Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Puczi, dlatego mam nadzieję,że bukmacherzy będą obstawiali tak jak na tapology i będzie podział kursów 60/40, czyli około 2.00 na Micheala i 1.65 na Tibau co mi by odpowiadało :-) A jezeli przecenili by Tibau i dali kurs na Johnsona powyżej 2.30 to też złą propozycją nie jest.
 
@Bolt



Jeszcze nie napisałem analizy. Na chwilę obecną Josh. Powiem tak: Barnett ma więcej argumentów na zwycięstwo niż Browne, ale na pewno nie jest takim pewniakiem jak Miller czy Rousey. :)



Ps. Doszły nowe kursy i jest wśród nich underdog, którego mam zamiar obstawić. :)



ubtjp.jpg
 
John Howard po 2,50 wydaje się kuszącą opcją. Siyar jest bardzo niebezpieczny w stójce, ale gdy ląduje na plecach jest bezbronny, co było widać w walce z DHK. Howard jest już trochę zardzewiały, ale to dalej solidny zawodnik.
 
To może propozycje na długą taśme na betsafe jest tylko jak narazie 5 walk . i może single , dobry kurs na Diego ( 2,60).
 
Walka Silva vs Weidman jest dla wielu wyrównana , każdy ma swoje powody żeby stawiać na sowjego faworyta .



Dustin Poirier







Josh Barnet



Dustin Porier



Ronda Rousey



Anderson Silva



Czy na betsafe pojawią się jeszcze walki ?
 
Szady na pewnie na myśli Lebena :D. 3.00 to b. dobra stawka. Szczególnie, że Hall zawodzi w ostatnich walkach. A Leben powinien się bić do upadłego o pozostanie w UFC.
 
Mam mało czasu, bo się spieszę do mojego ulubionego zajęcia, czyli świątecznych zakupów. :(



Także w skrócie:



Hall ma umiejętności, żeby rozbić wypalonego Lebena w drobny pył. Jeśli wyjdzie z odpowiednim nastawieniem do walki to będzie gładka wygrana. Gorzej jak będzie miał zamiar przybijać piąteczki ze swoim przeciwnikiem jak ostatnio. Jak kurs dojdzie do ok. 1.50 na Urijah to może się skuszę.



Siver jest faworytem, ale za niski kurs, żeby ryzykować 34-letniego Niemca, który na szczyt dywizji już na pewno nie dojdzie. Gamburyana bardzo lubię, nie jest skazany na pożarcie, ale nie wiem czy na niego postawię.



Moim underdogiem jest Estevan Payan. Bardziej opieram się na intuicji niż na dokładnej analizie obu zawodników, ale czuję, ze ma spore szanse na zwycięstwo.
 
Nie pamiętam dokładnie walk Payana, ale też zaciekawił mnie ten wysoki kurs, a jeszcze bardziej ździwiło mnie tapology i ich ocena szans 76-24 na korzyść Peralty. Czas pozostały do gali poświęcę na przypomnienie sobie ostatnich walk Estevana, Peralty, Tibau i Johnsona, bo tutaj chyba są najciekawsze kursy, nic innego wartościowego do zagrania nie widzę.
 
Barnett (pewniak)+Weidman (niepewny, ale z pasem)+Brandao (tego się trochę boję)+Miller (pewniak) daje 10,6 i mam coraz większą ochotę na takie zestawienie :D. Wywaliłem Rondę, bo chuja daje w akumulacji.







Krótka analiza:



Barnett - bez problemów poradził sobie z Mirem. Travis to mimo wszystko niższa półka niż Mir, a pokonanie Koniny nie jest jakimś ambitnym osiągnięciem. Barnett zmieli Travisa przy siatce i obije w parterze. (+)







Weidman - kuriozalna sytuacja, mistrz z pasem kontra były mistrz i kurs powyżej dwóch na nowego. Z drugiej strony stoi Pająk, ale idąc za swoją żelazną logiką (lepszy zapaśnik wygrywa) stawiam na Weidmana przez jednogłośną decyzję. (?+)







Brandao - Diego ma aktualny ciąg trzech wygranych, a ostatnią porażkę zaliczył z Elkinsem, który z kolei przegrywał ostatnio tylko z "prawie mistrzem" Chadem Mendezem. Dustin to wąska czołówka, ale walczy ostatnio w kartkę. Poza tym ma problem z tak agresywnymi zawodnikami jak Diego, co przemawia za stawianiem na tego ostatniego po kursie powyżej 2,5. (+?)







