramka: postaw zakład bez ryzyka.
 
To prawda, że z karty mastercard na betsson gotówka idzie 2-5 dni? Bo jak na skrillu nie można dostać tego bonusu, to już całkiem kijowo przed dzisiejszymi meczami LM.
 
Ja dzisiaj na LM próbuję tak :
1. Sevilla -1.5
2. Porto -1.5
3. Sevilla+Porto+Juve

Ale lekko, nie mam przekonania coś, a już na pewno nie do grania handi w stronę Realu, jako kibic tej drużyny wiem że z ich mentalnością to się może jakimś wymęczonym 2-1 skończyć.

BTW. Co do jutra, Olympiakos leci do Kazachstanu bez kilku podstawowych zawodników bo na weekend grają derby z Panatą, więc wyjebane na mecz w LE a jak wiadomo Astana potrafiła nawet w LM straszyć u siebie m.in.Atletico.
 
kurwa mać dlaczego nie zagrałem po prostu powyżej x-goli
musiałem kurwa zagrać "bezpieczne" Real wygra+powyżej 3,5goli
 
Pomyślcie co czuje ten gość:
14925267_1100043816731205_3403429301353801023_n.jpg
 
Back
Top