Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W Fortunie nie mieli Viany, więc poszło :



Harris + Cruickshank + Wineland -stawka podstawowa



Gonzaga - 2/5 stawki podstawowej



Łącznie zainwestowałem 7 złotych :D
 
Serigo Pettis cały czas mi chodzi po głowie + Gonzaga , jestem też przkonany o Martinesie.



Niktia dobry bonus by był )
 
Z 3 minuty szukałem na monitorze jak dzisiaj byłem, ale nie widziałem, pewnie podświadomość założyła, że przegra walkę ;)
 
Ja gram tą galę również skromnie, tak samo, jak UFC w Singapurze, gdzie wyszedłem na zero. Mój główny kupon to Romero + Rockhold, kurs 1.71, 3.5j, zawsze w drodze na trening mijam STS, więc pomimo żałosnych kursów i podatku wczoraj do niego wstąpiłem i zagrałem za 5 zł Dillashaw + Sicilia + Moraga + Silvero, kurs 6.91, do wyjęcia 30 zł, wątpię, żeby weszło, ale piątka nie pieniądz, szwagier nie rodzina :D


Ostatnia gala poszła mi dobrze, główny zakład pyknął, ten event wydaje mi się bukmachersko bardziej pewny. Prawdopodobnie moim głównym kuponem będzie Miocic + Henderson, kurs na betsafe 2.03, oba bety są w mojej opinii atrakcyjne. @baju, czekasz na KO od Gonzagi ? Zacytuję Dantego • • Porzućcie wszelką nadzieję • :) Stipe przejedzie po nim jak walec, stawiałem na Gabriela w jego walce z Jordanem, stawiałem przeciwko Miocicowi w jego walce z Struve (jeżeli kogoś to interesuje, to mogę wrzucić ss kuponów :) ), ale przy tej konfrontacji nie mam żadnych wątpliwości - Gonzaga padnie po ciężkim strzale od chorwackiego Amerykanina, albo przegra decyzją. Odniosę się krótko do analizy Szadego • Gonzaga MA szklaną szczękę, pisałeś też, że nie powinien mieć dużych problemów z obalaniem Stipe. Serio ? Po tym, co zobaczyłem w jego walce z Rothwellem, który zapaśnikiem wybitnym nie jest, nie daje Brazylijczykowi żadnych szans na obalenie Miocica, którego zapasy defensywne stoją na bardzo wysokim poziomie. W stójce widzę tylko jednostronną rzeź, techniczny boks + ciężkie ręce Amerykanina = brutalny nokaut lub wygrana jednostronną decyzją, obstawiam, że będzie to jedyna płaszczyzna, w której będzie się toczyła walka. Do tego dochodzą lepsze warunki fizyczne, prawdopodobnie lepsze cardio. Jedyna szansa Gonzagi to lucky punch i dobicie w parterze/sub, ale jeżeli Stipe nie trafił Nelson (którego uważam za lepszego zawodnika od Gonzagi), to nie zrobi tego też Brazylijczyk :) Kurs 1.45 jest dla mnie atrakcyjny. Druga część mojego prawdopodobnego kuponu, czyli Henderson • nie sądzę, żeby Thomson sprawił mu jakikolwiek problem. Nokaut na Diazie bardzo mi zaimponował, ale nie powtórzy tego z Bensonem, który ma wszystko, żeby spacyfikować Josha • kondycję, zapasy, dobrą stójkę, parter, jest młodszy. Uważam walkę z Pettisem za wpadkę, cieszyłem się, że przegrał, bo delikatnie mówiąc nie jestem fanem jego stylu, ale zamierzam po raz drugi na nim zarobić, tak samo, jak przy walce z w/w Diazem :) Oprócz tych dwóch typów rozważam Elkinsa, Martinsa chyba nie będę stawiał, za sporych pewniaków uważam Winelanda i Harris • a. Caceresa również odpuszczam, mimo tego, że debiut Sergio nie zachwycił. Kupony zamierzam postawić po ważeniu, jutro się nimi podzielę :)
 
Nelson (którego uważam za lepszego zawodnika od Gonzagi), to nie zrobi tego też Brazylijczyk :)


Nie zgodzę się, Gonzaga mający jako taki boks, kontry (co prawda po przyjętym ciosie, ale zawsze coś) oraz dobre kopnięcia>>>>>Roy spamujący cepem. Choć żeby nie było, wygrana Stipe absolutnie mnie nie zdziwi.
 
ciezkie rece Amerykanina. mowimy o tym samym zawodniku?



