Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja szukam ale malutkie kursy, chyba odpuszcze.... Osobiście też wole typować od następnych rund. Ale myślałem ze może ktoś cos ciekawego wyczaruje :)
Karlovic + Vinci +Bencic + Kyrgios
Tak mi się wymyslilo heh
 
Ja szukam ale malutkie kursy, chyba odpuszcze.... Osobiście też wole typować od następnych rund. Ale myślałem ze może ktoś cos ciekawego wyczaruje :)
Karlovic + Vinci +Bencic + Kyrgios
Tak mi się wymyslilo heh
Ewentualnie po meczu Polakow sobie zobacze i moze jakis jeden kuponik na liczbe gemow sie strzeli.
Tymczasem bramki Lijewskiego weszly, 4 na koncie juz ma.

Szybkie pytanie jeszcze. Jak wplacam przez skrill to zaznaczac gambling?
 
Ja bym się nie przyznawał :lol:
Już za późno :-( Następnym razem się będę wybierał.
BTW zakład na dziś to chyba będzie dubel Węgry plus Hiszpania, wychodzi bodajże @1.96. Ruscy teraz bez formy, także nasi bracia powinni ich zrobić. A Hiszpanie to formalność.
 
A Hiszpanie to formalność.

Nie śledzę jakoś dobitnie piłki ręcznej i moim zdaniem Hiszpanie też wygrają, ale widziałem sporo opinii jakoby Słoweńcy mieli być czarnym koniem tych mistrzostw i że pierwszy mecz to wypadek przy pracy. Na Węgrów kurs srogi, popieram i pójdzie w dublu z Olympiakos w nożną.
 
ale widziałem sporo opinii jakoby Słoweńcy mieli być czarnym koniem tych mistrzostw i że pierwszy mecz to wypadek przy pracy.
Moim zdaniem wypadkiem przy pracy sa te opinie o czarnym koniu ;) Oni maja taka grupe, ze gignatycznym sukcesem bedzie 3 miejsce gwarantujace awans.
 
Dzisiaj nie byl dzien underdogow nie tylko w mma :D Cale szczescie, ze wczoraj Lijewski i dzis Cruz zrobili robote i i tak nie jest zle.

edit
ruscy bramkarze mieli dzisiaj dzien konia, co wyciagali kutasy to glowa mala
edit2
a, zapomnialem, Szwedow na singlu tez za drobniaki dzis dalem, ale to by bylo na tyle
 
Opłaca się jutro grać francuzów po kursie 1.3 e ręczna? Nasi grają taką padake, że szok, do tego mecz jest o pietruszkę, więc nasi będą mieć po calosci wyłożone. Co myślicie?
 
Opłaca się jutro grać francuzów po kursie 1.3 e ręczna? Nasi grają taką padake, że szok, do tego mecz jest o pietruszkę, więc nasi będą mieć po calosci wyłożone. Co myślicie?
Dla mnie bez sensu. Nasi na mocarzy potrafia sie spiac mocniej, kurs nie warty ryzyka moim zdaniem.
 
Opłaca się jutro grać francuzów po kursie 1.3 e ręczna? Nasi grają taką padake, że szok, do tego mecz jest o pietruszkę, więc nasi będą mieć po calosci wyłożone. Co myślicie?

Dla mnie Francuzi to wygrają i to bez problemów, na dodatek pod znakiem zapytania stoi występ Bartka Jureckiego/
 
Opłaca się jutro grać francuzów po kursie 1.3 e ręczna? Nasi grają taką padake, że szok, do tego mecz jest o pietruszkę, więc nasi będą mieć po calosci wyłożone. Co myślicie?
mecz o pietruszkę to to nie jest, bo zwycięzca w następnej rundzie będzie miał o 2 pkt więcej
 
Dla mnie Francuzi to wygrają i to bez problemów, na dodatek pod znakiem zapytania stoi występ Bartka Jureckiego/
On i tak karne strzela praktycznie tylko, a 1 wyborem jest Syprzak. No i wlasnie, gdzie ta pietruszka, te punkty beda bardzo wazne, zeby wejsc do polfinalu potem, bo bez tego bedzie cholernie ciezko. Francuzi nie odpuszcza, my tez.
 
W ręczną nigdy nie można stawiać przeciwko naszym, a najlepiej na live jak już tracą kilka bramek bo fajne kursy można trafić.
 
Opłaca się jutro grać francuzów po kursie 1.3 e ręczna? Nasi grają taką padake, że szok, do tego mecz jest o pietruszkę, więc nasi będą mieć po calosci wyłożone. Co myślicie?

Nie o taką pietruszkę, bo 2 punkty w następnej grupie mogą być zbawiennie :)
 
Zastanawiam sie nad dwoma zakladami w reczna:
dubel francja chorwacja
singiel serbia
ale to jeszcze pomysle troche nad tym, co myslicie?
 
W ostatniej sekundzie zjebali kupony. A chciałem zagrać z podpórką, ale sobie przypomniałem o tym, że tak miałem zagrać świeżo po postawieniu kuponu..
 
Polacy w bukmacherce są synonimem świetnej wygranej albo porażki z kretesem. Tak jak w UFC stawiasz na nich - przegrywają, stawiasz przeciwko - wygrywają. :lol:
 
Back
Top