Zajebiście mnie cieszy, że...

To tak samo jak ja zdawałem. Moneta nie wiarygodna tam idzie. Na teorii na 10 osób zda może 3, a codziennie liczba osób, które podejmują wyzwanie jest spore
Napisałbym, że sami sobie winni, ale do poniedziałku nie cwaniakuje :D
 
Napisałbym, że sami sobie winni, ale do poniedziałku nie cwaniakuje :D
No są winni, ale państwo nie ułatwia tego, a robią tylko coraz trudniejsze egzaminy, które są bezsensu.
Jak widzę pytania, które tam padają czasami, to spadam z fotela przed kompem
 
Co racja to racja. np. pytanie kiedy kierowca nie moze palic tytoni w kabinie
a gdy przewozi pasazerow w kabinie
b gdy przewozi pasazerow poza kabina
c podczas krotkiego postoju na parkingu
Stwierdziłem, że C jest bez sensu, B też bo nie można przewozić pasażerów poza kabiną, więc zostaje A które też jest bez sensu ale chyba najmniej. Okazało sie, że B.
Następne pytanie
11668032_10202739988420038_2072235584_n.jpg

W związku z poprzednim pytaniem wydaać by sie mogło, że prawidłowe będzie A albo B, prawda?
31-mozg-rozjebany.jpg
 
Odkrycie na dziś: Czarna pasta oliwkowa z Turcji smakuje na jajeczku na twardo jak kawior. Tzn lepiej niż jakieś rybie jaja.
 
Mi najbardziej utkwiło w głowie pytanie:
Jaka jest minimalna długość drążka zmiany biegów? :crazy:
Po co komu to wiedzieć? Dla zainteresowanych, minimalna długość to bodajże 10,4cm
 
Kierowca, który nie wie ile cm ma jego drążek, stanowi niebezpieczeństwo na drodze!
Chyba będę się musiał zgłosić w urzędzie i oddać prawo jazdy. Nie jestem przystosowany do jazdy :( Życie jest okrutne.
 
Mnie zastanawia pytanie o wymiary tablicy rejestracyjnej. Niektóre Alfa Romeo mają je kwadratowe, gdy normalnie są prostokątne.
 
Zachowanie pijanych ludzi :crazy:
Wracam z nocki, a tam:
jeden w tramwaju próbuje przekonać motorniczego, że mu się pojebało i jedzie w złą stronę, "bo czwórka jedzie w drugą"
koło rynku, grupka 10 chłopa, wszyscy w trybie zombie powoli żujący swoje hot dogi :lol:
 
Bardzo często Pan Włodzimierz Kleszcz w swojej autorskiej audycji przedstawia artystów, którzy już odeszli do wieczności zostawiając po sobie piękną muzykę. Lubię słuchać, jak Pan Kleszcz mówi o śmierci, styl w jakim to robi pasuje zarówno do charakteru audycji (która jest radosna), jak i do stylu jaki wyznaje, a przy tym nie narusza powagi śmierci.
Cieszy mnie, że w polskich mediach są osoby, które swoją osobą przedstawiają bardzo wysokie wartości. Choć zdaję sobie sprawę, że te osoby nie docierają do większej grupy społeczeństwa, to osobiście cieszy mnie, że ja do nich dotarłem, z nimi spędzam swój czas (bo tak traktuję słuchanie pewnych audycji radiowych), dzięki nim się rozwijam i mam gwarancję, że ich postawa wiedzie moją osobę po dobrych ścieżkach.
Cieszy mnie Kleszczowisko, Cztery struny świata, itd.
Cieszy mnie to, że mogę ich słuchać.
Dziękuję radiowa dwójko!
 
Cieszy mnie, że 8 letnia(chyba) Starka , jak to Starka , smakuje ciagle tak epicko :) najlepszy alkohol ever
 
Cieszy mnie, że po całym dniu piekarnika nadeszła noc i delikatny chłodek z dworu mizia mnie po nogach.
 
... wczorajszym dniem się cieszę, jakoś tak się stało, że zostałem w rodzinnym mieście i dzięki temu miałem okazję modlić się o dwie osoby na ulicach, jeden gość był uzdrowiony z bólu biodra i kręgosłupa, a jedna dziewczyna z problemów z kostką. Alleluja!!!
 
@Mort Ty coś innego robisz niż uzdrawianie? bo wiesz trzeba jeść coś i wypić...? chyba nie żyjesz tylko miłością do Pana? albo Ci uzdrowieni sporo płacą :)
 
@Mort Ty coś innego robisz niż uzdrawianie? bo wiesz trzeba jeść coś i wypić...? chyba nie żyjesz tylko miłością do Pana? albo Ci uzdrowieni sporo płacą :)

Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie. Żyję jak zwykły człowiek (pracuję w korpo, póki co:)), a w wolnym czasie trenuję, śpiewam i głoszę.
 
Back
Top