W piataku można zarezerwować lożę. 5zl za osobę jest kaucja do odebrania na barze. Jak się zbierze większą ekipa to jest to spoko rozwiązanie. Piwko 5zl szocik 5zl więc dosyć ekonomicznie. Do jedzenia są frytki alko tosty. Jak trzeba to można podejść do jakiegoś fastfooda bo rynek na wyciągnięcie ręki.
Z tego co widzę na ich stronie to gzik, kiełba czy tatar też są, czy to tylko na stronce?
 
Kierwa człowiek chce zadbać nie tylko o dobrą bombę, ale też o odpowiedni podkład pod to, a Ci sobie podśmieCHUJKI urządzają.
 
Tak serio, to mnie lata gdzie to będzie, lokal wiadomo - nie może być obskórny. Jak będzie co zjeść i alko tańsze, niż piwo w Guinnessie, to dam radę %)
 
Był jeszcze kilka lat temu wspaniały lokal we Wro - Dymek z Papierosa. Co tam sie odpierdalało to głowa mała :lol:
 
Tak serio, to mnie lata gdzie to będzie, lokal wiadomo - nie może być obskUrny. Jak będzie co zjeść i alko tańsze, niż piwo w Guinnessie, to dam radę %)
Kurwa mać.
Na żarcie zawsze można do kejefsi skoczyć nawet!
(w kfc na Świdnickiej jest i piwo, nieraz ratowało dupę późną nocą po imprezie, w drodze na takse %))
 
Kurwa, niestety odpadam Panowie, od poniedziałku ląduję na oddziale. No chyba, że jakoś to wszystko szybko ogarnę, ale mimo to wstępnie wypadam z rozpiski.
aab0fe596b09f.jpg

aab0fe596b09f.jpg.html

aab0fe596b09f.jpg.html
 
Życzę zdrowia, ale jak jesteś z Żar to sam wiesz jaką renomę ma ten szpital :beer:
Dzięki. Zostanę tylko na podstawovve badanie i całe te pierdoły, na szczęście mam możliwość ogarnięcia całej reszty prywatnie.
 
Dzięki. Zostanę tylko na podstawovve badanie i całe te pierdoły, na szczęście mam możliwość ogarnięcia całej reszty prywatnie.
Gdybyś ogarnął temat, to będę jechał zapewne w piątek wieczorem/sobotę rano z Żar i mogę ze sobą zabrać.
 
Damy radę, ja tam wiem ile mogę wypić:bayan:
Jak się wypierdolę, to wystarczy:redford:
 
Back
Top