Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

wrzesien w obstawianiu mma bardzo slabo -140 .zapiski robie od lutego saldo miesiaca -160 do wrzesnia pozostale miesiace na + musze wrzesien wyprostowac na +



mam nadzieje ze odbije na dwoch galach jeszcze EUMMA6 w czwartek i KSW24
 
Ja na tej gali wyszedłem 125zł+ na czysto. Nie jest źle, tym bardziej, że poszedłem all in, a po walce Costy i pierwszej rundzie JJ vs Mauler już czułem się bankrutem.
 
Muli wam się betsafe jak jesteście w zakłady na żywo? No co za gówno, miałem zagrać, ale nie zdążyłem(strzelili) bo tak się tnie.
 
wczoraj też mulił,strona się wczytywała,ale nie dało się nic obstawić przez parę godzin,na wieczór było już ok
 
faktycznie-jest.Zakładka mi się podwinęła i pokazywała tylko bellatora,ufc i eumma,ale dało radę jeszcze ją rozwinąć,thx za naprowadzenie;)
 
Promocje na najbliższe KSW to Gamrot i BigSexy? Dubel daje daje 4.14...



Dziś na kolarskich Mistrzostwach Świata OP-QS (zwycięstwo) i OGE (H2H przeciw BMC) dały mi niezłego plusa.
 
singiel na Pudziana poszedł (SS-poprzednie strony), jestem pewny, ze KajeSWu nie dopuści do tego, aby ich "gwiazda" ściągająca PPV dostała znowu po tyłku. :-)
 
Ja zagrałem McCorcle, ale chwilę po tym uświadomiłem sobie, że Pudzian walczy przecież po 2 rundy tylko. Jeśli będzie machał rączkami i za wszelką cenę unikał parteru, to ma spore szanse na wygraną. Sean jest leszczem w stójce, także Mario w tej płaszczyźnie ma szanse, a i wiadomo jak to jest z punktowaniem w KSW. Jeśli Pudz pokusi się o jakieś obalenie + gnp, to jestem raczej spokojny, bo Sean da radę sie z tego wywinąć, a i ciosów nie będzie odklepywać. Ja liczę na powtórkę z rozrywki - 140 kilowy Sexy w końcu powinien sprowadzić walkę do parteru i tam poszukać jakiegoś suba. Ciężko tak na prawdę przewidzieć scenariusz tego pojedynku i uważam, że stawianie na to pieniędzy jest sporą loterią. Ja się trochę za bardzo podpaliłem bez większych przemyśleń. Zobaczymy jak będzie.
 
@Szady



Nie pamiętam czy może już pisałeś, ale co sądzisz o tym żeby polecieć na Gamera większą stawką? Kurs co chwile spada, a wydaje mi się,że Mateusz może te starcie wygrać.
 
Ode mnie też poleciał Gamer, ale nie ma co się oszukiwać, to Andre jest faworytem. Jednak Mateusz jest silny tam gdzie Anglik jest słaby. To daje Gamrotowi duże pole do popisu.
 
Ja ostatecznie obstawiłem:



1. Gamer 2. Anzor + Cipek 3. Nastula + Pudzilla (wiem, to było głupie:-))
 
ja gram teraz tak:
q9a1.png


Jeśli coś nie wejdzie to będzie to Pudzian lub Anzor
 
krotka, ale trafna analiza rufusa ;-)



nie można zapominać, że mario nie przegrał dlatego że poszedł po nieudane obalenie - przegrał, bo posypał się w stójce po którymś z ciosów dlatego ratował się obaleniem
 
Dobra, teraz pytanie do Was, które pewnie było kilka razy,ale odpowiedzi nie pamiętam. Który bukmacher najlepszy po betsafe? Rozważam pomiędzy bet at home a unibetem,ale te Unibet póki co nie wystawił jeszcze kursów na KSW i chyba BAH ma lepsze kursy minimalnie nie? Na faworytów zauważyłem,że są prawie takie same jak na betsafe,a tylko na underdogów po 0.30 mniejsze mniej więcej.
 
Mario nie ma tu niewiele do gadania,będzie tak jak zechce McCorkle(no,ewentualnie K&L)




Jesli chodzi o teorie spiskowe, to nie wydaje mi się żeby K&L zrobili cokolwiek żeby zwiększyć szanse Pudziana w tym pojedynku. W wywiadach przed KSW 24 Martin mówi otwarcie, że w razie porażki Mariusza będą musieli zasiąść ponownie do stołu i renegocjować kontrakt. Moc marketingowa Pudzilli spada z każdą chwilą i włodarzom największej polskiej organizacji coraz mniej zdaje się zależeć na pompowaniu dziurawego balona, z którego dawno uszła już większość powietrza. K&L szukają innych motorów napędowych, także "Dominator" będzie musiał powoli myśleć o zejściu z ceny. Guzowska i Jackiewicz nie będą się bić pro bono publico. Mamed od niedawna zbliżył się do zarobków Pudzianowskiego. Prawdziwi zawodnicy też będą śpiewać sobie coraz więcej, bo w razie czego będzie alternatywa w postaci MMA Attack.



Sean nie jest sex-turystą, także przyjedzie do Polski z zamiarem wygrania swojej walki, a i po ewentualnym zwycięstwie wydaje mi się, że spróbuje wyzwać na pojedynek zwycięzcę z walki o pas mistrzowski. K&L dobrze wiedzą, że pojedynek "dwukrotnego pogromcy" Pudziana z Nastulą/Bedorfem świetnie by się sprzedał.



Obawy miałbym jedynie o jakąś dziwną decyzję sędziowską, np. pierwsza runda 10-8 dla Pudziana, druga 10-9 Mccorcle.



gwidonek ma rację. To lewy prosty McCorcle'a naruszył Pudziana, po czym ten, wbrew założeniom taktycznym, poszedł po obalenie.




Nie pamiętam czy może już pisałeś, ale co sądzisz o tym żeby polecieć na Gamera większą stawką?


Ja Gamera zagrałem swoją standardową stawką, na zagranie "grubiej" bym się nie odważył.



Na korzyść Winnera przemawia doświadczenie, a to będzie wieeeelkim atutem w tej walce. 22 zawodowe walki, z czego 6 w UFC (2 wygrane) vs 4 walki zawodowe w Polsce - jest różnica. Andre po wylocie z UFC nie pokonał nikogo znaczącego, ale z mistrzem BAMMA'y dał dobrą, wyrównaną walkę. Może przyjechać do Polski w dobrej formie.



Stójka też pewnie będzie obszarem, w którym Andre może przeważać. Co prawda Gamrot poprawia ciągle tą płaszczyznę, ale szału na pewno nie będzie. Irokez w wywiadzie udzielonym niedawno dla grappler.info otwarcie powiedział, że Mateusz strikersko prezentuje się średnio.



Gamrot powinien mieć przewagę w zapasach, bo tdd u Winnera jest przeciętne, a Mateusz to dzik. Liczę na punktowanie obaleniami i skuteczna kontrolę w parterze w wykonaniu Gamera. Na korzyść polaka na pewna przemawia mocna psychika, umiejętność skoncentrowania i skupienia się na 100% przed i w trakcie walki.



Warta zagrać z tym kursem, ale ryzyko jest spore.
 
Back
Top