Miller - jest dwie klasy wyżej od swojego przeciwnika. Nie widzę tu szans na wygraną Fabricio, żadnych (+).
 
Myśle ,że warto zaryzykować na Macario,koleś jest mocnym uderzaczem wygrywa wszystko przez KO, przegrał ostatnio przez poddanie ale jego następny przeciwnik Voelker też większość wygrywa przez KO wiadomo ,że jest bardziej doświadczony ale kurs 2,40 jak najbardziej kuszący .Skusze się na Barnetta i pewnie dorzuce Weidmana :-) może jeszcze poleci do nich Macario i za stóweczke ,jeszcze trzeba pokminić.Sklece pewnie 2 x 3 walki na Tibau fajny kursik :-)
 
Kolego,nikt Ci nie doradzi bo każdy stawia inaczej albo podobnie ludzie wrzucają swoje typy,analizy i wybierz coś samemu bo jeden Ci napisze,że Weidman wygra a zaraz dołączy sie psychofan Silvy i powie ,że Anderson wygra przez KO.
 
Anderson wygra przez KO ;D


Wstępnie na tę galę planuję Silvę i Bartnetta i może Macario w singlu
 
tak sie czaje na double jakis na tym betclicu i chyba nie wymysle nic lepszego niz Chris + Dustin/Josh. Barnetta im blizej gali tym mniej jestem pewien, Hapa to jednak Hapa. :C
 
baju ja mam odwrotnie :-) im bliżej gali coraz bardziej widze jak Barnett przewraca Hape i niszczy go gnp.
 
Są wszystkie kursy na betsafe jakby ktoś nie zauważył



Szady do roboty i za analizy się możesz brać :-)
 
Faktycznie są juz kursy i kusi mnie postawić od razu :D Na razie rozkminiam taśme



Weidman



Barnett



Tibau



Macario



Miller



@edit + Siver ako 25.55 i myśle żeby to jebnąć za stówe , za drobne czyli jakieś 2 dyszki postawiłbym tate+lebena bo na halla kurs za mały







Co myslicie koty ? :-) czekam na analizy jeszcze zanim postawie



Koniec roku pasuje dobrze zakończyć :-)
 
Nie stawiałem wcześniej mma (kiedyś tam mecze kopanej). Załorzyłem konto na betclick, jest caschback na pierwszy zakład
 
Postawiłem dwa ostatnie single :







John Howard @2.22



Manny Gamburyan @3.25



Puszczę jeszcze może jeszcze ze dwie taśmy za drobniaki i starczy ;)
 
Chłopy, jeśli zakładam na betsafe konto i podaje nr tel to pozniej przychodzą jakies reklamy itp?
 
Siver



Miller



Barnett



Ronda



Jestem pechowcem, także żegnajcie się z kasą jak macie kogoś z tego zestawu.
 
Taki żart , idąc najwiekszym kursem obstawiając wszystkie walki za 1 zł wygrana jest mega jak toto lotek 1zł =130305.84 zł :)



Ale bądzmy realistami kilka stówek na koniec roku było by ok
 
Panowie,dopiero zaczynam zabawę w obstawianie walk. Jak to jest - jeżeli dziś postawię np. na zwycięstwo Mieshy po kursie 6.20, a za w dniu walki będzie kurs 4.00, to u mnie będzie się liczył się kurs w momencie, w którym wysłałem kupon, czy ten z dnia walki?



Na Betsafe można na jednym kuponie tylko 10 walk/meczów obstawić?
 
Back
Top