Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Powiem tak, Chandler dość chimeryczny, a po 1,5 to bym go nie grał.Nie wiem czy bd grał coś z tych, ale walka Bensona dla mnie dog or pass

W której walce był chimeryczny? Ja pamiętam tylko jeden słaby występ, przeciwko Brooksowi.
 
Ktoś gra Trumpa? Ja puściłem kilka betów po kursach 5 oraz 6 w unibet, teraz spadł (w przeciągu 2 dni) już do 3.75 ;)
 
Właśnie wszedłem na besfightodds i doznałem szoku. Mega kurs na Liama.

Dlaczego Liam? Przecież jego kontrolował w parterze Emmanuel Newton, a czego by nie mówić o Davisie, kontrolę zapaśniczą ma przednią. Według mnie murzyn do grania, chociaż liczyłem na lepszy kurs.
 
Bah ma już kursy na galę w Krakowie.

Enomoto + Mansour :penn:

rteter.jpg
 
Nie wiem czy ktoś śledzi, Trump 3.6 i leci... Niestety 53 % społeczeństwa to kobiety i to one mają decydujący głos a 90% z nich nie ma absolutnie pojęcia o co chodzi w tej polityce ;) Moim zdaniem poniżej 3.5 już nie warto stawiać.
 
Nie wiem czy ktoś śledzi, Trump 3.6 i leci... Niestety 53 % społeczeństwa to kobiety i to one mają decydujący głos a 90% z nich nie ma absolutnie pojęcia o co chodzi w tej polityce ;) Moim zdaniem poniżej 3.5 już nie warto stawiać.

47% Clinton, 45% Trump, reszta niezdecydowana - tak to wyglądało przed ogłoszeniem przez FBI wznowienia śledztwa w sprawie Clintonowej, także jeszcze może być ciekawie :)
 
Back
Top