Wymarzona rozpiska KSW 20

na angielskiej wiki chodzi plota że Pudzian ma walczyć z Monsonem hoho ;) był by wpierdziel dla Mariuszka


Błachowicz wypowiedział się w wywiadzie, że będzie miał "wielkiego" przeciwnika zza wody a dokładniej z USA, który walczył na jednej z wiekszych organizacji, więc ja w takim razie stawiam że będzie to Mike Kyle :)
 
Dla Janka chciałbym kogoś z trójki Johnson/Jimmo/Leites są to pierwsi zawodnicy nad Jankiem w rankingu i za razem jedyni przed Nim bez kontraktów na wyłączność.



EDIT: Jimmo będzie walczył na UFC 149 / Leites z kolei figuruje w LHW na FM, a na SD w MW to już sam nie wiem OCB.
 
Doozy, masz szczęście, że się poprawiłeś ;> Choć Fusel i tak gdzieś zaginął :/

Co do przeciwnika Janka możemy być spokojni bo on sam jest z niego zadowolony.

EDIT:
Przedrukuję jeszcze lekko poprawioną rozpiskę, którą umieściłem w fantasy matchmaking:

120 kg.: Mariusz Pudzianowski (4-2-1) vs. Valentijn Overeem (30-27)
93 kg.: Jan Błachowicz (15-3) vs. Jason Brilz (18-5-1)
70 kg.: Maciej Jewtuszko (9-2) vs. Curt Warburton (10-3)
120 kg.: Karol Bedorf (7-2) vs. Mario Neto (13-5)
77 kg.: Robert Radomski (9-1) vs. Ruben Crawford (11-2)
70 kg.: Artur Sowiński (12-6) vs. Paul Kelly (12-5)
77 kg.: Rafał Moks (6-5) vs. Cengiz Dana (15-19)
 
No jeśli Janek jest zadowolony to i My powinniśmy faktycznie. Fajnie jakby był ktoś z TOP 20 ale jak będzie ktoś z TOP 30 to też git.



Tak naprawdę jedna walka jest pewna czyli Irokez vs Warburton no i mam nadzieję, że Nasze prośby i oczekiwania względem walki Bedorf vs Overeem będą spełnione. Skoro to jubileuszowa gala to trzeba się spodziewać zaległej walki Różala z JLB i oby Mariusz dostał zawodnika, a nie freak`a, dalej niech się wali i pali.
 
Osobiście wolałbym Overeema zobaczyć z Pudzianem. Oto dlaczego:
1) Przeciwnik, który wygrał w ME KSW mógłby dać nowy rekord oglądalności.
2) W końcu przeciwnik, którego trudno uznać za freaka lub podstawkę.
3) Wbrew temu co czytałem na forum uważam, że Pudzian ma szansę z nim wygrać. Z dobrym przygotowaniem i odpowiednią taktyką może go przynajmniej przeleżeć przez 2 rundy.
4) Nawet jeśli Holender zwycięży to tym większy hype dla Bedorfa i ewentualnej walki o pas.

Co do Naruszczki to ja zdecydowanie chcę go widzieć w walce z Chmielewskim, nawet jeżeli miałby to być jednorazowy wyskok do 84.
 
Gaara, gdzie Ci on walczył w UFC ? Kyle walczył w Strikeforce ostatnio na gali Barnett vs Cormier, ale kit wie jak to teraz z kontraktami w tym całym strikeforce ale chyba na wyłączność nie mają.
 
Osobiście też mi sięwydaje że Overeem byłby dobrym rywalem dla Pudziana, bo w końcu w końcu jest to przeciwnik z którym ma szanse a także daje możliwość sprawdzenia umiejętności Pudziana, więc jak by Pudzian wygrał we wrześniu z takim Valentijem wtedy dopiero można by było w listopadzie dawać go do rewanżu z Silvą. Taki scenariusz myślę, że byłby najlepszy jeśli oczywiście pokonałby Overeema .
 
5.jpg




BESTIA Z RUMUNII KONTRA PUDZIAN I NIE MA LIPY!!! :-)
 
Czego nie robi się dla największej europejskiej organizacji MMA i najsilniejszego człowieka w historii caaałego świata?



Można nawet wrócić do MMA z K-1.
 
Ja nie mówię NIE bo nie wiem co Mariusz potrafi po tych treningach w ATT natomiast czy jeśli Uszol i Kita wygrali, a Marcin przegrał to czy Mariusz da radę? Nie postawiłbym na niego pieniędzy ale po jego stronie jest masa, byłby ok.10kg cięższy więc mógłby pewnie obalić i nie dać się przerzucić na plecy ale szybkość i nadal kondycja w stosunku do Overeema nie byłaby po jego stronie...nie wiem nie wiem ale na pewno na takie zestawienie nie można by było narzekać ze względów sportowych natomiast skoro K&L nie chcą dać nawet JLB Mariuszowi to co dopiero Valentijna?
 
Oni nie chcą dać Mariuszowi nawet Nastuli. Inna sprawa, że jako promotor dopatrywałbym się plusów, które przedstawiłem wcześniej (główny to ten, że Overeem mający na rozkładzie "głośnych" Różala i Pudziana gwarantuje zainteresowanie w trzeciej walce z Polakiem, dzięki czemu ten Polak może zostać kolejną gwiazdą). Zwłaszcza, że obecnie mają Holendra na jeszcze 2 walki.
 
