Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

PRZEWIDYWANY SKŁAD:
Borussia Dortmund:
Bürki - Piszczek, Ginter, Bartra, Sokratis - Weigl - Pulisic, Dembélé, Kagawa, Mor - Aubameyang
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Bonmann Passlack, Burnic, Sahin, Götze, Rode
Nie zagrają: Reus, Subotić, Bender, Durm, Castro, Schmelzer, Ramos, Guerreiro, Schürrle (kontuzje), Merino, J.-H. Park (nie zgłoszeni)
 
wie ktoś jak wygląda sytuacja kadrowa Dortmundu ? jakieś kontuzje czy coś ? bo jest na nich prawie 2,20 w meczu ze Sportingiem.
Taka sytuacja

tertrt.png
 
Dzisiaj wchodzę w Porto, muszą wygrać jak chcą się liczyć dalej w walce o wyjście z grupy. Fajne też kursy na Leicester ( w LM mocni póki co), Sevillę (z Dinamem na wyjeździe powinni wymęczyć 1 bramką) i Juventus (podobno wraca Pjanic więc Juve jeszcze mocniejsze).
 
Real - 3,5
Sporting 1x
Leverkusen - Tottenham X
CSKA - Monaco X

I ew.
Leicester - Kopenhaga X
Porto
 
Gracie cos na lige europy? Zastanawialem sie kursy wysokie ale wyrownane i wszystko chyba moze sie zdarzyc...
 
Na jutro warto zagrać Malatyasport w spotkaniu z Manisasporem. Goście są bardzo blisko bankructwa, klub nie płaci im pensji, wczoraj nie wyszli na trening, na dodatek przegrali 4 ostatnie mecze i nie zanosi się na to zeby jutro było inaczej.

3-1 dla gospodarzy, mam nadzieję że skorzystaliście i zdążyliście złapać jakiś przyzwoity kurs.

@w4ar sorry że wcześniej Ci nie odpisałem ale dopiero teraz wszedłem na cohones.
 
@allan77 nic sie niestało, dzieki za bet :) niestety na uni niebyło dostepne i dopiero za 1.38 załapałem które spadlo w ciagu godziny z 1.48. Dodałem Barce i Arsenal mam nadzieje, że wejdzie :)

Rowniez zagram Grove'a za drobne
 
3-1 dla gospodarzy, mam nadzieję że skorzystaliście i zdążyliście złapać jakiś przyzwoity kurs.

@w4ar sorry że wcześniej Ci nie odpisałem ale dopiero teraz wszedłem na cohones.

Muszę pogratulować typu, zagrałem do taśmy, dobra argumentacja !
Gdybyś coś miał fajnego, podziel się zawsze :)
 
Muszę pogratulować typu, zagrałem do taśmy, dobra argumentacja !
Gdybyś coś miał fajnego, podziel się zawsze :)

Jak mam coś ciekawego właśnie w tym typie, na postawie jakichś tam informacji to zawsze tutaj piszę, kiedyś podawałem m.in. typ na remis w lidze argentyńskiej gdzie obie drużyny były happy, bo jedna wchodziła do pucharów a druga miała utrzymanie.
 
Na jutro warto zagrać Malatyasport w spotkaniu z Manisasporem. Goście są bardzo blisko bankructwa, klub nie płaci im pensji, wczoraj nie wyszli na trening, na dodatek przegrali 4 ostatnie mecze i nie zanosi się na to zeby jutro było inaczej.
dzięki, weszło pięknie :smile::beer:
 
na dzisiaj

KAZAN (euroliga) zwycięstwo kurs 1,80 :beer:

Oprócz tego można spróbować:

1. Arka Gdynia 2, kurs 2,50

2. Genoa - Milan X, kurs 3,20
 
Back
Top