images


Cześć chłopaki, macie ochotę na chwileczkę zapomnienia? Zapraszam Was do klubu Princess, piwko na wejściu gratis.

pole-dancing-fail-o.gif
 
Od momentu ustawy o zakazie męczenia dupy na rynku to jest spokój.

Szczerze to mi jakoś zajebiście nie przeszkadzały. Czasem można było pożartować i miło pogadać, a jak sie człowiek gdzieś spieszył, to treściwe i kulturalne "spierdalaj" pomagało. :fjedzia:

O ustawie pierwsze słyszę. To znak, że we Wrocławiu dawno nie byłem i muszę wrócić do ukochanego miejsca.
 
Dobra zbieram do kupy wszystkich, który się zadeklarowali i apeluję do tych co tego nie zrobili, żeby się kurwa zdecydowali.

Ido:
1. @respect
2. @Mnichu
3. @cRe
4. @_Logan_ (weź mordeczko podrzuć jeszcze jakiś pub to coś wybierzemy)
5. @MegasamoaN
6. @mewson
7. @Fred K (chociaż widzę, że ban poszedł)
8. @husarz

Chuj wi czy ido:
1. @Bodzio (w zawieszeniu)
2. @Matszo92
3. @halibut
4. @KalasznikowMac
5. @nicos

Generalnie chętni niech się dopisują do listy. Musimy mieć konkretną liczbę, żeby coś zarezerwować. Ciężko będzie znaleźć miejsce dla tylu osób na spotkanie, chyba że wyjdziemy o 17.
 
Dobra zbieram do kupy wszystkich, który się zadeklarowali i apeluję do tych co tego nie zrobili, żeby się kurwa zdecydowali.

Ido:
1. @respect
2. @Mnichu
3. @cRe
4. @_Logan_ (weź mordeczko podrzuć jeszcze jakiś pub to coś wybierzemy)
5. @MegasamoaN
6. @mewson
7. @Fred K (chociaż widzę, że ban poszedł)
8. @husarz

Chuj wi czy ido:
1. @Bodzio (w zawieszeniu)
2. @Matszo92
3. @halibut
4. @KalasznikowMac
5. @nicos

Generalnie chętni niech się dopisują do listy. Musimy mieć konkretną liczbę, żeby coś zarezerwować. Ciężko będzie znaleźć miejsce dla tylu osób na spotkanie, chyba że wyjdziemy o 17.
Wyjdźmy o 12 :baldwinwhiskey:
 
@_Logan_ coś tam ciekawego z miejscówek masz? Z tego co widzę to będzie nas ok. 8 osób, chyba że ktoś jeszcze dołączy.
kiedyś byłem w takim pubie XIII igieł i było spoko, ale tam za bardzo nie pojemy. trzeba by fejsbuk popatrzeć. Jaki termin ostatecznie ? Ja w piątek i sobotę pracuję do 21, ale tak czy tak przyjadę prosto z roboty.
 
Ja będę we Wrocku zapewne w sobotę 16-17. Odstawiam auto i mogę się zjawić gdziekolwiek :)
 
kiedyś byłem w takim pubie XIII igieł i było spoko, ale tam za bardzo nie pojemy. trzeba by fejsbuk popatrzeć. Jaki termin ostatecznie ? Ja w piątek i sobotę pracuję do 21, ale tak czy tak przyjadę prosto z roboty.
w sobotę.
@Mnichu dałbyś radę klepnąć miejsca dla 8 osób w Cinema (czy jak to się zwało)? Na sobotę na 20?
 
Zapewne chodzi o Cinema Paradiso pod nasypem. Niby można swoje koryto wnieść do lokalu :) Obok jest dobra pizza jakby co (Pizzeria Si)
 
Panowie, ja mam od wczoraj znowu córę w szpitalu wiec niech ktoś inny zarezerwuje jakaś miejscówkę plz
 
W wieku Kaczki nie jestem ale zastanawiam się czy nie będę najstarszy z towarzystwa bo reszta będzie miała po 20 lat :fjedzia:
 
Back
Top