Ja się postaram być 20:00-20:30. Tam, gdzie będzie ktoś najebany darł ryja, to będziecie Wy?:beer:
 
Ja się postaram być 20:00-20:30. Tam, gdzie będzie ktoś najebany darł ryja, to będziecie Wy?:beer:
Nie no o tej porze to jeszcze nikt nie będzie...może poza mną :D Ja punkt 20:00 jestem, chwilę przed nawet. I tak mam kurwa całą eskapadę, bo żeby dotrzeć to jakoś chwilę po 18 muszę wyjść...a powrót tylko taksówką.
 
Ja na FEN nie dam rady bo mam kolejne dwa weekendy wyjazdowe - najpierw UFC a potem wypad z kumplami na 4 dni w góry i po ludzku żona mi walnie największego focha w życiu jak 3 weekendy pod rząd zachleje albo mnie nie bedzie ::duszenie::
Marudzisz
 
O 21 kończę pracę i postaram się jak najszybciej z Korony dojechać.
 
Bylem wczesniej i tylko fred K byl.
Pije teraz z fredem K. w czeskim filmie. bdeziemy kolo 21,/ pozanałem go dwie godziny temu i uwaga ten gosc skacze tu po stołach i wydziera mordę. (pominę wyrzucenie z poprzednich dwoch knajp), ale jak wbijedmy to przyszykujcie się, ze przez tego dałna bedzie trzeba zmienic miejcsowkę. Pozdro.
 
Last edited:
Bylem wczesniej i tylko fred K byl.
Pije teraz z fredem K. w czeskim filmie chyba. bedziemy kolo 21, pozanałem go dwie godziny temu i uwaga ten gosc skacze po stołach i wydziera mordę (pominę wyrzucenie z poprzednich dwoch knajp), ale jak wbijemy to przyszykujcie się, ze przez tego dałna bedzie trzeba zmienic miejscówkę. Pozdro ALL
::really::
.
.

No ja też powinienem być chwilę po 20.
 
Bylem wczesniej i tylko fred K byl.
Pije teraz z fredem K. w czeskim filmie. bdeziemy kolo 21,/ pozanałem go dwie godziny temu i uwaga ten gosc skacze tu po stołach i wydziera mordę. (pominę wyrzucenie z poprzednich dwoch knajp), ale jak wbijedmy to przyszykujcie się, ze przez tego dałna bedzie trzeba zmienic miejcsowkę. Pozdro.

Brzmi dobrze. @Fred KA. wbijaj na UFC do Gdańska ;)
 
Dwa pytania
1. Ma ktoś fajki czy muszę iść od razu do sklepu
2. Gdzie siedzicie i jakie macie gęby? :lol:
 
Panowie żałuję, że mnie nie ma. W październiku będę we Wro w piątek (13-go) i od około 19-tej mógłbym z kimś piwko zrobić i pogadać.
 
Back
Top