Wymarzona rozpiska KSW 20

Mateusz1991r

Legacy FC
Light Heavyweight
8. Mariusz Pudzianowski vs. Alexandru Lungu



7. Walka o pas mistrzowski KSW w wadze średniej: Michał Materla vs. Evangelista Santos II



6. Walka o pas mistrzowski KSW w wadze półciężkiej: Jan Błachowicz vs. Tatsuya Mizuno



5. Marcin Różalski vs. Jerome Le Banner



4. Walka o pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej: Karol Bedorf vs. Valentijn Overeem



3. Walka o pas mistrzowski KSW w wadze półśredniej: Asłambek Saidov vs. Borys Mańkowski



2. Maciej Jewtuszko vs. Curt Warburton II



1. Artur Sowiński vs. Danny van Bergen II
 
Od tego jest specjalny temat na forum, przed zakładaniem osobnych topiców lepiej zapoznaj się z całym cohones taka rada na przyszłość.
 
@herrflick



zabawny jesteś...



Muszę mieć ok. 1000 komentarzy i znać forum mmarocks, aby być prawdziwym fanem MMA... :-)
 
standardowe 7 pojedynków



1.Rafał Moks vs Marcin Naruszczka



2.Kamil Waluś vs David Olivia (albo rewanrz Bedorfa z Llorentem)



3.Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski



4.Michał Materla vs Jesse Taylor



5.Jan Błachowicz vs Hans Stringer (jestem ciekaw jaka przepaść dzieli lidera od vlidera w rankingu PL)



6.Mamed Khalidov vs Jorge Santiago



7.Mariusz Pudzianowski vs Valentijn Overeem



Mam jeszcze kilka pomysłów ale generalnie taka karta by mnie zadowoliła w 100%
 
1. Pudzianowski vs Thompson III // Pudzianowski vs Nastula



2. Jewtuszko vs Warburton



3. Aslambek vs Mankowski



4. Materla vs Sakurai



5. Blachowicz vs Hans Stringer / Moise Rimbon / Emanuel Newton / wygrany walki Sobral vs Mizuno / Travor Prangley / Gilbert Yvel



6. Bedorf vs V. Overeem



7. Rozalski vs LeBanner / Ray Sefo
 
witam wszystkich, od dłuższego czasu przeglądam forum i postanowiłem się wreszcie zarejstrować, ciekawy temat co do rozpiska na KSW20, ale chyba jest tu na forum osobny temat "matchmaking" z tego co pamiętam.. ale skoro już załozyny został ten temat to też chętnie pobawię się w matchmakera.



Dla mnie ciekawa rozpiska na KSW 20:



-93kg o pas mistrzowski KSW: Jan Błachowicz vs Gilbert Yvel



Open: Mariusz Pudzianowski vs Jerome LeBanner



-84 kg o pas mistrzowski KSW: Michał Materla vs Karl Amoussou



Open: Karol Bedorf vs Valentjin Overeem



-77kg: Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski



-70kg: Maciej Jewtuszko vs Artur Sowiński II



Open: Kamil Waluś vs Yusuke Kawaguchi



i dodatkowo ten pojedynek kobiet, który już jest zaplanowany na KSW 20



Co Wy na to ? :) pozdrawiam wszystkich fanów mma
 
Nie będę specjalnie oryginalny:



1. Saidov vs Mańkowski (pas)



2. Jewtuszko vs Sowiński (ew.Warburton)



3. Bedorf vs Overeem (pas)



4. Różalski vs Le Banner



5. Materla vs Cote (pas)



6. Błachowicz vs Leites (pas)



7. Pudzianowski vs Nastula (ew.Sylvia)



P.S. Mamed jest w tym czasie już w UFC i walczy z Okamim



Lista rezerwowa:



- Naruszczka vs Moks



- Waluś vs Oliva



- Silva vs Horwich



- Anzor vs TBA
 
Nastula v Thompson



Khalidov v Filho



Jan Błachowicz vs Gilbert Yvel



Marcin Różalski vs Jerome LeBanner



Michał Materla vs Karl Amoussou



Bedorf vs Valentjin Overeem



Saidov vs Mańkowski



Jewtuszko vs Sowiński II



Oliva vs Kawaguchi



i ja bym był zadowolony, bez cudaków tylko walka
 
Filho? serio?



ogólnie rozpiska painkillera spoko ( i realistyczna), zmieniłbym tylko na Pudzian - Le Banner a Różalowi bym dał np. Bajzelaka... bo jeśli nie poradzi sobie ze śmiesznym grubaskiem to nie ma czego szukać na galach MMA
 
filho bardziej jako marka, pewnie by go mamed dosc szybko poskladał. jak był juz sapp to czemu paulo by mieli nie sciagnac ( nie liczac jego problemów) pudzianowskiego specjalnie nie dałem do rozpiski bo ogladanie go w akcji jest dla mnie cierpieniem
 
z jakim ku..a bazelakiem, przeciez bazelak to dno i wodorosty, przegrał z walusiem, ktory jest moze i w porzadku ale wielkiej techniki nie ma. Widac po tych rozpiskach ze wiekszosc komentujacych to niedzielni fan ksw



bedorf z overeemem? przeciez to krok w tył dla karola.



