Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Też dam Mitrione przez TKO, KO lub DQ @2.30 tylko nie wiem w jakiej postaci JBJ dołożyć czy tko czy sub
 
na betsafe wystawili ostatni kurs ksw



Anzor- Kornik 1.30-3.35



i na mccorcla kurs sie podwyzszyl do 1.76
 
Generalnie zgadzam się z Szadym co do stawiania na piłkę nożną i w dodatku taśmy, aczkolwiek : D nigdy, ale to nigdy nie stawiam powyżej dyszki na takie kupony i totka nie gram więc raz od ligi mistrzów zagram jakiś w miarę realny zakład, zazwyczaj nie wchodzi:-) ale ślepej kurce też się trafi : )
 
dziś widziałem kupon kolesia z sts na 13 meczów za 2 złote, do wygrania 153pln. Oczywiście wszystko wchodzi(teoretycznie):-) zero remisów : D nie miałem siły sprowadzać na ziemię:-)
 
ja standardową :D



w miedzyczasie mozna bylo skontrowac na hiszpanow po kursie 2,5 do nawet 8,2 jakby niezla loteria tak naprawde
 
panowie to byla loteria nikomu bym nie polecil takiego meczu, tylko w mojej ocenie przy remisie szanse byly 50/50, wiec za 3,30 wzialem z pocalowaniem w raczke
 
Stron się otwiera, ale w zakładce "zakłady" cały czas jest ładowanie kategorii i zakładów.



Jakie opinie o bet-at-home? Tak jak w Betsafe przez przelewy24 od razu kasa pojawia się na koncie, nie ma żadnych potwierdzeń rejestracji, skanów itd.?
 
w bahu zeby zrobic wyplate zarzadaja skanu dowodu tak jak i betsafe .w unibecie nie ma nic takiego
 
W Betsafe nie robiłem żadnych skanów. Wystarczy zrobić zdjęcie dowodu i im przesłać?



@down, u mnie tak samo.
 
Omielańczuk
Jones
Barao
Materla
Bedorf
Kowalkiewicz
Mańkowski

Wiem, że taśma z 7 walkami, ale wydaje mi się, że to same pewniaki... Co myślicie?
 
W betsafe rządali ode mnie i skanu dowodu i potwierdzenia przez rozmowę, po której stwierdzili,że moja mama to nie moja mama, kazali wypłacić kasę i wypierdalać.
 
W Bet365 najlepiej dostałem list pocztą normalnie z Anglii i żadnych już dowodów wysyłać nie musze. Dla mnie to jest najlepszy bukmacher. I super oferta live bez oczekiwania.
 
Back
Top