Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Miałem wątpliwości co do Marcina, ale przejrzałem walki jego i Brooksa i ma szansę na wygraną (największą w 1 i 2 rd później może być ciężko).
#WarHeld
Przechwytywanie9.PNG
 
Dobrze, że nie stawiałem wczoraj, bo teraz na Betsafe podskoczyło do 3,25. Wiem, że w innych jest lepszy kurs, ale musze i tak bonus obrócić 3x na Betsafe. Rzucam 50 zł. WAR MARCIN!!!
 
Ja na bellatora pograne Lawrence+Chandler 1.90
I patriotycznie Heldzik
W końcu jest powód do obejrzenia bellatora live ;p
 
A co powiecie o kursie na Patricio?
Zasłużenie jest underdogiem?
Wydaje mi się że nie bardzo, lub o czymś nie wiem :D

Mam nadzieję, że nie stawiałeś na Pitbulla?

+31,24 zł. Dzięki Lashley, dzięki Straus :}
Dzięki @Wewiur za polecenie Daniela.


Gastelum 1.40 - 2.80
Magny Saffiedine 1.53 - 2.40 Ellenberger
Rumble 1.36 - 3.00 Bader

unibet
 
Last edited:
Mam nadzieję, że nie stawiałeś na Pitbulla?

+31,24 zł. Dzięki Lashley, dzięki Straus :}
Dzięki @Wewiur za polecenie Daniela.


Gastelum 1.40 - 2.80
Magny Saffiedine 1.53 - 2.40 Ellenberger
Rumble 1.36 - 3.00 Bader

unibet
Saffiedine + Rumble
Nie wierze w dziadka Ellenbergera a Rumble go zabije .
 
Pytam bo takie coś na maile dostałem po włacie hajsu
"Dokładamy wszelkich starań, aby zasady przetwarzania płatności Pinnacle Sports były sprawiedliwe wobec naszych klientów i nie wymagały od nich ponoszenia jakichkolwiek kosztów, jednocześnie pozwalając nam niezmiennie oferować najlepsze kursy w sieci. O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta naszego warunku obrotu (pięciokrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę."
 
Taka ciekawostka dla grających i wierzących w pewne układy w sporcie. 8.11 jest spotkanie ligi argentyńskiej pomiędzy Belgrano i Huracanem. Remis daje gospodarzom utrzymanie, a gościom awans do Liguilli o Libertadores 2016. Osobiście kursów jeszcze na żadnym buku nie widziałem, ale warto monitorować temat. :bayan:

http://www.flashscore.pl/mecz/zmnNxT6S/#szczegoly-meczu

2,25 na Remis grają za pół godziny :crazy:
 
Ale przecież wygrana Belgrano da im awans do Play Offów Copa Lipertadores, więc nie wiem dlaczego mieli by pójść na remis?
 
Back
Top