Podpisał na 2 walki więc chyba jeszcze jedną musi stoczyć i niech to będzie walka z Karolem o pas. Mariusz idzie innym torem doboru rywali niestety i pas nie będzie walczył nigdy.



Żeby była jasność, Ja bym taką walkę zobaczył na KSW 20 ale Overeem jest dla Kowalskiego "No Name" a jak Mario przegra z takim "No Name`em" to zacznie go Kornik przykrywać oglądalnością, a wtedy bye bye otwarty Polsat.
 
Zdaje się, że była mowa o jeszcze dwóch walkach poza tą w Płocku.

Overeem po Płocku nie jest anonimowy. Poza tym jest banalnie prosty do wypromowania.

EDIT:
Kontrakt był na 2 walki, ale po występie ta z Różalem została uznana jako bonus

2:38: http://www.youtube.com/watch?&v=XzAT-byDXO8
 
Paradoksalnie tak bo naziwsko ma jak cholera ale afera dopingowa z jego bratem w roli głównej stanęłaby na przeszkodzie lecz kowalski nie ma o tym pojęcia, za to na pewno część kojarzy, że to brat tego co wygrał z Lesnarem, a część pomyli go z Alim;]



Tak czy inaczej nie wierzę w taki krok K&L.
 
@DoozyAndGrooby



Gadasz głupoty. Overeem jest dla Kowalskich no name? A przepraszam kto nie jest? Przypominam - Kowalski to ten króty o MMA nie ma pojęcia i ogląda KSW dla Pudziana. Oczywiście jeśli przeciwnikiem Pudzilli jest ktoś taki jak Bob Sapp którego obsmarowały wszystkie możliwe polskie media to przeciwnik dla nich ma znacznie. Kto wg Ciebie nie jest no name? Bo ja myślę że tylko Najman i Saleta i Pudzian musiałby znimi walczyć na zmiane na wiosne i na jesieni. Sapp, Thomspon, Butterbean, Sylvia - oni wszyscy są dla Kowalskich no name. Nie myśl że jeśli ktoś jest freakiem tzn że jest w Polsce popularny. Po za tym nie przesadzajmy że każdego rywala Pudz trzeba przedstawiać jako wielką groźną bestię. Ludzie się już na to nie łapią - przykład z Sappem, oglądalnością walki i obojętnymi minami na widowni po zwycięstwie Polaka. I skońcie z tym kaleką Lungu...
 
Walka wieczoru:



Open: Mariusz Pudzianowski vs. Darren Towler



Pozostałe:



Walka o międzynarodowe mistrzostwo KSW w wadze półciężkiej



93kg: Jan Błachowicz vs. Anthony Johnson



Walka o międzynarodowe mistrzostwo KSW w wadze średniej



84kg: Michał Materla vs. Evangelista Santos II



110kg: Karol Bedorf vs. Valentijn Overeem



70kg: Maciej Jewtuszko vs. Curt Warburton



84kg: Matt Horwich vs. Jay Silva



77kg: Borys Mańkowski vs. Rafał Moks



Nie wiem czy w obliczu ostatnich porażek Różalskiego jest jakikolwiek sens konfrontowania go z JLB, bo nie widzę celu wyrzucania wielkiej kasy na Francuza w celu promowania "barbarzyńcy" z rekordem 2-2. Choć - przy całej mojej antypatii do Marcina - nie miałbym nic przeciwko, aby dostał jakiegoś słabszego rywala i była to ósma walka jubileuszowej gali ksw (ja chętnie zobaczyłbym go z Walusiem, choć K&L nigdy na to nie pójdą, bo ich zdanie Różalski jest "megakozakim" w stójce... tylko na razie nie objawionym)
 
No to może ja:

120 kg: Mariusz Pudzianowski vs. Wes Sims
93 kg: Jan Błachowicz vs. Anthony Johnson/ Jason Briltz
70 kg.: Maciej Jewtuszko vs. Curt Warburton
120 kg.: Karol Bedorf vs. Neil Grove
77 kg.: Rafał Moks vs. Cengiz Dana

Jak ma nie być Mameda czy Aslambka to mi się kończą pomysły. Może turniej 93 w undercardzie :D
+ występy Multiverse serving sabretooth river dolphina zawsze w cenie
 
3) Wbrew temu co czytałem na forum uważam, że Pudzian ma szansę z nim wygrać. Z dobrym przygotowaniem i odpowiednią taktyką może go przynajmniej przeleżeć przez 2 rundy.


to KSW na 3 runde nie ma co liczyć :-)







Ale pomysł walki Overeema z pudzianowskim jest przedni. Tylko pytanie, czy wystawią swoją świętą krowę na taką próbę, która prawdopodobnie zakończy się jego porażką ? Wg mnie zagranie sensowne, bo ludzie coraz bardziej krytykuja czerwony balon i ostatnie wyniki ogladalnosci ksw tez pokazaly, ze zainteresowanie jego pajacowaniem sie zmniejsza. a tak byłaby to dość dobra promocja karola na plecach upadajacego komika w ringu
 
Overeem nie jest juz nikim bo pokonał ich gwiazdeczke Różala, a ludzie wbijali sobie że w MMA Marcin jest zajebisty, co nie przekłada się na rzeczywistość, więc Overeem nie jest żadnym "no name"
 
@Yagiel hahaha :D z punktu marketigowego dla KSW było by to dobre ale jednak zbyt duża różnica masy :P




edit.

teraz dopiero widze że japoniec propozycję tą przyjął by od ręki !:)
 
Back
Top