ogolnie to bardzo wyglada post jakbys chcial sie sam przekonac na Miocicia i wymyslasz rozne dziwne rzeczy.



przestancie pisac o tych szklanych szczekach, bo juz mnie to mega denerwuje. ciekawe czy kogokolwiek szczeki bylyby 'nieszklane' gdy dostaja wpierdol od JDS'a, Caina czy Shane'a Carwina. blagam, w ciezkiej kazdy strzal moze skonczyc walke. Cain tez szklana szczeka, co nie? zaryzykowalbym, ze wieksze ciosy dostawal w 2 i 3 walce z JDS'em niz te pierwsze KO.



smieszne jest, ze wyrzucasz walke z Rothwellem jako jakas ujme dla Gonzagi, a Gabriel ja... wygral.



ogolnie to Napao wedlug Ciebie nie progresuje, nie rozwija sie w stojce (gdzie mial wielkie pole do ulepszen), stoi w miejscu i tak sobie zaczal wygrywac przez KO w pierwszych rundach.



KO/sub, whatever, ciekaw jestem planu Miocicia na ta walke i jak on sie zmieni po pierwszych minutach walki gdy zlapie ciosy na glowe. :)



ILE RAZY MOZNA PISAC O PRZYGOTOWANIACH I NASTAWIENIU ROY'A DO TEJ WALKI? capslock pomoze? poczytaj troche, dowiedz sie w jakiej formie wyszedl Nelson, poogladaj wywiady na ten temat, cokolwiek - wtedy sie przekonasz, ze to byl cien Amerykanina. on przed sama walka mowil, ze ma ostro wyjebane i to byl najgorszy camp w jego zyciu.



dobrze jest miec jakas kontre na Gonzage w koncu, bo juz za pewnie sie czulem. nie pisze tutaj, ze jest to pewniak czy niestworzone ma szanse, ale jest w tym value i naprawde wedlug mnie WARTO zaryzykowac po takim wielkim (!!!) kursie. jak wygra Miocic to zyskasz 40zl, jak wygra Napao ja zyskam 180 (stawiajac 100zl ) - widzisz roznice?



pamietajmy - style tworza walki, a Gonzaga ostatnio pokazuje niezwykle agresywne podejscie do walk oraz natarcie od pierwszej sekundy co moooze byc niewygodne dla Stipe. nie porownuj prosze juz wiecej Napao do grubaska, bo dla mnie Roy'a nie mozna porownac do nikogo. obejrzyj sobie ta walke. Nelson wystawial glowe zeby Stipe go uderzal i to... wszystko co zrobil w tej walce. padaka total.
 
jak byloby z ~2 to bym stawial bez zastanowienia, 1.6 mnie nie urzadza. :c



loo, juz 1.75, stawiac na Elkinsa po wazeniu chlopaki! urobcie mi kurs! <3
 
Ja z postawieniem czekam do ważenia ale jak widzę co się dzieje z Elkinsem to chyba jednak go odpuszcze
 
Puściłem zakład :



Caceres vs Pettis over 2/5 + Stephens vs Elkins over 1/5 @2.20



To chyba wszystko. Chyba, że się jeszcze na kogoś skuszę po ważeniu ;)
 
@Szady







co sadzisz o Mezie? kurs 2,70 o ile mnie pamiec nie myli to byl jednym z twoich 4 underdogow ktorych musiales jeszcze przemyslec ;d
 
