Wrażenia z pierwszego zlotu Cohones

Szkoda,że nie udało mi się poznać Was wszystkich,choć gdzieś piątkę z Masu, Kirasem czy Orestem przybijałem,tak czy inaczej, za mało się widzieliśmy,abym wiedział który to który :) Z Kaczką widziałem się przed ważeniem,ale po za przywitaniem nie mieliśmy okazji porozmawiać. Zamieniłem kilka słów z @Wewiur , ale przepraszam,że nie byłem rozmowny za bardzo - pierwsze minuty po walce Janka były dla mnie lekką traumą:D

Tak czy inaczej, wypad spędziłem razem z @malinowsky, @midern (gość siedział przedział obok w pociągu ale zatrybiliśmy dopiero na dworcu :D),@Dooży&Grooby (na początku pomyliłem Cię z Kaczką :D) @DamianN1 (strzelam z tagiem, dobrze? :P ), @Batman, @Seven25, kilkoma chłopakami z poza forum. No i wiadomo, kolega z pokoju i od pewnych niecnych spraw - @Arlovski (jak tam oko?) ! A jakie wrażenia? