Wymarzona rozpiska KSW 20

To jest akurat dość prawdopodobne, bo pewnie będzie to gala bez Mameda i Pudziana. Z resztą chyba sam Martin mówił, że jedna z dwóch jesiennych gal prawdopodobnie odbędzie się na Torwarze.
 
Ale mówili też coś o końcu listopada. Najpierw gala 1 lub 8 Września, a potem 24.11 i jest prawie 3m-ce więc luz.
 
Co do rywala Pudzilli musi on spełnić kilka warunków:



- Być duży



-najlepiej jakiś mistrz, że lud kupi, w przeciwieństwie do Sappa



- do przejścia



Silvia - ostatni argument raczej obala tego zawodnika



Lungu - nie ykreują go jako mistrza



Thomson - obawiam że się nie zgodzi



więc może....



Semmy Schilt - w K-1 nie do przejścia swego czasu, w mma już gorzej, wielki dobrze kopie, ale zero defensywnych zapasów, z pleców niegroźny, a tam Pudzian go raczej sprowadzi i przeleży.
 
A czy jest gdzieś mowa ,że w Ramadanie nie wolno walczyć i trenować? Fakt,że w tym roku Ramadan przypada dosyć niekorzystnie, jeśli chodzi o przyjmowanie pokarmów, sex i inne rzeczy zabronione , ale IMO da się to jakoś ominąć (np. w nocy funkcjonować, a w dzień spać) - i po klopocie
 
Pervert napisał :



ciekawe ile osób świętujących ramadan bije się w UFC?







Wydaje mi się że Siyar Bahaduradza jest muzułmaninem.



EDIT: Zmienione.
 
Mamed podczas ramadanu od świtu do zmierzchu nie je i nie pije, weź wtedy zrób trening...,ma ok.10-12h katabolizmu, wygląda za pewne po tym miesiącu jak zombie. Je tylko zaraz po zmierzchu i przed świtem. Do tego bez picia, bez palenia, prucia się, fapowania. Ciekawe ilu katolików by zostało w Polsce gdyby takich rzeczy trzeba było przestrzegać.
 
Semmy Schilt dla Pudziana... błagam... ręce mi opadają jak słyszę takie pomysły. Chcecie go zabić ? Aż tak bardzo nie lubicie Mariusza ? Może od razu wystawimy go na środek ringu i zrzucimy mu na głowę kowadło ? To ma tyle samo sensu co walka z Semmym.
 
Kaczka



Hakeem Abdul Olajuwon byl mega gwiazdą, przestrzegał zasad ramadanu i jakoś dał radę. Co prawda to inne dyscypliny, ale jak widać można było.



A moja wymarzona rozpiska KSW 20 wygląda tak.



Stadion Legii, wrzesień 2012 r. (przy założeniu, że Mamed już w UFC), PPV.



4 walki na youtube/fb + 7 walk na głównej karcie + 1 walka wieczoru.



Walki online:



1. Igor Kołacin - Petr Ondrus (93 kg)



2. Wojciech Orłowski - Aziz Karaoglu (93 kg)



3. Daniel Dowda - Martin Zawada (84 kg)



4. Michał Wyszyński - Maciej Górski (70/77 kg)



Główna karta



1. Chmielewski - Naruszczka (84 kg)



2. Jewtuszko - Sowiński (70 kg)



3. Kułak - Zikic (84 kg)



4. Bedorf - V. Overeem (+93 kg)



5. Błachowicz - Palacio (93 kg)



6. J. C.Van Damme - Marcin Najman (+93 kg)



7. Materla - Sakurai (o pas, 84 kg)



Walka wieczoru



Mariusz Pudzianowski - Paweł Nastula (+93 kg).
 
Radaman trwa tylko miesiąc. Nie sądzę, żeby to była jakaś wielka przeszkoda dla UFC.
 
1. Pudzian vs Nastek



2.Mamed -Anthony Johnson (jaby ten zrobil wage :D )



3.Cipao -p.Cote



4.Błachowicz vs Vinny M. (chyba tylko po to by pokazać ''swiatuu'' ze to nie jest zawodnik na miare UFC- mowie o brazyliczyku.



5.Irokez-warburton



6.Anzor- hirota



7.Saidov vs p. Daley :D







Dla UFC moze to byc na ręke ze strony marketingowej-wierzący zawodnik przestrzegjacy Ramadam-osobiscie jak ja pierwszy raz o tym uslyszałem byłem pod wielkim wrazeniem ze sportowiec takiej klasy przestrzega ramadaam
 
Pudzianowski vs Nastula


Błachowicz vs Yvel - pas


Materla vs Jesse Taylor - pas


Jewtuszko vs Warburton


Różalski vs Le Banner


Bedorf vs V.Overeem - pas


Waluś vs Oliva


ew. Horwich vs Silva


lub


Kornik vs TBA
 
@Doozy - dlatego pisałem, by spał w dzień a funkcjonował w Ramadan w nocy



Ps. Tak wiem, że nie taki jest zamysł postu samego w sobie, ale legalnie by pościł - śpiac. Jakąś jałmużnę na mmarocks i po sprawie



@Przemo - to po Drexlerze był 2 mój ulubiony zawodnik
 
Rózal vs. Le Banner



Materla vs. Sakurai



Pudzianowski vs. Sylvia



reszta... podam później, albo wcale, za dużo kombinowania ;d. podałem tylko możliwe :)
 
walka pudzianowskiego z nastulą wydaje mi sie nierealna. nastula zarżnąłby kure znoszaca złote jaja dla ksw
 
Ja bym dał Pudzianowi JLB ale wtedy kogo Różalowi?
 
I byśmy mieli przeleżane 2 rundy.



Czy naprawdę coponiektórzy z Was widzą sens zestawienia Walusia z Olivia?
 
oliva v rózal ? srednio to widzę prawdę mówiąc. za duza roznica wagi i doświadczenia mogloby nie być efektowne
 
walki typu :



Valentjin vs Pudzian



LeBAnner vs Pudzian



Rozal vs Oliva



Walus vs Oliva



Nie maja najmniejszego sensu, bo nasi zawodnicy nie maja szans ich wygrac. Trzeba promowac/budowac polskich zawodnikow, a nie ich niszczyc.
 
Pudziao chyba dałby też radę z Valentijnem, skoro dużo ćwiczy "dżudżitsu" w Stanach, to pewnie nie dałby się poddać a Overeem taki znowu twardy nie jest. A walka efektowna, dwóch dużych koksów.



Na następnym KSW widziałbym:



-Karola Bedorfa, obojętnie z kim, najlepiej o pas wagi ciężkiej (bez wymysłów typu 105kg)



-Naruszczka vs Moks albo Naruszczka vs Chmielewski



-Mańkowski vs Saidov



-Silva vs Horwich



-Michała o pas z Sakuraiem albo Taylorem, pod warunkiem, że będzie w 100% zdrowy



-Różal vs JLB albo jakiś inny stójkowicz, z Olivą byłaby nudna walka



No i pewnie Janek będzie walczył :)
 
nie wiem,mam jakieś swoje fantazje,ale nie będę się rozpisywać, bo ostatnio się pojdarałem,a skończyło się jak skończyło :P Wole się nie nie napalać i poczekać.
 
Back
Top