Tak @baju, mówimy o tym samym zawodniku. Stipe ma pierdolnięcie w łapach, specjalnie omijam jego nokauty przed rozpoczęciem kariery w UFC i KO na szklanoszczękim DeFriesie, ale uważam, że jeśli takie strzały: klik klik przyjmie Gabriel, to będzie po walce. Poza tym Miocic bardzo dobrze używa łokcia - klik . Nie muszę się przekonywać, ja już jestem przekonany :) Cain nie ma szklanej szczęki, jeden nokaut w karierze, w dodatku z JDS nie powoduje, że uważam, że ktoś ma szklaną szczękę, ale Gabriel noakutów w swojej karierze przyjął 6, czytałem analizę Szadego, gdzie rozbijał te sytuacje na czynniki pierwsze, ale mnie to nie przekonało. Nokaut to wstrząs mózgu. Im więcej ciosów przyjmuje się w swojej karierze, tym 'szczęka' staje się słabsza. Zwłaszcza takich bomb jakie przyjmował Gonzaga. Ogólnie wytrzymałość szczęki to temat na osobną dyskusję, ale podtrzymuję to co napisałem - Gabriel ma szklaną szczękę. Dlaczego miałbym nie oceniać przebiegu walki Gonzagi z Rothwellem, pomimo tego, że Gonzaga ją wygrał ? Sorry, ale brzmi to jak dla mnie śmiesznie. Oczywiście znam zasadę, że wygranych się nie sądzi, ale idąc tą logiką nie mogę powiedzieć, że obrona Silvy przed sprowadzeniami zawodzi, dlatego, że skończył Sonnena trójkątem w piątej rundzie ? Miocic nie złapie żadnego ciosu na głowę, mógłbym przytoczyć gify z walki z Nelsonem, gdzie perfekcyjnie unikał ciosów, ale po co ? Nelson ... Proszę Cię, nie zarzucaj mi, że nie czytam/nie oglądam wywiadów, z tego, co pamiętam, to Roy o najgorszym obozie w swoim życiu mówił przed walką z DC, propozycję walki z Miocicem zaakceptował z tzw 'short notice', ale to był nadal ten sam, niebezpieczny Nelson, którego cep urywa głowy. Tylko pamiętajmy, że Stipe również miał się bić z innym przeciwnikiem, który na dodatek był kompletną odwrotnością Nelsona - Soa Paleleim. Walkę oczywiście oglądałem, Stipe pięknie dal mu się wystrzelać i punktował przez 3 rundy, robiąc z twarzy przeciwnika galaretę :) Aaa, ciosy Nelsona uważam za bardziej niebezpieczne, niż Gonzagi, takie jest moje zdanie. Nie próbuj mnie również uczyć pojęcia value - mogę Ci zdradzić, że trochę pieniędzy już u buków powygrywałem ;) Ogólnie to nie odbieraj czasem tego jako personalną wrzutę, pamiętam, że obaj byliśmy nielicznymi, którzy stawiali na Weidmana w walce z Silvą, ale po prostu mam inne zdanie odnośnie tej walki, nie widzę value w kursie na Gonzagę :)
 
widze, ze nie ma szans na cokolwiek Ci przekazanie, twardo na Stipe - szkoda, ze az tak slepo patrzysz na progres zawodnika i okreslony styl. jesli porownujesz Nelsona i Gonzage to widocznie mamy inny widok na cala sprawe. dla mnie motoryka i agresja obu to kompletnie odmienne style.



przekonamy sie w sobote, dla mnie to jest dobre zestawienie. to samo zreszta bylo z Beneilem i Brennemanem do ktorego mial na poczatku podobne zdanie - swietny rekord, swietne zapasy, poruszanie sie, sila - wszystko na miejscu - a jeden cios potrafil zmienic wszystko, ALE (!!!) to jest waga ciezka i tuuuutaj jest milion razy ciezej przewidziec wynik.



moge zaryzykowac stwierdzenie (ostatnio czesto to robie), ze Palelei bylby 10razy ciezszym przeciwnikiem dla Miocicia niz gruby 3tygodniowy Nelson. nie odbieram tego jako uraze, po prostu te 'szklane szczeki' juz mnie przesladuja, kto dostanie KO ten ma slaba szczeke, a 90% z nas upadloby po ciosie jak martwi.



'Sorry, ale brzmi to jak dla mnie śmiesznie. Oczywiście znam zasadę, że wygranych się nie sądzi, ale idąc tą logiką nie mogę powiedzieć, że obrona Silvy przed sprowadzeniami zawodzi, dlatego, że skończył Sonnena trójkątem w piątej rundzie ?'



mozesz powiedziec, ze obrona Silvy przed sprowadzeniami zawodzi, bo Weidman zmiazdzyl go w tym aspekcie i wielu innych w 2 walkach. wygral walke (aspektach) i nikt nie pamietal 5 rund obijania mu glowy, a tylko 'legendarny' trojkat. takie jest MMA. Weidman pokonal go w stojce - a teraz powiedz mi, ze TECHNICZNIE Chris jest lepszy od Andersona w tej plaszczyznie... nikt nie bedzie pamietal, ze Miocic skakal i ruszal sie swietnie przez 3minuty gdy dostanie prawy sierp na glowe. :)



prosze o jedno - obejrzyj walke Nelsona z Miociciem, a potem obejrzyj Nelsona z Kongo czy innymi zawodnikami ktorych bruutalnie nokautowal - i wtedy powiedz mi, ze to ten sam zawodnik.



wbrew pozorom Shawn Jordan mial zrobic to samo z Gonzaga - to szybki i atletyczny (pozory myla) ciezki i mial wyprzedzac na nogach + ruszac sie w oktagonie po czym wypunktowac / znokautowac Napao. jak sie skonczylo, wszyscy wiemy.



