Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

2me1wmg.jpg


Jaram się tym zestawieniem! Lubię obu, ale Taisumov jest moim faworytem. Z racji trudnego przeciwnika liczę na ciekawy kurs ;)

Gdybyś nie faworyzował Rockholda, to bym Cię wziął za moje alterkonto. Myślę, że 2.60 dostaniemy za Mairbeka ;)
 
Co do ekstraklasa - jest taka, że nie ma pewniaków i wchodzą najdziwniejsze rzeczy:

120o85y.jpg


Szkoda, że najczęściej za drobniaki.
 
Panowie co myślicie o takim trebelku na gale za 2 tyg
Not Michael Johnson inside distance + not Overeem inside distance + not Dos Anjos inside distance
ako 2.40
 
No sam się zdziwiłem jaki kurs ładny z tego wyszedł
Poszedł klocek na to
Co ciekawe nie miałem żadnego limitu na unibecie, wcześniej na takie zakłady po 3 stówki miałem
Ja zobaczę jak będzie wyglądać sytuacja po ufc 194, ale twój kupon napewno pogram. Za więcej czy mniej, ale pogram.
 
Gracie coś z Ligi Mistrzów? Ja wchodzę w trebel: Real Madryt (-1) + BTTS (Wolfsburg - ManU) + Ponad 2.5 (Galata - Astana).
 
Te kursy w walce wieczoru to jakaś paranoja ... Chciałbym postawić kase na Aldo, ale serce mi nie pozwala : ///
 
Gracie coś z Ligi Mistrzów? Ja wchodzę w trebel: Real Madryt (-1) + BTTS (Wolfsburg - ManU) + Ponad 2.5 (Galata - Astana).
ja tylko turkow i real z handi (-2) na osobnych kuponach, ale za drobne, bo pierdole znowu przegrywac na pilce, chociaz ostatni weekend nie byl zly, a gdyby nie jebany liverpool, to w ogole byloby pieknie. wczoraj mialem grac lige turecka na gospodarzy oba mecze, ale spenialem , a wygrali :/
 
Tak w ogóle, to proponuję przyjrzeć się kursom na Masternaka (4.25) i Kauffmana (2.90, było więcej). W singlach już ich mam, na Mastera wydaje się mocno zawyżony kurs. Obie walki w sobotę.
 
Back
Top