mamed z santiago, jezeli jorge wygra teraz walke z jayem silva planowana chyba za miesiac, chociaz mam cicha nadzieje na walke mamedziaka w ufc



mam wrazenie ze waluś raczej szybko nie dostanie kolejnego pojedynku na ksw, a juz napewno nie na ksw 20,



oliva vs kawaguchi, to raczej sie nie sprzeda i widac nawet po ogladalnosciach na yt walki atila vs grigor ze to walka bezsensu z punktu widzenia marketingowego, jak dla mnie rowniez ze sportowego.



moja rozpiska na szybko:



Pudzianowski vs Nastula



Jan Blachowicz vs



Materla vs Cote/Santiago



Mankowski vs Ruben Crawford ( co do borysa to sadze ze powinien zaopatrzyc sie w rady jakiego specjalisty od zrucania wagi i startowac w 70 kg jednak, jest spora roznica pomiedzy nim a przeciwnikami w 77)



Irokez vs Curt Warburton



Anzor (w kat. 66) vs















nie jestem zwolennikiem walki iro vs kornik, nie lubie kolejnych rewanzy, wole zeby jednak polacy obijali zagranicznych fighterów,
 
tak, jestem niedzielnym fanem ksw interesujac sie MMA przed ich pierwszymi eventami



za to Różal to mega zawodnik, jasne... niewiele pokazał na razie, więc Bazelak byłby dobrym przeciwnikiem



tak samo jak odnosił sukcesy w k-boxie, tak Bajzel robił coś tam w sportach walki przed profesjonalnym MMA



może dasz jakieś argumenty jeśli chcesz dysktutować, a nie pisać teksty w stylu " ktoś tu chyba jest niedzielnym fanem" i sadzić się jak na grządce

przegrał z walusiem, ktory jest moze i w porzadku


ok, gdzie są jego mocne strony? bo kiepska stójka i kiepski parter oraz wygranie z Bajzelem to żadna diagnoza



w porządku to jest Barry czy tam Schaub a nie kurwa Waluś... no offence dla tego zawodnika, wierzę, że może znacznie się poprawić ciężką pracą, ale na dzień dzisiejszy Waluś w profesjonalnym MMA to chudy leszcz
 
@JEBAKA



Różal nie jest mega zawodnikiem, ale nie zastawiajmy go z bazylem ktory zupelnie nic nie pokazal, jestem przekonany ze kawul z lewym nie dadza mu szansy, sadze ze różal powinien dostawac stójkowych zawodników, m.in jerome, czy sowinski



walki zawodowe w k1 i mt nie porownuj do robił coś tam w sportach walki bajzelaka



@jebaka



czy ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem?



napisalem ze moze i walus jest w porzadku gosc, ale nie ma na tyle umiejetnosci zeby go promowac na ksw, niech obije sie jeszcze na mniejszych galach, nie napinaj sie tak, bo widze ze ty zrozumiales ze ja sie zachwycam nad sportowa strona kamila a jest zupelnie odwrotnie
 
ok, więc chyba wszystkom wyjaśnione, nie zrozumiałem cię do końca, źle to może odebralem



mimo wszystko wynik starcia z Bazelakiem/Walusiem (dla mnie to podobny poziom) nie byłby tak oczywisty dla mnie



z ciekawości, dawałbyś szanse Różalowi z Le Bannerem?



ps. do posta o walce Pudzian-Najman... opróćz promocji i wysokiej oglądalności ta walka nie miałab y sensu.. Nastula już powoli kończy (o ile w ogóle zawalczy), wiele walk by pewnie nie wziął po pokonaniu Mariusza... a to przeciez główny napęd oglądalności (chciałem przez chwilę napisać JEDYNY, ale po ostatnim KSW mam nadzieję to się zmieniło)
 
Nie żebym miał jakieś tajne info ale tak.



1. Pudzian vs Nastula/Tim Sylvia



2. Błachowicz vs Yvel



3. Bedorf vs V. Overeem



4. Różal vs Le Banner



5. Dowda vs Babene



6. Irokez vs Warburton



7. Moks vs Naruszczka
 
dalbym jakies szanse, jezeli walka potoczylaby sie w parterze, poza tym mam dosc walk w ktorych polak musi byc koniecznie faworytem,



co do nastuli, ok moze z pudzilla nie jest to jakis mega pomysl, ale sadze ze nastula powinien podpisac kontrakt z ksw na jakies 3-4 walki, fajnie byloby go zobaczyc na duzym polskim evencie
 
Adamek vs Wach



Szpilka vs Wawrzyk



Masternak vs Włodarczyk



Proksa vs Jonak



Fonfara vs Kostecki



Kołodziej vs Sosnowski



Wilczewski vs Majewski
 
jesli nastula by podpisał kontrakt z ksw to na 20 raczej pudzian odpada, bo ponoc sylvia jest zainteresowany skopaniem czerwonego once again. wsoja drogą wiadomo juz cos wiecej nt organizacji gali miejsce i data czy na razie cisza ?
 
20 ma sie odbyc gdzies we wrzesniu czy w pazdzierniku szczerze mowiac pozyjemy zobaczymy :D
 
@Tykersky



z dużą dozą prawdopodobieństwa:



wrzesień - KSW 20



październik - MMA Attack 3



listopad - KSW 21



Gorąca jesień się szykuje. :)
 
ja mam nadzieje, ze mameda nie bedzie tylko z powodu swieta, ale tez z powodu podpisania kontraktu z ufc :D
 
Back
Top