Wrażenia z pierwszego zlotu Cohones

A coś mi się teraz przypomniało, że ktoś mi mówił o kalendarzu MMA? Ze coś tam nie działa? O co to chodziło?
 
Mi się @Baasteek sam przedstawił z ksywki, bo tak to byłbym przekonany, że to jakiś młodszy brat Borysa Mańkowskiego. Podobieństwo moim zdaniem strasznie duże.:beer:
 
To ja też już kojarzę Bastka... Mieliśmy bękę właśnie z tego podobieństwa do Borysa tylko tak 20 kg mniej:lol:ale podobny w chuj!!!
 
Przy akcji z wylanym piwem to chyba i ja byłem :D To było chwile po tym jak redakcja mmarocks wpadła do lokalu? Bo kojarze, że coś takiego miało miejsce :S
 
Ciekaw jestem ilu z was o piątej rano w niedziele bylo w stanie zauważyć ze Maciek Różański kończył imprezę w naszym lokalu. Prawie się go o nicka na forum spytalem ale akurat krztusilem się szotem jagera.
 
Ciekaw jestem ilu z was o piątej rano w niedziele bylo w stanie zauważyć ze Maciek Różański kończył imprezę w naszym lokalu. Prawie się go o nicka na forum spytalem ale akurat krztusilem się szotem jagera.
Potwierdzam. Był z jakimiś dwoma towarzyszami.
 
Przypomniała mi się rozmowa z Mortem:

- Ty Puczi masz tego tęczowego Fiodora, jesteś z tęczowej armii?
- No tak.
- NJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

:D:D

Pozdrawiam @Mort
Tak prewencyjnie - bliżej Palikotowi do kościoła, niż mi do tęczowych.
 
jedno pytanko, @Masu zbił pijone z Kaczką?
Dwa dni z nimi "chlałem". Albo raczej oni chlali, możesz być spokojny, że nie wszyscy traktują życie w internecie jako ważniejsze od rzeczywistości.
Tym samym chciałbym pozdrowić tego jegomościa, który przez godzinę wypił niecałe pół piwa i ciągle robił zdjęcia swojemu "powoli opróżniającemu się" kuflowi.
 
Dwa dni z nimi "chlałem". Albo raczej oni chlali, możesz być spokojny, że nie wszyscy traktują życie w internecie jako ważniejsze od rzeczywistości.
Tym samym chciałbym pozdrowić tego jegomościa, który przez godzinę wypił niecałe pół piwa i ciągle robił zdjęcia swojemu "powoli opróżniającemu się" kuflowi.
raczej nie wpływa to jakoś specjalnie na dalszy przebieg mojego życia, czysta z piekła brana ciekawość ;) Ale dzięki za info ;] @Scurvol też już pewnie nie jest alter kontem Kaczego ;)
@kula daje fulla ;)
aż mi się przypomniał duet Tango&Cash ;)
 
Last edited:
Dwa dni z nimi "chlałem". Albo raczej oni chlali, możesz być spokojny, że nie wszyscy traktują życie w internecie jako ważniejsze od rzeczywistości.
Tym samym chciałbym pozdrowić tego jegomościa, który przez godzinę wypił niecałe pół piwa i ciągle robił zdjęcia swojemu "powoli opróżniającemu się" kuflowi.
Haha, czy to nie @Masu opierdolil wspomnianego chłopa za to, ze zamiast pić piwo robił foty i wrzucal na fejsa :D?
 
Haha, czy to nie @Masu opierdolil wspomnianego chłopa za to, ze zamiast pić piwo robił foty i wrzucal na fejsa :D?
Dokładnie tak było. Chłopak po jakichś 5 minutach wyszedł z baru, czy wypił piwo to nie zauważyłem. Ale Masu pełna kulturka do chłopaka, widać dziecko przestraszyło się bandy ponad 20 chłopa delikatnie podchmielonej i mającej ochotę na jego piwo, bo bar już nie sprzedał kolejnego piwa Orestowi.
 
Dwa dni z nimi "chlałem". Albo raczej oni chlali, możesz być spokojny, że nie wszyscy traktują życie w internecie jako ważniejsze od rzeczywistości.

Igzakli. Net to net. Na necie czasem człowiek pisze głupoty ale jak się ma 35 lat (o kurwa) to w realnym życiu szuka się raczej dobrej zabawy i spokoju.

PS Dzięki @Mr. Cloud za przeprosiny za 3 dniowego bana. Zawsze wiedziałem że wyglądam jak troll internetowy :ashamed:

Haha, czy to nie @Masu opierdolil wspomnianego chłopa za to, ze zamiast pić piwo robił foty i wrzucal na fejsa :D?

Zaraz co złego to Masu. No ale tym razem to Masu: podpowiedziałem tylko chłopakowi żeby zamiast robić zdjęcia lepiej skonsumował to piwo.
 
Back
Top