Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@HubiSSJ3 gadałś z nimi na czacie? Skopiuj może ten link ze statystykami i ich przyciśnij trochę może to coś da jak się powołasz na oficjalną statystykę.
Generalnie gdyby nie bonusy od rocks to bym nawet nie tykał strony jak piszesz, ale i tak glowne zakłady obstawiam na pinnacle i unibet.

A i na przyszłość. Zanim zrobicie pierwszą wpłatę i wypłatę na nowego buka zawsze pierw prześlijcie dokumenty i zapytajcie się czy to napewno koniec formalności. Wtedy można grać.
Raz miałem tak, że przy wypłacie napisali o takie dokumenty, ktorych nie byłem w stanie uzyskać to musiałem ich w chuja zrobić i zaakceptowali jakiś kwit mało ważny. Jakis niemiecki buk to był.
 
Ja bym ich cisnął, to jest oficjalna strona mistrzostw do cholery, skąd mają brać statystyki jak nie stąd?
Ja w przypadku Isi na dużą liczbę gemów zagram. Jak gram przeciwko niej to mi robi często na złość...
Zobaczę ewentualnie na live.
 
Wszystko jest w regulaminie napisane, wystarczy przeczytać, z reguły jest zapis o tym że zakłady są rozliczane na podstawiej oficjalnych statystyk organizacji która sprawuje pieczę nad danymi zawodami.
 
W sumie do betsafe to podobne, blokowali mi kasę przez trzy miesiące na koncie, 6 razy wypłacałem, potwierdzałem wszystkie dokumenty, bo tak im szkoda moich pieniędzy wypłacać było. Gdyby nie ten bonus od rocksów to już dawno bym zmienił bukmachera. A i jeszcze nie chcą mi przelać 120zł z konkursu poprzedniego, który poszedł na złe (zablokowane od 3 lat konto). I zalogować się na nie nie mogę, ale pieniądze przelać to już kurwa mogli.

Betsafe lubi czasem oszukać... ale czasem po prostu się mylą. Pisz do nich na chacie, masz dzisiaj czas do 18.
 
Szwaby mnie kusza. Ogladalem ich kazdy mecz, rozkrecaja sie mocno, naprawde kreatywni i szybcy w ataku, moga napsuc Danii mocno krwi, a kursy dla mnie od czapy.
 
niemcy beda grali bez dwoch kluczowych graczy
O, nie zwrocilem uwagi na urazy, dzieki za cynk, w takim razie odpuszcze. Ale i tak im bede kibicowal, wedlug mnie graja najladniejsza reczna na tych mistrzostwach.
 
Kusiło zagrać Chorwatów, bo kurs 1.4 na Polaków to był mocno przesadzony kurs, ale myślę że przeciwko naszym grał nie będę. No i mam za swoje, tak to przynajmniej na osłodę by było.
 
jakis buk ma oferte podobna do unibeta pod mma? chodzi mi o skonczenia, rundy itd
 
@Trzyha Betclic ma metody skończeń i rundy, w najważniejszych walkach gal UFC zazwyczaj są dodatkowe opcje :) A czasami nawet i w większości walk
 
Ja się zdziwię, jeśli dostaniemy więcej, niż 1.50 na Janka. Corey, który go zdominował jest naprawdę mocnym gościem, a Pokrajac przegrał 5 ostatnich walk w UFC.
 
Bader to na lajcie moze wygrac klincz/obalenie i nie ma Johnsona
gosc w ogole nie ma parteru, szybko sie meczy, z DC to sam sie poddal
ale jebniecie to jednak ma niesamowite
 
Bader to na lajcie moze wygrac klincz/obalenie i nie ma Johnsona
gosc w ogole nie ma parteru, szybko sie meczy, z DC to sam sie poddal
ale jebniecie to jednak ma niesamowite
znów bedziesz przyjmował sygnaturę z tym wpisem. "Na lajcie " zapamiętam :crazy::crazy:
 
Bader to nie DC zupełnie inny styl toczenie walki Dc wpada jak dzik nie bojąc się dostać strzała do tego dobrze miksując klincz z obaleniami Bader z kolei jest bardziej klasycznym zapaśnikiem bardziej taktycznym swoje walki toczy w spokojnym tempie jeśli rzeczywiście przetrwa te pierwsze rundy to może ogarnie ale Rumble to bestia trafiał każdego noga,gusa cormiera jeśli trafi Badera będzie pozamiatane w "najgorszym" przypadku widze 48-47 dla rumbla,który mistrzowskie może przegrać ale wątpie zeby dał sie skończyć i wątpie żęby do tych mistrzowskich rund doszło bo chyba AJ musiałby nie wyprowadzać ciosów :wink: można śmiało Porsche stawiać :rofl:
 
Back
Top