Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

Chociaż jak tak teraz pomyślałem, to pamiętam jak wisiały i suszysły się na sznurku:-)Ale chyba widziałem to gdzieś na zdjęciach.



No ale tak, czy tak.



TETRA RULEZ!:-)
 
Jak miałem z 10 lat to lubiłem oglądać z tatą wrestling
lol.gif


Jedyny wrestling jaki oglądałem to ten na polsacie 2. Szkoda, że nikt mi wtedy nie powiedział, że jest wszystko dogadane, a zawodnicy są dobrymi aktorami.:-)



Pamiętam Goldberga, Hogana, Stinga, Gianta, Macho mana i Disco inferno.



hollywood-champ.jpg




images
 
No dobra wywołaliście najbardziej sentymentalną osobę tego forum :-) Najstarzej daty nie jestem (21 lat i 15 dni xD) więc tych starszych klasyków nie mam ale jak najbardziej kojarzę :-) Te nowsze rzeczy mi pozostały do dzisiaj :-) Trzymam w pudle jedynie z sentymentu :-)

Pokemony :-)
htuozST.jpg

lKHvesn.jpg
PJT7dkq.jpg


Dragon Ball - My favourite jak widac :-)

dr2UMjt.jpg
P4chXjK.jpg
odiXjYk.jpg
9LDuE0d.jpg


Bajeranckie breloczki :-)

E7aVv3N.jpg


Jak chrześniak przychodzi to się bawi :-) Ktoś posiadał też te metalowe "lego"? Dostałem od wujka dawno temu i to on jescze się bawił nimi. Fajne rzeczy można było poskręcać :-)

9PEecRf.jpg


mpCY9jR.jpg


Pokaże tylko instrukcję bo łatwiej :-) Chrześniak jeszcze za mały na nie. Jakieś pół roku temu ja sobie je złożyłem :-)

UGV8E5F.jpg


Różne:

FARQsni.jpg


w8fExjI.jpg


zRBuGlm.jpg


Niepamiętam skąd mam te karty NBA ale podejrzewam, że dzisiaj są troszkę warte. Oczywiście, jeżeli naprawdę to oryginały :-)

ubhL2Bd.jpg


W sumie to mało kto takie coś posiada. Ale wrzucam bo kiedyś byłem z rodzicami na wystawie STARa i rozdawali takie prospekty. Z ciekawości poszperałem w necie i za starsze prospekty nawet po 20 zł płacą :-)

GmxnQ7c.jpg


Tyle na dzisiaj :-)
 
Kojarzy ktoś takie lody w czerwonym kapeluszu i gwizdkiem zamiast zwykłego patyczka? Dobre były:-)



 
Ja też zbierałem pokemony, miałem tysiące figurek, kart, żetonów itp. Ale wszystko już chyba zostało zutylizowane.







___________________________________________



Egonsquare.jpg




 
Haha te karty Pokemonów też miałem, i nigdy do końca nie znałem zasad i grałem z braciszkiem po swojemu :D
 
kurde, też wszystko to miałem, ale obawiam się, że wszystko po za moimi ukochanymi "ludzikami" zniknęło gdzieś przy przeprowadzce. Najbardziej mnie boli, że nie wiem co zrobiłem z pegasusem i dyskietkami... ile ja bym dał teraz, aby pograć sobie przed tv w te hiciory. emulatory jednak, to już nie to samo.
 
lizak_26g.jpg




___________________________________________________







1330808784_by_matkaz90_600.jpg








Takie prostokątne o smaku czekoladowym, albo toffi już dokładnie nie pamiętam, no i ten mały cholerny papierowy patyczek...:-) Myśle, że każdy wie o co chodzi.... bo nie chce mi się teraz szukać fotek.
 
Meru, czy aby na pewno trzymasz pokemony tylko z sentymentu? Może rzucasz jeszcze zapperami ? :P Ah... pamiętnie czasy podstawówki, kiedy wyrzucałem cały piórnik pokemonów (już tych blaszaków!) na boisku to cała szkoła się zleciała :D A jak się przegrywało, to zawsze do przeciwnika mówiłeś "ej, grałeś z palcem, widziałem!", czy jakoś tak? :D U nas tak! :)
 
Szuler--- kanciarz, oszust :D Czyli bez kantowania, ale do tej pory największą tajemnica to jak to się odnosiło do gry w tazo :D
 
aa pamięta ktoś chipsy, gdzie na opakowaniu był narysowany taki gościu z wąsem? yyyy one się nazywały...
 
Pamiętam, że zawsze rano w TV odbierały mi czeskie kanały (później już nie:-)). Świetne bajki tam zawsze leciały.
 
Back
Top