Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

jak+gotować.jpg








Natrafiłem dziś na to przypadkiem. Pamiętam jak za dzieciaka lubiłem przeglądać tę książkę, nie wiem dlaczego :-)
 
Kaczka już ciężki, ja chciałem być trzeci :-)



@lugasek



CZytałeś książki kucharskie w dzieciństwie :-)? Może Ty jesteś kobietą ?
 
Ja tak samo jak lugasek. Za małolata lubiłem sobie przeczytać jakieś przepisy w książkach kucharskich.
 
Co ciekawe miałem zupełnie taką samą książkę i też strasznie ją męczyłem. Cholera wie co w niej takiego było.
 
CZytałeś książki kucharskie w dzieciństwie
lol.gif
? Może Ty jesteś kobietą ?


Nie wiem czy wiesz, ale to mężczyźni są najlepszymi kucharzami na świecie :)







A tego klasyka ktoś pamięta? :)



201012131045030.94713000d.jpg








2201210161103111.jpg




Tu można przeczytać:



http://zbroiowisko.pl/viewtopic.php?f=78&t=7269
 
Ile ja godzin przemęczyłem w Yie Ar Kung Fu na Commodore 64 za małego to nikt nie zliczy. Najdalej dotarłem do ostatniego przeciwnika i nigdy nie udało mi się go pokonać.
 
Yie Ar Kung Fu, dobrze, że mi przypomnieliście, muszę zamontować na jakimś emulatorze na telefonie :D
 
Najdalej dotarłem do ostatniego przeciwnika i nigdy nie udało mi się go pokonać.


+1 :-)



Ile to się dyskietek miało do pegasusa <marzyciel>



Mój sprzęt, identyko :-)



dfsdfsdf.jpg
 
zawsze się zatanawiałaem po co do pegaza klawiatura? @voranek dawała coś czy tylko taki bajer, że niby komputer?
 
Pegaza miałem innego, ale ta klawa to może być po prostu konsola. ;d Z resztą, z tego co pamiętam, grałem u kogoś na takiej klawiaturowej wersji konsoli i bodaj była ona bezużyteczna. No ale kiedy to było, pewnie z 15 lat temu... :D
 
mahonekkk, dlaczego Gulczas ma oczy reptyla? xd



To mi odświeżyłeś wspomnienia, wszystkie obrazki wyglądają znajomo. :)
 
Też miałem takiego pegasusa z klawiaturą. Były wersje, gdzie była to atrapa, ale były też działające, gdzie można było programować w BASIC'u, niestety bez możliwości zapisu :) Ale o konsolach gadaliśmy już wiele stron temu:)











Jeśli ktoś mi znajdzie fote lizaka HIT, to buduje mu ołtarzyk i czcze go na wieki.
 
@voranek dawała coś czy tylko taki bajer, że niby komputer?


Nie przypominam sobie aby była taka możliwość grania na strzałkach. Jedynie co można było robić na klawiaturze to pisać, taki mini word :-)



Ogólnie dupy nie urywało :-)



Największą wadą była czułość dyskietki w slocie. Lekkie poruszenie i następowało zacięcie gry. Ileż to razy wpadało się w furie z tego powodu :-)
 
Jeśli ktoś mi znajdzie fote lizaka HIT, to buduje mu ołtarzyk i czcze go na wieki.


podaj adres to Ci ze 2 wyślę w kopercie, bo u mnie na osiedlowym normalnie sprzedają :-)
 
nie, Hit... uwierz na słowo :) zresztą jutro zrobię fotę to wstawię w temacie.



ja tam miałem tych pegazów chyba z osiem, ale ten ostatni mi działał jak marzenie i go odsprzedałem nawet działającego



GOAL 3 Kurwa!!!



Pegasus.jpg
 
nie, Hit... uwierz na słowo :) zresztą jutro zrobię fotę to wstawię w temacie.


Ok, ale kiedyś też gadałem z jakimś gościem na innym forum, też ponoć u niego w sklepie sprzedawali :) miał wrzucić foty tego HIT'a i do dzisiaj nie ma :)
 
@gojilla



Na pewno się mylisz, bo tego lizaka już nie produkują, chyba, że trzymają w sklepie jakieś zahibernowane:)







Ehhh, ten pieprzony papierowy patyczek, coś pięknego ;)







@down



tumblr_m44xnsczLp1r54hbmo2_500.gif




Czekam z niecierpliwością.
 
Back
Top