nie musze przypominac chyba walki z CroCopem ktory stylem troszeczke przypomina Miocicia? oczywiscie mowimy o stojce, zapasy to inna bajka w przypadku obu panow.



nie bede rzucal gifami, zrobil to Szejdy, ale taki jeden na rozgrzewke.



gonzagaKickcrocop.gif




<3
 
@baju, akurat ja jako wyznawca Sonnena bardziej pamiętałem zapaśniczy gwałt, ale to taki offtop :D Przy analizie każda infromacja jest przydatna, więc na walki staram się patrzeć z różnych kątów, dyspozycja Gonzagi w walce z Rothwellem była średnia, mimo to, że skończył (słaniającego się na nogach) Bena gilotyną. Za Dariush'a dla wszystkich, którzy wygrali na nim hajs propsy :-) Przez chwilę zastanawiałem się, czy na niego nie postawić, ale odpuściłem tą walkę, w typerze postawiłem Brennemana - jednak pierwsza myśl najlepsza :) Zgadzam się z tym, że zestawienie jest świetne i z tym, że w wadze ciężkiej nic nie jest pewne :) Ja czekam jeszcze na ważenie, żeby upewnić się ze swoimi typami, ale na ten moment widzę to tak: Miocic + Henderson, Wineland + Cruickshank /+ Harris
 
Cruickshanka troche za pewni sa ludziki, ale to tylko moje odczucie, jakos mnie nie przekonuje. jestem ciekaw tej walki i szkoda, ze jest taaak pozno. :)



dobra, to spytam jak juz tak sie wymieniamy 'ciosami' - co myslisz o Martinsie?
 
Ja puściłem za 100zł na Polaków w ręczną. 1,95zł mnie skutecznie zachęciło, jak narazie nie grają najgorzej.
 
Przegra :) Jakoś nie wydaje mi się, żeby był w stanie przebić się przez Dona, uważam, że dostał tą walkę zbyt szybko, jego debiut w Strikeforce i debiut w UFC były świetne, ale Kowboj to zbyt solidna firma. W pojedynku z Dunhamem wyglądał świetnie, jeżeli jego psychika nie zawiedzie, to powinien pokazać Martinsowi miejsce w szeregu :) Chociaż już w Martinsie widzę większe value niż w Gabrielu, wynika to z tego, że Cerrone mimo wszystko jest chimeryczny, jego słabym punktem są body shoty, nie lubi przyjmować lowkingów. Ta walka sprawia mi chyba najwięcej 'problemow', imho najwięcej zależy od formy Kowboja, jego nastawienia, zajebiście ciekawy jestem tej walki. Czemu uważasz, że wszyscy są zbyt pewni Darona ? Nie lubię używać tego określenia, ale Rio to ogór jakich mało :)
 
suby od Fergusona i Trinaldo nie sa zadna ujma na tym poziomie, a sam Rio moze zaskoczyc w tej walce i wcale sie nie zdziwie jak to bedzie dla mnie maalutki punkt zwrotny. nie wiem, ale jakos czuje, ze bedzie ciezka walka dla Cruickshanka. wbrew pozorom Rio w TUF'ie nie wygladal na 'ogora', gosciu po prostu byl tez trapiony przez kontuzje.



Martins przede wszystkim ma agresywny styl, ale nie wiem czy to starczy na Kowboja. tak jak mowisz, wiele zalezy od dyspozycji glowy Donalda, a z tym nigdy nie wiadomo. ciezko typowac, kuurczaczki! zastanawiam sie caly czas jak zadzialac. :)
 
Około 40 min temu przelałem pieniądze na Betsafe i jeszcze się nie znalazły na moim profilu. Mieliście już takie sytuacje?
 
Mi często po dwóch godzinach przychodzi kasa na konto. Sam nie wiem dlaczego. U kolegów jest to dwie minuty, a ja czasem czekam i czekam. Także spokojnie.
 
ja raz czekalem tez 2h wiec spokojnie. jak cos to pisz u nich na czacie, kontakt w sumie tam niezly jest.
 
Dzięki bo trochę się wystraszyłęm bo ostatnim razem czekałem dosłownie minutę a tutaj pieniędzy dosyć długo nie ma
 
Tomasz Chumra , podasz swoje kupony jak postawisz ?






Niestety nie stawiam, bo nie mam funduszy:) Zaczynam od lutego wraz z przypływem gotówki:). Mogę jedynie typować.
 
Wiedziałem, że jak postawię na Polaków, to wtopią... :-)
Standardowa procedura obstawiania zwycięstw "naszych" :-)
 
Back
Top