Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A ja już wpłaciłem do Bet-at-home z niższymi kursami... :-)

Omielańczuk
Jones<
Barao
Materla
Bedorf
Kowalkiewicz
Mańkowski

Co myślicie?
 
dla ludzi ogarniajacych wykop.pl, uzytkownik oskarek89 znowu zapodal typy na ektraklase :



http://www.wykop.pl/ramka/1659849/kolejna-juz-druga-afera-bukmacherska-ktora-moze-wywolac-uzytkownik-oskarek89/



tutaj incydent sprzed pol roku :



http://ekstraklasa.net/szczesliwy-przypadek-czy-afera-bukmacherska-w-ekstraklasie,artykul.html?material_id=51602815142d5cbd41000000



a tutaj skrot tego meczu (w 1:17 akcja z rzutem karnym zobaczcie jak wykombinowali)



https://www.youtube.com/watch?v=LEnCsHq48xk



Tez myslalem ze z korupcja w ektraklasie juz koniec jednak nie ma sie co ludzic walki leca caly czas.
 
Sam grałem Pogoń bez jego info wczoraj bo nawet nie wiedziałem że taki koleś jest :D Ale Pogoń była do przewidzenia.







Na ufc mam ważniejszy kupon taki:



Constantinos Philippou + Michel Prazeres
 
Omielańczuk + Jury + Delorme + Barao za 20 zł.



Prazeres + Gagnon za 20 zł.



Takie 2 kupony puściłem. Trzech zawodników ( wg buków) ma niższe kursy niż ich rywale - Prazeres , Gagnon i Delorme - a jak dla mnie są oni faworytami swoich walk.
 
3 z 50 zł Hannover, który już wszedł + Jury, 2 : Healy na singlu 3: Delorme + Costa, zobaczymy co z tego będzie :)
 
Delorme + Omielańczuk (2.77)



Gagnon (2.39)



Mitrione + Philippou (2.84)



Jones + Nurma + Makdessi (2.43)



Także jednak stawiam na Dagestańczyka.
 
BUvc-7ACYAICSSX.png




kupon Connora, DANIEL!!! :DDDD



Szady, brawo za Carmonta Ty farcie!!!
 
baju,



ja nie wiem, czy taki fart. ;) Pisałem o tym, że dzięki obaleniom i konsekwentnemu punktowaniu wygra na kartach sędziowskich. Co prawda liczyłem na więcej klinczu i nie myślałem, że aż z taką łatwością Costa da się obalać... Też nie stawiałem tego z wiary w umiejętności Carmonta, co Phillippou do mnie nigdy nie przemawiał. Na początku uważałem ten kurs za prezent, ale z każdą kolejną opinią na forum coraz bardziej żałowałem swojej dezyji. Jednak hajs poszedł i nie było odwrotu. Czasem dobrze posłuchać intuicji :)



Gala mogła pójść dużo lepiej, jednak Delorme, Menjivar i Mitrione zawiedli. Delorme miał w cholerę szans na suba w pierwszej rundzie jednak zagrakło "tego czegoś". Menjivar, po tym jak nie zrobił wagi, czułem, że przegra... Szoda, bo skopał mi ładną taśmę, gdzie było około 630 złotych do wygrania.



Ewidentnie się pomyliłem przy walce Schauba. Myślałem, że padnie ze swoją "szklaną szczęką", jednak bardzo mądrze wszystko rozegrał, a Matt przy nim wyglądał jak amator.



Podsumowanie:



Zainwestowane: 1200 zł. Przychód: 1247 zł. Zysk: 47 zł. :) Nie narzekam, bo zapowiadało się tragicznie, jak pierwsze dwa kupony mi wyleciały...
 
Weszły 2 kupony 4, Philippou + Mitrione nie weszło i Delorme + Daniel. Delorme mnie zawiódł, powinien to skończyć w pierwszej.



Za to Gagnon na singlu i Jones + Makdessi + Nurmagomedov weszło.



Zainwestowane 40, wygrana 48,20 :)
 
Jak dobrze,że wczoraj nic nie grałem, bo żaden kupon by mi nie wszedł(zapisałem sobie 4 które bym zagrał) :-) Carmont mnie zaszokował, nie sądziłem,że ma jakiekolwiek szanse z Costą..



P.S. To te kupony, które chciałem grać



Menjivar+Omielańczuk(chociaż po ważeniu już bym tego nie zagrał)



Costa+Jones



Schaub+Jones sub



Lpool+Arsenal
 
szerze to sam nie wierzyłem, że Jones wygra przez DEC, ale kursik ciekawy no i z 10 zrobione 106 :-)
 
Zainwestowane 150, jak na razie -20, ale jeśli Melendez wygra swoją walkę (kupon z Gagnonem) to będzie na zero :P
 
Moja taśma jest nadal w grze. Z UFC Daniel, Bones i Barao weszli, z KSW pozostaje Cipek, Bedorf, Borys i Karola. Zainwestowane 350 zł, mozliwa wygrana 1150 zł.
 
-30



costa + schaub - fail



gagnon - weszlo



healy - fail



(wszystkie po 100)







@szady,



No coz trzeba sie uderzyc w piers, grataluje po raz kolejny nosa. Costa dal pewnie swoja najgorsza walke w karierze, a Carmont najlepsza :-) Co do Dagestanczyka, uwazalem, ze jest faworytem, ale liczylem na klincz, obalenie, jakiegos sweepa od Healego i g&p z gory czy nawet suba. Khabib ladnie uderzal w stojce, i nawet mimo wyraznego zmeczenia, do konca utrzymywal duza przewage. Kurs byl wart sprobowania, niestety nie udalo sie.
 
co gracie z ksw emocje opdaly po nie udanym ufc trzeba myslec



ja gram chyba tak



corkle + anzor



slowinski + anzor (wczoraj przejebalem tak dwa kupony na menjivarze ale mysle ze anzor sobie poradzi bez wiekszych problemow ,do tego zbijanie wagi przez kornika moze zadzialac nie kozystnie na jego kondycje )



gamrot + borys (podbicie kursu murowany faworyt)



i za 15 zl na nastule kurs 3.8 warty uwagi nastula moze cos wyczarowac zawsze



jakies sa waze opinie ?



a i jeszcze na czwartek gram EUMMA 6



Christian Colombo • Andreas Kraniotakes 2 kurs 2.95



Nicolas Dalby • Morten Djursaa2 2.95



Ayub Tashkilot • Ruben Crawford2 2.5



kazdy po 30 jeden wejdzie i juz plus duze szanse na powodzenie
 
Może mi ktoś dać małą poradę jak najłatwiej i najszybciej wybrać pieniądze z betsafe? Trochę mi się nazbierało a nie ogarniam tej praktyki.



Weszło Prazeres + Gagnon.
 
Wchodzisz w zakładkę "wypłata", wybierasz Bank Transfer (przelew potrwa od 2 do 5 dni roboczych), wpisujesz nazwę swojego banku, imię i nazwisko, oraz numer konta. Następnie kwota jaką chcesz wypłacić i zatwierdzasz. Nic trudnego.
 
12 GBP na plus. Mogło być lepiej, ale Ivan i Costa pokpilii sprawy. Z drugiej strony, mogło być zawsze gorzej, więc loozik.
 
Back
Top