Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
W rodzinnym miescie był taki przy dworcu PKS. Jak kiedyś zimą z rana wparowałem to musiałem czekać kilkanaście minut na Tekkena bo maszyna była tak zimna, że nie chciała wystartować. Na szczęście obsługujący Pan Ogr otworzył bebechy i wjebał do środka farelkę :) po jakimś czasie ruszyła.
Do tej pory mam parę tytułów. Mało kto wie, że wydawał też albumy muzyczne i filmy.
A nawet firmy porno...Do tej pory mam parę tytułów. Mało kto wie, że wydawał też albumy muzyczne i filmy.

Jak mówiłem że mam nadmiarowego teścia to się śmiali„Wspomnienia z dzieciństwa…”
![]()


Usłyszałem dzisiaj w radio.
Potem radio zgasiłem i się zamyśliłem...

Skoro na tace można "dać" kartą to i lampiony w 21 wiek trzeba było wprowadzicPrzejeżdżałem przy kościele i szły właśnie dziecioki. Dziś ledy, sredy, behape a kiedyś to było - bristol, bibuła, klej biurowy, świeczki, zapałki...
View attachment 135607
Chodziło mi o to, że kiedyś nikt się nie pierdolił w tańcu i wpuszczał do kościoła dziecioków z płonącymi świeczkami owiniętymi papierem. Że żaden kościół nie spłonął to chyba cud boży.Skoro na tace można "dać" kartą to i lampiony w 21 wiek trzeba było wprowadzic
Cud boży to jest w pasterke, tylu najebanych ludzi wydychających opary i że to nie jebnieChodziło mi o to, że kiedyś nikt się nie pierdolił w tańcu i wpuszczał do kościoła dziecioków z płonącymi świeczkami owiniętymi papierem. Że żaden kościół nie spłonął to chyba cud boży.


Ale to był gadżet wtedy i kaset się gromadziło
Mialem taki srebrny. Świetny był. Miał taki pół autoreverse. Mnie to pasowało. Zaczynałeś słuchać od strony A przełączał automatycznie na B, a potem się wyłączał. Idealne do zasypiania. Ten korektor graficzny też nieźle sobie radził.
Tak samo discman, później pojawiły się mp3 na baterie.
Eh poczułem się stary właśnie..
Pamiętam jak przed szkołą Vivę odpalałem i leciały takie kawałki, do tego Peja, WWO, Hemp Gru itp rap kanciapy, słynne fristajle erdo presidento ehh![]()
Ta piosenka to jedyne co mi przychodzi, gdy słyszę "the game"
A niby rap dla mnie się nie zaczął od drugiej płyty game...
Kiedyś byli rapy, teraz to nie ma rapów.
Za mojego dzieciństwa to był rap z przekazem, ,a nie jakieś lejdiboje w fulkapach…
