Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

zoom, to też 'pegasus', tak?



Masę pamiętam takich podrabianych podrób podróbek SNES'a. Koledzy się dziwili, że mają inną konsolę, a na wszystkich działają kartridże. :D
 
@zoom - piątka. Miałem identyczny model. Różnił się tylko barwami. I również jak ty nie mam pojęcia co się stało z famili computerem jak i kardridżami :( A trochę tego miałem. Są na necie stronki gdzie można pograć w gry na pegasusa ale to już nie to samo. To se ne vrati :-)
 
zoom, to też 'pegasus', tak?




No dzialal na takie same dyskietki jak te polskie pegasusy, jesli o to Ci chodzi. Z tym, że nintendo i w pamieci konsoli byly gry juz wgrane rozne, a na pudelku byla taka rodzinka co bodaj w mario grala :D




@zoom



imion się nie wybiera
wink.gif


nie czaje? :D
 
Kurde a pamięta ktoś gre na pegazusa, że było się takim złodziejem, i po budynku się łaziło i potem jak coś tam wszytko się już zebrało, to on schodził na dół do samochodu i odjeżdżał :D Nie mogę tego od 2 lat już przypomnieć i znaleźć nigdzie.
 
@lugasek zwracam honor :-)



dziś zaszedłem do sklepu, patrzę, a to faktycznie Hipy a nie Hity... w sumie gadałem z ekspedientką na ten temat i stwierdziała, że to to samo tylko nazwa trochę inna. kupiłem sobie dwa i powiem Ci, że jest tak jak mi powiedziała, twardy dopółki go nie rozdziamkasz, papierowy patyk, którego część i tak musisz spożyć, aby skończyć lizaka :-), itd.



lizak.jpg




powyżej zdjęcie owego lizaka + mój plac zabaw i boisko do gały za czasów dzieciństwa. szkoda, że dzisiaj świeci pustkami i zarasta... kiedyś w porze robienia foty to i ze 30 chłopaczków podzielonych na drużyny byś zobaczył... oj szkoda gadać, rośnie nam era plejstejszyn i fejsbuka...
 
Cholera też mam grę na pegazusa, której tytułu za nic nie mogę sobie przypomnieć. Łaziło się brodatym (chyba) kolesiem, który mógł budować sobie z jakiś kwadracików drogę, tudzież przeciwników blokować, a po zakończeniu każdego etapu zdobywał kawałek do układanki/puzzli.
 
W czasach gdy buka była straszna dzieciakom sie tak w dupach nie poprzewracało jak obecnie.


  • szacunek do policji, starszych, nauczycieli

    gry w realu miast na kompach i konsolach


Oczywiście doceniam postęp techonologiczny przez te wszystkie lata jakie nastąpił, ale minusy sa niestety także widoczne.
 
@Arlovski flaszkę Ci wiszę :D



znalazłem, w życiu bym sobie tytułu nie przypomniał - Hinotori - Houou Hen - Gaou no Bouken



btw. postać z tej gry nawet trochę przypomina Andrieja :)
 
Dzisiaj na TVP Kultura leciał Przyjaciel wesołego diabła. Obejrzałem i muszę przyznać, że film nic się nie zestarzał. Miażdżący klimat.



96_88879976.jpg








 
To super, wideo wyciągnąłem z tej strony http://vod.pl/przyjaciel-wesolego-diabla,111927,w.html
 
Wesoły diabeł...koszmar mojego dzieciństwa :) Czy tylko ja srałem pod siebie jak leciał w TV ? :) Do dziś sie zastanawiam kto miał pomysł robić takie filmy dla dzieci :)
 
Back
Top