Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Baju, kiedy się w końcu nauczysz korzystej z tej strony? :P http://bestfightodds.com/
Lamas i po 6.0
 
chyba nigdy, a nawet jak sie naucze to i tak bede dalej tu pisal. :>



kurwa 6zl, na grubo! :o
 
Widzę, że na Diego postawiony jest krzyżyk, hehe. To nawet lepiej, bo w sytuacji ewentualnej wygranej ( na którą liczę ) tym większa będzie satysfakcja.. ;)



A zmieniając temat, skoro są święta, to życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT, ZDROWIA i oczywiście DUŻYCH WYGRANYCH NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH :-)
 
Na Pinnacle też już jest dostępna pełna oferta na UFC.Z głównych walk największa różnica jest na Barnettcie, kurs 1.54 a na betsafe 1.48
 
Co myślicie o tych walkach?
Robbie Peralta - Estevan Payan
William Macario - Bobby Voelker
John Howard - Siyar Bahadurzada
Gleison Tibau - Michael Johnson

Peralta, Macario, Howard, Tibau?
 
Peralta - Payan walka może iść w dwie strony bo podobny poziom prezentują obaj



Howard -Bahadurzada obaj lubia się bić w stójce,Howard mocniejszy fizycznie bo jeśli się nie myle to zmienia teraz kategorie(?) ale czas będzie na korzyść Siyara bo wydaje mi sie,że Howard się spompuje.



Macario - Voelker osobiście gram na Macario spory underdog mam wrażenie ,że walka nie zakończy się dezycją i zobaczymy nokaut maksymalnie w 2 rundzie,obaj są uderzaczami i jeśli dojdzie do obalenia to pewnie pod koniec rundy albo jak któryś będzie wyraźnie przegrywał w stójce.



Gleison Tibau - Michael Johnson - Sam stawiam na Gleisona myśle ,że szybciutko podda Johnsona
 
Robbie Peralta - Estevan Payan
William Macario - Bobby Voelker
John Howard - Siyar Bahadurzada
Gleison Tibau - Michael Johnson
Jak dla mnie Peralta jest lepszym zawodnikiem od Payana, i jego mocny cios w połączeniu z niekiedy dość dziurawą obrona w stójce Estevana prawdopodobnie skończy się KO na jego korzyść.

Nie polecam grać Patolino, doświadczenie Voelkera weźmie górę, Bobby to naprawdę solidny zawodnik z kolei William to taki trochę brawler który nie dysponuje ani dobrą obroną w stójce, ani kondycją, Amerykanin przez decyzję ( chociaz nie wykluczam że Macario trafi jakims swoim cepem).

Howard vs Bahadurzada, nie mam pojecia, wyrównane starcie może iść w dwie strony

Tibau na luzie obali i podda Johnsona, nie widzę innej opcji.
 
Peralta ostatnio średnio się zaprezentował, jednak Payan został całkowicie zdominowany przez Stephensa. Ciekaw jestem analizy Szadego tej walki (bo coś przebąkiwał).



Howard może wygrać przez swoje zapasy, dlatego ostatecznie Bahadurzada nie jest jednak aż takim faworytem, jak początkowo myślałem.



Johnsona bym nie skreślał, Lauzon miał go zniszczyć, a ładnie u Blackzillians podskoczył poziomem, aczkolwiek jego TDD w tej walce będzie wielką niewiadomą (bo mógł odwalić progres, wcześniej było z tym słabo) i chyba jednak Gleison go zamęczy. Jednak tutaj bym był ostrożny w ferowaniu wyroków.
 
Obejrzałem ostatnią walke Macario właśnie i już nie jestem taki kozak:-) chociaż może wygrać jakimś fartem bo faktycznie tlenu to w drugiej rundzie nie ma za dużo ale chyba sie jeszcze rozejrze i poczekam do analiz.
 
