Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

Cały czas czekam z utęsknieniem na wpis @Evangelisty w tym temacie. Kto jak kto, ale Tomek to musiał mieć fajne zabawki:-)



Może to go zachęci:







tumblr_m81h3bZwG31r3iy27o1_500.jpg
 
apropo tego tematu







kiedys byla taka zabawka ze cos pisales na tablicy , potem przesuwales i znow bylo czyste pole do pisania , bylo to w latach 90







czy ktos wie moze jak to ,,fachowo''sie nazywalo ?











pytam dlatego ze dzis przydalaby mi sie taka tablica
 
apropo tego tematu







kiedys byla taka zabawka ze cos pisales na tablicy , potem przesuwales i znow bylo czyste pole do pisania , bylo to w latach 90







czy ktos wie moze jak to ,,fachowo''sie nazywalo ?











pytam dlatego ze dzis przydalaby mi sie taka tablica


Znikopis:-)
 
Nie zapominajmy o 2 Unlimited i klasycznym "No Limit"







https://www.youtube.com/watch?v=qM5W7Xn7FiA
 
@up 1990 data premiery Muminków, w Polsce były wyświetlane chyba trochę póżniej
 
Muszę przyznać że Tomasz Chmura jest Youtubowym Cactusem jakkolwiek to brzmi :D Powiedziałem mu o anime które widziałem jako dzieciak i że nie moge go znaleźć itd. Opisałem to w dosłownie 3 zdaniach - 3 postacie na motorach, z pistoletami i dzieje się w przyszłości. 30 minut później bach! Szukałem tego kilka lat i nie mogłem namierzyć:
 
mnie tekst "chinskie bajki" nie rusza, a nie jedno anime widzialem :D



pewnie nie jestem hardokorowym fanem :D
 
mimo że jestem fanem Anime,to jestem w stanie zrozumieć tego typu teksty:-)(każdy ma inne gusty)
 
Tak, z czasopisma. Google pokazuje mi magic sokoban. Zaraz sprawdzę czy o to chodzi.







Edit:



Tak, to ta wersja.



Magic-Sokoban-Gold-299-thumb.jpg




ae81e559a7e9f8f12a42f930275060ed_magic-sokoban-gold-5_default.jpg
 
pamieta ktoś taka małą starą grę (miesciła się nawet bodaj na dyskietce) w stylu mario, gdzie chodizło sie chłopakiem i wyburzało ściany (byly różne piętra), w ostatniej rundzie tzreba było pokonac smoka czy cos w tym stylu? :)
 
Chyba każdy to miał, a większość używała inaczej niż producent chciał



0947c493d493d9964670671f0f7ed21e_original.jpg








Na początku lat 90 Powszechne Świadectwa Udziałowe robiły z Polaków biznesmenów ( ci bardziej kumaci kupowali hurtowo)



powszechne_swiadectwo_udzialowe.preview.jpg
 
Czy pamięta ktoś taką starą pikselową zręcznościówkę 3D , w której jeździło się takim małym stateczkiem po platformach umieszonych w kosmosie? Poszczególne rundy były bodajże nazywane od części galaktyki (np. Carina Nebula). Jest to jedna z gier ,,z mojej sali informatycznej" i ostatnio przyszła mi na myśl, jakby ktoś kojarzył takie coś to będę wdzięczny.
 
220px-Redneckrampage.jpg




https://www.youtube.com/watch?v=hYRieMrJpvE







Super gierka. Właśnie próbuje uruchomić przez dosboxa, ale jakieś errory mi wyskakują:-) Eee, ide spać.
 
Back
Top