Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Mess



Under 2.5 rundy jest po 1.57 na 5Dimes. Na Pinnacle i Betsafe myślę, że będzie jutro.



@baju



Póki co mam tylko Gonzagę i Martinsa. Może faktycznie tylko to zostawię. Do ważenia poczekam na pewno.
 
Oby po ważeniu nie spadł kurs na Gonzagę i Martinsa... Bo inaczej nie będę mógł Wam spierdolić kuponów :-)
 
UFC on FOX 10: Henderson vs Thomson



1Kupon:



1.Benson Henderson - Josh Thomson Typ2 Kurs:3



AKO:3 Stawka:podstawa











2Kupon:



1.Nikita Krylov - Walt Harris Typ2 Kurs:1.27



2. Hugo Viana • Ramiro Hernazndez Typ1 Kurs:1.3



3. . Daron Cruickshank - Mike Rio Typ 1 Kurs:1.4



AKO:2.31 Stawka:x2







3Kupon:



1.Nikita Krylov - Walt Harris Typ2 Kurs:1.27



2.Eddie Wineland - Yves Jabouin Typ1 Kurs:1.24



3. Darren Elkins - Jeremy Stephens Typ2 Kurs:1.66



AKO:2.61 Stawka:podstawa







4Kupon:



1.Alex Caceres - Sergio Pettis Typ1 Kurs:3.1



AKO:3.1 Stawka:podstawa







1Kupon:



5.Stipe Miocic - Gabriel Gonzaga Typ2 Kurs:2.8



AKO:2.8 Stawka:podstawa



zainwestowane 200 ,zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Thompson sensowny bet, ja z szacunku do Bendo nie pykam tego, JEBIE TE PIENIADZE!!! :C



po wazeniu w ogole kursy sie zmieniaja? na Gonza nie spadnie raczej, na Martinsa rowniez, niby dlaczego? ja chce tylko uniknac sytuacji jak z Brandao. nawet jak Brazylijczyk missnal wage o ponad 10funtow to na Poirera nic sie nie zmienilo. (co bylo dla mnie mega dziwne btw)
 
@baju



Często się zmieniają. Nie tylko Ty czekasz do ważenia. ;) Na Betsafe sa mniejsze wahania, ale np. na Pinnacle już widziałem niezłe skoki kursów
 
no i po co mnie schizujesz! juz chce wplacac na Gonza i Martinsa. mysle nad stowka na singlach na obu, zostalo mi 'troche drobnych' jeszcze z buka. wszystkie zaklady na MMA byly dosyc laskawe... :)



gdybym byl bukiem to zdejmowalbym szybciutko takie zaklady jak Dustin - Diego po takich wiadomosciach i wadze. 1.45 bylo super value.
 
Tak w ogóle to 1.45 na Poiriera było super value nawet gdyby Brandao zrobił wagę. ;)



Ehh, Barnett mi popsuł dubelka z nim. :(
 
kurwa przypomnisz mi jeszcze raz o tej walce to nasle Hubiego zeby stawial wszystko to co Ty, rozumiemy sie? :C



Dustin jest naprawde mocarzem i sadzac po tym co pisze na fb i twitterze to jego motywacja w ogole nie spadla, a jesli to mozliwe to stala sie wieksza. bestia. :)
 
Espaniol



Przestałem się bawić w undery. Postawione hajsy mam na dwa single: Adriano Martins i Gabriel Gonzaga i prawdopodobnie nic do tego nie dołożę. Może po ważeniu coś, to dam znać wtedy.
 
Hubi, my Ci zadania robimy, a Ty nam Gonzagę chcesz ubić jeszcze przed walką? :C


Jeżeli po feriach się okaże,że te zadania zrobiłem na max(czytaj przepisałem to co Wy zrobiliście) to macie prezent - wybierzecie sobie 3 walki których mam nie obstawiać aby nie zepsuć Wam zakładu :-)



O której jutro ważenie?
 
Może umówmy się tak, całe cohones stawia na typ 1, Hubi stawia na drugi i robimy ściepę po 10% wygranej dla niego. W ten sposób wszyscy będziemy na plus.
Undery są zajebiste, szczególnie te, które na pierwszy rzut oka się wydają oczywiste. Jeśli masz oczywisty under 2,5rd po kursie 1,5 to stawiaj overa po 2,5 :)
Najlepiej grać tylko te overy, które są po ponad 2,4.
 




Don tez stawia na Aliego! diabel tasmanski na kraku! :-)



its The California Kids turn!!!
 
Dorzuciłem jeszcze Thomsona, mimo, że wyczuwam kolejny split :(
Caceres 3.1
Harris + Wineland 1.58
Martins 3.0
Gonzaga 2,89
Elkins 2,14
Thomson 3,56
 
http://www.mmafighting.com/2014/1/23/5339424/donald-cerrone-believes-he-has-that-fire-back-now



wystarczy mi taki wywiad zeby mnie zniechecic do stawiania przeciwko Kowbojowi.
 
Co sądzicie o tych kuponach?

Gonzaga
Elkins
Martins?
Harris+Viana+Cruickshank

i tak o (może na farcie się ua hehe)
Caceres+Elkins+Martins+Gonzaga i chce dorzucić tutaj jeszacze Bendo albo Thompsona ale z tym ME się jeszcze wacham.
 
Ostatecznie nie dorzucam ani Elkinsa, ani Stephensa, ale nie daje mi spokoju, że Jeremy się dawał obalać Pettisowi, który nie jest zbyt silny fizycznie. Elkins będzie w stanie lepiej obalać od Pettisa, więc trzymam kciuki jako zwolennik stylu Stephensa za jakiegoś szybkiego haj kika jak ostatnio :)
 
dla mnie Stephensa nie ma co porownywac do zawodnika ktorym byl kiedys. pamietajmy, ze gosciu mial zagmatwane dosyc zycie i glowa nie byla na miejscu. teraz gdy wszystko jest tak jak byc powinno Jeremy wyglada naprawde lepiej. Elkins to hajs w bloto. :>



nie obstawiam tej walki, ale po prostu odradzam ja w ogole bukmachersko. nie moge sie doczekac KO Gonza juz. :)
 
Nie mam czasu sie rozpisywac, bo jestem w pracy jeszcze i pisze ze smartfona, ale Martins to wygra z palcem w cipce ;) Takie przeczucie mam coraz mocniejsze. W ogole snilo mi sie w nocy, ze Krylov znokautowal Harrisa. Wszedl fartowny cep na szczeke i dobil przez gnp :D
 
myslalem i mnie kusi, ale watpie. Gonzage stawiam, zastanawiam sie nad Martinsem/Caceresem.
 
Back
Top