Początkowo byłem mocno za Hallem i spodziewałem sie lepszego kursu,walka o być albo nie być w UFC Leben odkąd odstawił koksy to juz nie walczy tak zajebiście ,miałem zagrac tate+leben za drobne ale odrzuce raczej Macario bo dobrze ,że mnie tknęło obejrzeć jego walke choć wcale nie jest skreślony.Leben po takim kursie zrobiłby mi robote w taśmie :-) ciężka sprawa generalnie bo obaj walczą o wysoką stawke kurs na Chrisa fajny.
 
kurwa schizuje troche wplacac te 2stowki na betclica, takie sumy do obrotu to juz grubo! nie wiem jak gwizdonek psychicznie tysiacami leci. :)
 
hehe nie schizuj (sam żałuje,że przejebałem ten bonus) jak coś to wrócą a stawiając 200 możesz nieco przytulić ;)
 
A do kiedy jest ten bonus? Ja bym wykorzystał pewnie przy następnej gali.
Czuję w kościach, że Weidman znowu rozjebie Silve. Wtedy dał radę wracając po bodajże 2 kontuzjach i roku przerwy. Teraz będzie miał jeszcze przewagę psychiczną, a Anderson będzie zesrany, że walczy ze swoim katem. Dałem potrójną stawkę. Szał macicy i w ogóle. Nikogo nie namawiam, bo to jest jak stąpanie po kruchym lodzie.
 
Puczi nie jest napisane do kiedy także lajcik musisz mieć założone konto po 11 września 2013 bo wtedy pewnie zaczęła się promocja a mniemam ,że nie posiadasz tam konta więc luz wszystko jak należy.Zakładasz wpłacasz i wypłacasz :D
 
JESTEM Z PUCZIM, HO HO HO SWIETY FEDORZE!



a do wyplaty trzeba wrzucac jakies skany czy rozne dziwne rzeczy?
 
Mam pytania dotyczące tego cashbacka na betsson.
Czy muszę wpłacić do nich kasę określonym sposobem np. przelewem, a nie za pomocą przelewy24, czy promocja dotyczy tylko zakładów trzy drogowych (piłka etc), i czy to prawda że promocja dotyczy kuponów kombinacyjnych w którym każde zdarzenie jest minimalnie po kursie 1.5 ?
 
baju - nic odemnie nie wołali ale sam wrzuciłem skana dowodu na wszelki wypadek żebym sie nie denerwował jakby siana nie chcieli oddać ale luz był,strzeżonego itd.



knv



- Klienci wpłacający pieniądze za pośrednictwem konta Skrill ( Moneybookers) lub Neteller nie mogą brać udziału w niniejszej promocji



możesz stawiać zakład pojedynczy jak i kombinacyjny przy minimalnym kursie 1.5 jeśli przegrasz te 400 to musisz je obrócić też po kursie 1.5 i dopiero wtedy wypłacasz







z resztą czytanie nie boli - https://welcome.betsson.com/data/betsson/landingpage/1439_41727.html?WT.ac=site_BE-SB-ACQ-Welcome_Bonus-staticfeed-10454-Txt_Link
 
@Puczi



Czy Anderson będzie zesrany ??. Nie sądzę , nawet przegrana nie zmnieni tego że był mistrzem jakiego pewnie długo nie będzie. Myślę że decyzje o rewanżu podjął z własnej nieprzymuszonej woli. Hajs mu się już zgadza , mistrzem był , zostaje czysta ambicja sportowa. Natomiast przed Weidmanem raczej spora presja i wiele do udowodnienia w każdym aspekcie ale nie można mu zabrać tego jaki był opanowany 1 walce. Za to szacun. Anderson jak dla mnie nie postrzega Weidmana jako kata :-)



Fajny materiał konkurencja zamieściła może ktoś nie widział. Bardzo dobrze się ogląda
 
teraz tak sprawdzam i wolaja dowod, wyciag z banku, karta. bez problemu wyplaciles tylko ze skanem dowodu? tego nie ogarniam, na bahu nic nie musialem wrzucac, a hajs wyplacili w 2dni. :c
 
Tak,bez problemu ale wyciąg z banku to nic ,robisz tylko screena przelewu gdzie widnieją twoje dane i nr konta i luz więcej nie będą wołać.Są też buki dla których jest różnica między skanem a zdjęciem dowodu.Hajs też szybko Ci przyjdzie ja miałem w sumie na drugi dzień.
 
