Zajebiście mnie cieszy, że...

Cieszą mnie coraz oryginalniejsze próby bicia rekordu w zwisie na drążku. Co lepsze i bardziej oryginalna próba tym lepszy wynik=dla chcącego nic trudnego:beer:
 
Cieszą mnie coraz oryginalniejsze próby bicia rekordu w zwisie na drążku. Co lepsze i bardziej oryginalna próba tym lepszy wynik=dla chcącego nic trudnego:beer:
Chyba grubość drążka też istotna i wielkość łap startujących? Nie bardzo to zostało wzięte pod uwagę, a moim skromnym zdaniem ma znaczenie w tej konkurencji :D

Cieszy mnie, że jest temat "Tanio skóry nie sprzedam", nawet w chujowy dzień potrafi rozbawić na maxa :D
A i cieszy mnie, że mam zaplanowane pare godzin tenisa na dwa kolejne dni, pełne słońce, słaby wiatr, to jest to :D Mam nadzieję, że jak zajadę znajomych to akurat przyjdzie jakiś cwaniak pograć i zechce się zmierzyć ;)
 
...ktoś przerobił Bensona na Splitsona, dawno mnie tak żadna ksywka nie śmieszyła :D
Dziękować.
 
Zajebiście mnie cieszy, że dokonałem dziś słodkiej zemsty. Na zimno. po latach.
Chłopaki, nie słuchajcie Morta. Gdy możecie się zemścić za wielką krzywdę i nie ponieść za to konsekwencji - zróbcie to. Zajebiście mnie dziś cieszy.
 
Zajebiście mnie cieszy, że dokonałem dziś słodkiej zemsty. Na zimno. po latach.
Chłopaki, nie słuchajcie Morta. Gdy możecie się zemścić za wielką krzywdę i nie ponieść za to konsekwencji - zróbcie to. Zajebiście mnie dziś cieszy.
A historia? :(
 
Po ilu się przedawni? :)

Mówiłem, że prawnie wszystko ok. Lecz zwyczajnie nie zależy mi, by ktoś się dowiedział, że pewne rzeczy to moja sprawka :) Za parę lat gdy będzie wszystko jedno wspomnę o tym w stylu "dawno, dawno temu, za kilkoma kilkoma autostradami, dwoma górami, 7 województwami..."
 
To było amuse bouche :(

Dam Ci wstęp do pierwszego dania.
Ktoś wyszedł w swojej firmie, prezentując pewien projekt , na idiotę powołując się na absurdalne informacje, i oczywiście nieprawdiwe(a przez swój kontekst dla słuchających tak debilne, że bardziej być nie mogą). Dlatego zemsta musiała byc na zimno - nie mogła ta osoba wiedzieć, że ktoś chce się na niej za coś zemścić, bo by nie kupiła tych informacji ;p
I tyle. Ja mam czyste sumienie bo pracy przeze mnie nie straci, ale mam satysfakcje, że wyjdzie na idiotę nieziemskiego i wszędzie będą z niego podśmiechujki ;p
 
Temperaturana zewnątrz mnie cieszy. Chyba zaraz pójdę z winem pod fontannę:)
 
cieszy, ze po rownych 4 miesiacach przestal bolec mnie lokiec i od poniedzialku zaczynam silownie. Mam tylko taka cicha nadzieje, ze znowu sobie czegos nie rozpierdole.
 
Back
Top