Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

unibet chujozy wycofali kurs na ricciego bo dali 1.39 a inne buki po 1.09 i anulowali zaklad

kurwa :sad: miałem go na fajnym taśmaku który znając prawa bukmacherskie i tak nie wejdzie ale potencjalna wygrana mi spadła o dobre dwie stówki :boystop:

Edit. Chyba mu się przeciwnik z zmienil z Bryana Cobba na jakiegoś Condona :rofl:
 
Jutro w nocy Cotto-Alvarez, kurs na Portorykańczyka wynosi 3.50 moim zdaniem gruba przesada i na pewno rzucę jakieś drobne na to. Ktoś uważa podobnie? Albo wręcz przeciwnie, Canelo wygra bez problemów dzięki przewadze warunków fizycznych?
 
maciej rozanski to brat michala rozanskiego? ktos cos wie na jego temat, bo jutro walczy
 
Niech żyją surebety:

234747504bf85c51e09490a0d1c4e42b.png

2825e09d001a606f51e1c2e53395eb48.png

c93114e2e8c19f24af09bba10cddc97a.png


Oba złożone w przerwie :D
 
Na Michala Kite ladny kursik , jak nie bedzie walka sedziowskiego to powinien spokojnie klocka Bedorfa ogarnac . Z ciekawosci spojrzalem na rekord Bedorfa i to zaciekawie nie wyglada jak na MISTRZa
 
Kite ogarnąć Bedorfa ma? A w jakiej płaszczyźnie? Tyranem kondycji Michał nie jest, podobnie jak Karol, a jego szanse na zwycięstwo widziałbym tylko gdyby w 3 rundzie w stójce zlał zmęczonego Karola, inaczej Bedorf go zajedzie zapaśniczo.
 
Wypłacał ktoś z 5dimes? Gdzieś tam czytałem o darmowych wypłatach w godzinach 15-19, ale komentarze są sprzed paru ładnych lat. Może ktoś potwierdzić?
 
Jak ktoś obstawia piłkę nożną to polecam looknąć na Unibecie w zakładkę "Unibet promotions". Są podwyższone kursy na black friday np. na wygraną Realu z Eibar w niedzielę mamy kurs 1.80 a normalnie 1.40.


Albo za długo zwlekałem albo od początku sobie lecieli w chuja i mam na to zawrotny limit 21,10 pln :boystop:
 
Albo za długo zwlekałem albo od początku sobie lecieli w chuja i mam na to zawrotny limit 21,10 pln :boystop:
U mnie wszelkie podwyzszenia kursow z tej oferty dostepne sa za max stawke 3.30 PLN, nawet nie ma mozliwosci wyslania do recznego zatwierdzenia...
 
Albo za długo zwlekałem albo od początku sobie lecieli w chuja i mam na to zawrotny limit 21,10 pln :boystop:
Ja postawiłem rano za 50 zł Real. Mój kolega koło 18 mógł już tylko za 30 z hakiem a teraz widzę jeszcze mniej, więc chyba im więcej osób grało tym bardziej zmniejszali max stawkę.
 
U mnie wszelkie podwyzszenia kursow z tej oferty dostepne sa za max stawke 3.30 PLN, nawet nie ma mozliwosci wyslania do recznego zatwierdzenia...

No wlaśnie zapomniałem wspomnieć o ręcznym zatwierdzeniu chuj a nie promocja panie :boystop:
 
Back
Top