Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dzięki @allan77 , jak będziesz miał coś podobnego to zapodaj :D
ln3j25.jpg

A @HubiSSJ3 jak zwykle próbuje się czegoś doszukać :D
 
@allan77 szkoda, że dopiero teraz zauważyłem twój wpis... a co do ustawek to jak najbardziej w nie wierze. Często spotykane 2/1 - 1 polowa gosc/w drugiej wygrywa gospodarz. Zresztą wystarczy prześledzić ostatnie mecze chorwackich zespołów istra 1961 vs Lokomotiva. Nie raz zarobiłem na ich meczach.
 
kmj146.jpg

Ktoś wie jak działa ten bonus?
Jeśli wpłacę 400 zł, dostanę 120 zł bonusu do obrócenia, a resztę będę mógł wypłacić, tj. te 400 zł które wpłaciłem?
 
wczoraj z nudow i wkurwienia,zagralem za 800stowek(nie caly kapital na raz, na seta 300zl ) na siatkowke warszawa-radom ,zwyciestwa w setach wygralem 1500:P dzis chyba sprobuje zagrac to samo na belchatow -rzeszow ,na wygrana belchatowa placa 1.78mysle ze sa lepsi i chyba zagram ,
moj cel to z 800zrobi 2000 .
 
Puściłem 3 kupony z piłeczki na baraże do ME, zobaczymy co z tego wyjdzie:
1.Ukraina awans + Norwegia awans
2. Szwecja awans
3. Irlandia awans
 
Bośnia to gorący teren, nie napalałbym się chociaż oczywiście Irlandczyków stać na dobry wynik. Osobiście nastawiam się jednak na to że u siebie rozstrzygną kwestię awansu.
 
Bośnia Hercegowina - Irlandia płaci unibet 5:1 za zwycięstwo Irlandii a za remis lub zwycięstwo 1,95. Chyba dobry zakład? :)
zgadzam się z @allan77 Bośnia to gorący teren a Irlandia głównie mocna jest u siebie w domu.
Polska - Islanida x2 kurs 2,30 unibet
Walia - Holandia 1x kurs 1,92 unibet
wiem to tylko mecze towarzyskie tu dzieje się wszytsko, ale wydają mi się pewniejsze ;) Islandia długo była liderem grupy z Czechami i Turcją dopiero gdy mieli pewny awans zaczęli gubić punkty z Łotwą i Kazachami ograli też tych nieszczęsnych Holendrów tu właśnie przechodzę do drugiego zakładu Walia jest mocna a Holandia gra padakę do tego wrócił Robben niby wzmocnienie ataku ale z drugiej strony on nie podaje nikomu a do optymalnej formy jeszcze nie wrócił żeby samemu wygrać mecz.
 
Jednak Irlandczycy zaskoczyli w Bośni, nie obrażam się, to dobrze dla mojego singla na ich awans. :dance:

Edit: 10 sekund po napisaniu posta jest 1-1. Football, bloody hell !
 
zgadzam się z @allan77 Bośnia to gorący teren a Irlandia głównie mocna jest u siebie w domu.
Polska - Islanida x2 kurs 2,30 unibet
Walia - Holandia 1x kurs 1,92 unibet
wiem to tylko mecze towarzyskie tu dzieje się wszytsko, ale wydają mi się pewniejsze ;) Islandia długo była liderem grupy z Czechami i Turcją dopiero gdy mieli pewny awans zaczęli gubić punkty z Łotwą i Kazachami ograli też tych nieszczęsnych Holendrów tu właśnie przechodzę do drugiego zakładu Walia jest mocna a Holandia gra padakę do tego wrócił Robben niby wzmocnienie ataku ale z drugiej strony on nie podaje nikomu a do optymalnej formy jeszcze nie wrócił żeby samemu wygrać mecz.

zagralem irlandie za 100 na remis lub wygrana i 95 zl do przodu...
ani Islandia ani Walia Ci nie weszły... piłka :-)
 
Typ over 1.5 rundy w walce Rondy oznacza, że walka może skończyć się w 2 rundzie, czy musi dotrwać do rundy 3? Bo stawiam, już tyle lat ale mma rzadko i już zgłupiałem :)
 
zagralem dzis hong kong za 30 kurs ponad 3 nna x2 za30zl :)
na dzis argentynax2+ekwador zaklad bez remisu +kostaryka x2 kurs pona 4 szansa duza za 50 polecialo
 
Saku Heikkola 1.40- 2.75 Mikołaj Różański

Ktoś coś wie na temat Fina, jego rekord jest słaby, ma Różański szansę to ugrać?
 
Back
Top