Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak wygrasz to oddajesz mi 75 procent.
zandberg_pap_625.jpeg
 
Do kiedy można zakładać konta na betssonie żeby mieć ten zakład bez ryzyka? Jest jakieś info ile trwa ta oferta?
 
Na co nie ryzykujesz? Może zgapię od Ciebie.
dałem lajka za avatar :beer: War Marcin!

a co do buków, ale ludzie musieli wczoraj utopić piniendzy na realu, ja lekko, ale na otarcie łez wszedł ten over 4.5 na szczescie alko złagodziło ból ;d
 
Na pewno jak wpłace i przejebie to będę mógł te 300 zł wypłacić? Bo jestem biedny student i wole zapytać. :lol:
 
Jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tą wygrana netto ? Od samej wygranej odejma mi jeszcze 300 czy mi się pierdoli i szukam dziury w całym?
 

Attachments

  • Screenshot_2016-11-03-17-04-47.png
    Screenshot_2016-11-03-17-04-47.png
    235.7 KB · Views: 50
Jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tą wygrana netto ? Od samej wygranej odejma mi jeszcze 300 czy mi się pierdoli i szukam dziury w całym?

Stawiasz 300 zł po kursie 2.50, odzyskujesz 750 zł brutto, z czego 450 zł zysku netto w formie bonusu, które musisz obrócić po kursie 1.50.
 
Jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tą wygrana netto ? Od samej wygranej odejma mi jeszcze 300 czy mi się pierdoli i szukam dziury w całym?
To informacja odnośnie obrotu. Inaczej. Jeśli postawisz 300zł po kursie 2.00 wygrywasz 600zł. Od tego odejmują stawkę (czyli 300 zł) więc do obrotu masz tylko 300 zł.
 
Back
Top