Na jakich stronach internetowych polecacie typować gale KSW czy UFC? Znam tylko Betsafe. Opłaca się typować u lokalnych buków? Powoli przymierzam się do 18 i zaczęcia typowania.
 
U lokalnych masz najniższe kursy i zwykle 12% podatek -> czyli nawet ten niższy kurs jest mnożony przez 0,88%.
Najlepszą opcją jest wg mnie pinnacle.
 
Też już to obczaiłem Solaris,jakiś wybitny nie jest ale to będzie największe wyzwanie dla Szpilki w karierze.Jedynie czego sie boje w starciu Artura to to,że będzie liczony bo jednak obroną nie może sie pochwalić,jeśli będzie chłodna głowa(o co z pewnością będzie się starał trener Łapin) to myśle ,że wygra i takie zwycięstwo da mu sporo bo Jennings jest 4 w WBC i 5 w WBA.Kurs przezacny i mysle ,że warto zaryzykować - bynajmniej ja tak zrobie.
 
Dzięki Kiras, coś tam na Artura poleci.



Z następnego UFC zagrałem singiel na Weidmana po 2.45 i zastanawiam się nad dodaniem dubla Tibau + Miller (AKO - 2.09). Co myślicie o tym drugim kuponie?
 
ja sie boje troche o Tibau, Johnson ostatnio pokazal zaskakujace poruszanie sie i 'luz' w stojce - Blackzilians wkroczyli na nastepny poziom, przynajmniej tak mi sie wydaje. Lauzon nie jest jakis wybitny (szczerze, uwielbiam jego styl i pojscie po kill za kazdym razem, ale top10 raczej nie), ale ta wygrana i przede wszystkim styl Michaela mnie zaskoczyl. zastanawiam sie czy jeszcze go nie pograc. Gleison jest dzikiem, ale da rade 3 rundy isc po obalenia i szukac tam czegokolwiek? miesnie tlenu pobieraja, pamietajmy. Millera juz pisalem wczesniej, tez sie boje. ogolnie duzo zawodnikow po dziwnych jak na siebie walkach. jeszcze gdyby na nich kursy jakies bogate byly, AKO ~2 delikatnie mowiac nie robi wrazenia. :c
 
Im więcej czytam tego tematu tym coraz więcej wątpliwości mam co do stawiania na najbliższe UFC - ale musze tu wchodzić ,uzależniłem sie.



Jeszcze dzisiaj rano myślałem nad Lebenem ale po analizie jego ostatniej walki zdecydowanie odpuszczam ,strasznie sie odkrywa przy klinczu,stójka chaotyczna bez koksu to już nie to samo,Macaria też odpuszczam bo kierowałem sie samymi statystykami dopóki nie obejrzałem dzisiaj walki i też go odpuszcze.Myśle nad taśmą 5,6 walk za 100-120 tak żeby cos użądlić .Póki co Weidman+Barnett+Miller+Siver+Tibau i rozkminiam jeszcze coś jednego Howard,Payan ? albo postawie te 5 i nie bede pazerny chociaż trójaka chętnie bym przytulił.
 
Ani Sivera, ani Millera bym nie obstawiał. Pierwszy po porażce może się podłamać, a drugi się skończył według mnie. Ale to tylko moje zdanie - sam stawiam Weidmana, Barnetta i Tibau na singlach (tzn Tibau + Miesha/Ronda under 7,5min, ale już żałuję).
 
Back
Top