Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zychal,



ta gala jest za tydzień w czwartek, a nie sobotę.



Nie wiem, czy się skuszę. ;) Nie oglądałem zbyt wielu walk tych zawodników - jedynie Kraniotakesa znam dobrze. Dalby ma imponujący rekord, nabity na zawodnikach z (co ważne) dodatnim rekordem, Djursaa znany z tego, że poddał Aslambeka - to już jest jakieś osiagnięcie. Ciężko powiedzieć.



Kraniotakes to średniak z dolnej półki. Po tym jak przegrał z Ricco Rodriguezem, przestałem w niego wierzyć. ;) Colombo nie znam wcale. W wadze ciężkiej opłaca się stawiać underdogów, także może warto? Dla mnie za duża loteria mimo wszystko.
 
@Pietagoras



Mnie tam kurs 4.00 na Mike'a nie zachęca, Myles zasługuje na przeciwnika na dużo wyższym poziomie.
 
nie narzekac na pilke, na livie mozna ladne kursy wyhaczyc







29eoygz.jpg
 
Ładne stawki gwizdonek. Musisz operować niezłym budżetem przy takich stawkach. Swansea w formie i powinna to dowieźć, ale gorzej jak remis będzie:-)



Co polecasz jeszcze na dzisiaj? Ja zastanawiam się nad Legią +1 i Real Betis
 
ja mam pograne na razie tylko tottenhamy rogi powyzej 7,5, ale z rogami to roznie bywa, reszte łapie na livie



legii nie gram, granie przeciwko lazio to troche szukanie niespodzianki na siłe, kazdy inny wynik niz wygrana lazio bedzie zaskoczeniem, nie wierze w zaden drugi sklad czy oszczedzanie sie przed meczem z roma, to nadal 2 inne pilkarskie swiaty, przypomne ze korona strzelila legii ostatnio 3 gole ;-)
 
Tez gram czasem rogi. Statystyki zajebiście pomagają. Rogi najlepiej wchodzą przy 2 overowych drużynach no i pogrywane na live.
 
z sslazio.pl
LAZIO (4-3-3) - Marchetti; Cavanda, Ciani, Cana, Konko; Gonzalez, Onazi, Hernanes; Ederson, Floccari, Keita (Berisha, Novaretti, Ledesma, Candreva, Lulic, Klose, Perea)
LEGIA WARSZAWA (4-2-3-1) - Skaba; Broz, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski; Vrdoljak, Furman; Ojamaa, Radović, Kosecki; Saganowski (Wienczatek, Jodłowiec, Lukasik, H.Pinto, Kucharczyk, Żyro, Dvaliszvili)
 
Na Bet365 jest najlepsze live. Zastanawiam się również na rogami na Lazio vs Legia. W meczach Legii rzadko w tym sezonie pada mniej jak 10 rogów ale poczekam do live.
 
brawo gwidonek, sam po 1 polowie wrzucilem stowke na to, ze swansea wygra 2 polowe i druga stowke na to, ze wygraja do 0, okolo 3 stowek profitu sie zapowiada :D


ogolnie jedna z lepszych promocji, jaka buki przygotowaly od dluzszego czasu, juz sam kurs przedmeczowy mnie zaciekawil, ale po tej czerwonej dalej byly wysokie, mimo ze valencia byla gnieciona jak walec
 
54cyfo.jpg




#gwidonekstyle



tak poważnie to za dychę







@gwidonek - nie, tylko po prostu szacun, że umiesz grać za takie kwoty. ja bym z nerwów nie wytrzymał.
 
Ja jednak przyłożę sowicie Bonsa przez tko. Mam przeczucie że on Alexa nie da rady poddać. A 5 rund też nie będzie.
 
W związku z wypadnięciem walki Walusia, Betsafe dodał do oferty na KSW walkę Karoliny Kowalkiewicz. Kurs na nią wynosi 1.08...
 
Back
Top