Zajebiście mnie cieszy, że...

Zajebiście mnie cieszy, że po blisko tygodniu jakiegoś cholernego zatrucia pokarmowego, moja kupa nareszcie zaczęła przypominać regularną kupę
I to są dobre newsy, nic tak nie cieszy jak właściwy stolec z rana.
 
wiedziałem, że mnie Chłopaki zrozumiecie :D
Wiesz, nie ma nic gorszego, niż brak srania z rana, albo złe sranie:). Ja po dobrym stolcu mam zawsze dobry dzień, także w 100% masz nasze wsparcie.
 
Wiesz, nie ma nic gorszego, niż brak srania z rana, albo złe sranie:). Ja po dobrym stolcu mam zawsze dobry dzień, także w 100% masz nasze wsparcie.
A jak szlachcic z rana, to już w ogóle dzień spełniony :lol:
 
Pozytywnie zaskakują mnie gry na Windows Phone. Od daaaaaawna nie gram na kompie i myślałem że na telefonie nie da sie grać w FPP a tu się okazuje że gry są pięknie zrobione, nie zacinają się i dają sporo frajdy. Będą idealne na zimę bo Lumia 930 grzeje się jak piecyk :)
 
Zajebiście cieszy mnie, że wczoraj po miesiącu tak dobiłem nogi, że dzisiaj cały dzień nie mogę normalnie chodzić, tak mnie pizdy pieką. Jeszcze jakby mi nogi urosły, tobym był w siódmym niebie (w każdym bądź razie w wyższym niebie, niż kolega z sercowego pogotowia).
 
A mnie cieszy to że rozjebałem rower i mam 3 noce pod rząd :lol:
11807421_1153954787964916_190153589068063074_o.jpg

żyjesz?
 
Cieszy mnie że nie jestem pewien kiedy będę mógł wyrwać sie na wakacje. Radość jak chuj.

No ale im później tym wieksza szansa że trzeba będzie jechać na Kanary i sos mojo verde do ziemniaczków :)
 
Cieszy mnie uczucie towarzyszące odpłaceniu się dobrem za zło... i cieszy mnie mina osoby do której dochodzi, że dobro otrzymała w zamian za zło. :)
 
Mnie cieszy to że odebrałem dzisiaj moje mieszkanie :-) teraz propozycje jak urządzić mieszkanie w stylu mma/boks/BJJ/karate/ ogólnie różne sztuki walki.
@Mort mam coś takiego w szpitalu, jak się rodzina pacjenta piłuje do mnie na SOR że długo czekają to ze stoickim spokojem odpowiadam że właśnie zaraz wykonuję telefon na policje za obrazę to raz, dwa że pacjent czeka na wyniki badań których czas wykonywania nie jest od nas zależny, trzy proszę podejsć do dyrekcji i im to wykrzyczeć a nie mi bo ja sobie nie życzę. Zazwyczaj miękną słysząc słowo policja :-D
 
Back
Top