Wymarzona rozpiska KSW 20

KSW 20Michał Materla vs Tom WatsonJan Błachowicz vs Jake O'Brien lub Hans StringerKarol Bedorf vs Valentijn OveeremAslambek Saidov vs Borys MańkowskiArtur Sowiński vs Maciej JewtuszkoRafał Moks vs Marcin Naruszczka/Robert RadomskiAnzor Azhiev vs Mark Adams lub Simon GillWalki rezerwowe:Mario Miranda vs Jay Silva lub Matt HorwichMarcin Różalski vs Jerome Le Banner lub Konstantin GluhovKamil Waluś vs Shakhmaral DzhepisovMariusz Pudzianowski Shaquille O'Neil
 
Z wójcikiem nie ale z O'Neil tak. Dlaczego by nie spróbować przecież Shaquille O'Neil wyrażał chęć startów w mma.
 
Nie róbmy sobie jaj, Mario powinien dostać jakiegoś solidnika. Sylvia za duży krok narazie. Z Thompsonem fajna walka byłaby, ale nie wiem czy Nowakowi/Kowalskiemu DVD już sie nie znudziłby.
 
Dokładnie, nie ma co robić jaj. Wydaje mi się, że powinien dostać teraz przeciwnika na poziomie Kawaguchiego, a nie jakiegoś kolesia, który nie ma związku ze sportami walki.
 
Shaq? juz chyba nieaktualne, poza tym pensyjke by sobie wysoka zazadal.. wole prawdziwego fightera,a nie pierdzielony freak ..
 
na:KSW 20Mariusz Pudzianowski vs. Alexandru Lungua na:KSW 21: STARCIE GRUBASóWAlexandru Lungu vs. Eric "Butterbean" Esch :-)
 
Paulina Bońkowska vs Karolina Kowalkiewicz

Jan Błachowicz vs Gilbert Yvel

Jewtuszko vs Warburton

Mańkowski vs Crawford

Moks vs Radomski

Bedorf vs Overeem

Materla vs Jesse Taylor

Mamed vs Santiago
 
[list type=decimal]
[*]
Materla vs Shlemenko, to co zrobił Silva w stójce z nim pokazało, że daleko jeszcze mu do UFC, Rosjanin swoimi kopnięcami rozprawił by się z jednowymiarową stojką Materli.
[*]
Jan Błachowicz vs King Mo (nie wiem jak z wyłączności w Bellatorze i tą organizacją Pro Wrestlingu) / Moise Rimbon
[*]
Rożalski vs Tyrone Spoong (obaj dopiero wkraczają w świat MMA, świetna promocja walki jak z Le Bannerem)
[*]
Irokez vs Curt Warburton (tak potrzeba tego rewanżu na pewno :D)

Pudzianowski vs Evgeni Boldyrev (brałem z Fightmatrixa, rankingowo na podobnym miejscu) / Jan Nortje (to opcja freak fight)


Anzor vs Paul Reed i to najlepiej w 66


Gluhov vs Bedorf


Waluś vs Michał Włodarek

[/list type=decimal]
 
Czemu? Reed nie jest takim klasy strikerem jak Dana więc Anzor dał by radę a jest wyżej notowany od niego, to by tylko ruszyło Anzor do przodu :)
 
Nie cytujcie takich wypowiedzi, bo one prędzej czy później trafią do kosza.Co do samego autora to szacunek od takich bytów jak ty nie jest wart krowiego placka. Każdy inteligentny człowiek wykłada na ciebie i twój szacunek laskę.
 
Pudzian vs Nastula ; >Materla vs Daniel AcacioBłachowicz vs IrvinBedorf vs ValentijSowiński vs NaruszczkaJawtuszko vs CrawfordAzhiev vs Alexander Shablyi
 
Jocz vs Aslan
Mamed vs Mayhem

Błachowicz vs Babalu Sobral

Materla vs Santiago
 
Wymarzona rozpiska, a realna to 2 różne sprawy ale dajcie spokój z Sakuraiem, on ma 41 lat i nie jest wcale widowiskowym zawodnikiem.Overeem dla Karola, na pewno nie dla Mariusza.Michała nie będzie na KSW 20.JLB za mocny dla Pudziana? On ma gorszy rekord niż Mariusz, ostatnią walkę miał w 2010r. którą przegrał, zanotował 3 wygrane z czego 2 rywali ma ujemne rekordy, w K-1 też ostatnio porażka, w MMA wygrywał przez KO to prawda ale jest absolutnie jednowymiarowym zawodnikiem i Mariusz tę walkę rozwiązałby w swoim stylu czyli frontalny atak, obalenie i G'n'P.
 
Mam nadzieję, że dryjer opuści nasze grono szybko. Nie chcę tu widzieć tak skrajnie pojebanych poglądów, opartych na stereotypach i jakiejś zaściankowej ksenofobii.
 
Back
Top