Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

eh, szkoda, ze do roboty teraz na rano chadzam, bo na live nie mozna za duzo AO pograc :( To sobie puszcze cos na dobranoc

Beck - Bacsinzky powyzej 20.5 gema @1.86
Dwie babki, ktore graja na podobnym poziomie. To sie nie moze skonczyc szybko, mozliwe, ze bedzie nawet trzysetowka.
Verdasco + Souza @1.78
Obydwaj graja z przecietniakami jesli chodzi o twarde korty, Sela i Giraldo to nie ta liga. Verdasco ponizej pewnego poziomu nie zejdzie (i nie sugerowalbym sie tutaj akurat pokonaniem Nadala, bo Rafa to teraz nie ten Mariusz co kiedys), a Sousa w ciagu kilku lat zrobil taki postep, ze nie widze tu miejsca dla rywala. No, seta moze Portugalczyk odda.
 
Na unibet dodano nowe zakłady:

OSP 1.33 vs Cavalcante 3.15
Benavidez 1.22 vs Makowski 4
Bedorf 1.1 vs McSweeney 6 :p
Magny 1.57 vs Lombard 2.3
Hunt 1.62 vs Mir 2.2
Jacare 1.36 vs Belfort 3.0 (pytanie retoryczne czy stawiam BA! KO postawie)
 
Magny ostatnio dobra walka z Gastelumem, ale jak Lombard go trafi to zabije, dobry kurs, pogram jak będzie bliżej walki.
Jak Magny to tylko decyzja i tu podejrzewam kurs ponad 2. Taki surebet może z tego wyjść z Lombardem po 2.3 i Magny ponad 2 decyzja :)
Trochę się zdziwiłem bo myślałem, że Magny będzie underdogiem.

Trzeba wziąć pod uwagę długą nieobecność Lombarda w klatce i niestety też ważny aspekt - ostatnia wpadka na testach czyli Lombard w naturalnej formie będzie. Chyba dam Magny decyzja (:
 
To mój zwycięzki kupon;) 7/8 zaznaczę, że gram żeby wygrać cokolwiek więc może wam nie zaimponuję;)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona 2.0

FC Sevilla vs Mirandes 1.25

Oklahoma City Thunder
vs Charlotte Hornets 1,18

Rosja vs Czarnogóra 1,35

Hiszpania vs Szwecja 1,22

Dania vs Węgry 1,32

Polska vs Norwegia 1,4

Chicago Bulls vs Golden State Warriors 1,4

 
Betclic po raz kolejny pozytywnie zaskoczył, bonus na weekend 100% do 800 zł :) Oczywiście wypłata swojego wkładu bez żadnego obrotu :)

bonus bet.jpg


Polecam :D
 
Na betclicku tak jest??? super, ale to jest potwierdzone info, że możesz odrazu wypłacić i grać bonusem???

Pamiętam kiedyś kiedyś, około 4lat temu było tak na sts.pl, ale wiem, że już nie ma.
 
gra ktoś AO ? w ndz o 1:00 jest ciekawie zapowiadający się mecz Tsonga - Nishikori , kusi mnie 2 @ 1,8 , Tsonga to mega serwis który jeśli nie zafunkcjonuje na wysokim poziomie przez co najmniej 3 sety to Japończyk może to wykorzystać , ktoś coś ?
 
Co myślicie o Duńczykach 2.19 na jutro ? Wydaje mi się, że są minimalnie lepsi od Hiszpanów i obok Francuzów są głownymi faworytami do złota. Do tego gole zdobyte z kontry -1,5 handi po 2.0 na korzyść Duńczyków, a z tego co pamiętam to dużo bramek właśnie z kontry rzucają Duńczycy.
 
Mam betclic vip, dostalem w 2015 roku po 3 latach obecnosci na betclic :D

Czy dużo przegrałem teoria względna (bilans na 100% na plus :)) , po prostu od zawsze zakłady stawiam w większości na tej stronie odkąd zacząłem przygode z bukami online :) Na innych stronach grałem tylko dla bonusów, zresztą jak widać po screenie ostatni bonus dostałem we wrześniu ale powiem że warto było czekać bo dziś już na czysto jest ponad 1.000 dzięki AO w tenisie :) Byłoby więcej ale Leverkusen :(

A informuję dlatego że mam konta we wszystkich znaczących coś bukach ( unibet,betsafe,bwin,bet365fortuna,betsson,expext,sts) nigdzie takich ofert oprócz betclic nie dostaniecie, to gwarantuję :). Od ostatniej wygranej na mma (kupon jest w zakładch buk na stonie nic nie grałem ale bonus i tak dostałęm)
 
Co myślicie o Duńczykach 2.19 na jutro ? Wydaje mi się, że są minimalnie lepsi od Hiszpanów i obok Francuzów są głownymi faworytami do złota. Do tego gole zdobyte z kontry -1,5 handi po 2.0 na korzyść Duńczyków, a z tego co pamiętam to dużo bramek właśnie z kontry rzucają Duńczycy.

coś zagram i chyba też pójdę w stronę Dunów
 
Zna ktoś stronkę na której mogę sprawdzic ile bramek z kontry pada w ręcznej w danym meczu? Bo chcę się upewnić, że mnie betsafe nie oszukało.
 
Czyli mnie okradło betsafe. 7-2 Duńczycy wygrali w kontrach, a oni mi handi -1,5 nie uznali.

Ktoś gra na porażkę Agnieszki dzisiaj? Kurs na rywalkę wysoki.
latego nie gram takich gowien, moze ci wejsc lekko, ale oni se policza po swojemu i nie udowodnisz
 
W sumie do betsafe to podobne, blokowali mi kasę przez trzy miesiące na koncie, 6 razy wypłacałem, potwierdzałem wszystkie dokumenty, bo tak im szkoda moich pieniędzy wypłacać było. Gdyby nie ten bonus od rocksów to już dawno bym zmienił bukmachera. A i jeszcze nie chcą mi przelać 120zł z konkursu poprzedniego, który poszedł na złe (zablokowane od 3 lat konto). I zalogować się na nie nie mogę, ale pieniądze przelać to już kurwa mogli.
 
A to nie jest tak, że oni muszą respektować oficjalne statystyki? Przecież w ten sposób to mogliby policzyć bramkę, której sędzia nie uznał, bo uważają, że tam nie było faulu...
Z drugiej strony, buki mogą praktycznie wszystko, do sądu nie pójdziemy
 
Back
Top