Wrażenia z pierwszego zlotu Cohones

Uważam, że każdy w Pincie mógł znaleźć coś dla siebie. Były przeróżne rodzaje i smaki, wystarczyło podejść do kelnerki poprosić o spróbowanie i bez problemowo lała do kieliszka, ja zdegustowałem kilka i piłem tylko te, które mi przypadły do gustu.
No racja, chociaż dowiedziałem się o tym dopiero po gdy miałem z 5 piw za sobą. Z mojej strony, jako Janusz browarniczy polecam piwka Pierwsza pomoc, Oto Mata i Hadra :)

@Wewiur r, nie, Ty mi sprawiłeś kawę z kakao, a ziemię Big Foot ja sam sobie :(
 
  • Like
Reactions: cRe
Najbardziej cwany byl Tsu-wziął zestaw 8 różnych piw po 150 ml
To nie było cwane, 150ml x 8 to jest 1200ml czyli 2,4 piwa. Zapłacił za to 30 zł, więc jest w plecy 5 zł:D #krakowskicentus
 
VaeVictis my następnym razem musimy dokończyć nasze rozmowy kibicowskie( niebiesko-żółte Gniewkowo):wink: bo czuję że tematów byśmy mieli w pip! Ale chociaż już coś o sobie wiemy:beer:
 
Witałem się milion razy z @kiras em. Wybacz ale tyle nowych twarzy, że później to już z automatu witałem wszystkich.
 
Last edited by a moderator:
Kaczka przez dwa dni z nami się rozbijał, jest jak najbardziej we właściwym temacie wzmianka o nim.
 
Myślałem, że kaczy coś wynegocjował podczas dyskusji z redakcją :)
Logana nie było na spotkaniu, stąd pewnie te uprzedzenia. Negocjacje z tego co się dało słyszeć na spotkaniowych kuluarach przebiegały korzystnie.

A tak w ogóle dzisiaj się zorientowałem, że wątek z kobietami na forum umarł zupełnie. A szkoda.
 
No serio, był ? O KURWA!

Ps: wiem, widziałem, a po raz pierwszy spotkałem go prawie rok temu. Chodzi mi o to że kaczka nie zostanie odbanowany i skończmy temat jego odblokowania.
 
Trochę późno panowie, ale wczoraj przespałem z 17 h i nawet nie piłem mocno. Już starość chyba dopada;) Dzięki dla Masu, Oresta i Combra za mega ogarnięcie przybywających do Krakowa. Mega pozytywne wrażenia z poznania ludzi z forum chociaż zbyt rozmowny nie byłem hehe. Mam nadzieję, że za niedługo będzie kolejna okazja aby się spotkać. pozdro.
 
Dawać kaczkę, równy chłop. Szef wszystkich szefów mówił, że wróci z banicji. Co do piwa w Pincie, to zajebiste było to cytrusowe. Propsy dla @Masu za ogarnięcie najlepszych krakowskich dupeczek! W Lublinie to mamy lepsze :crazy:
 
Back
Top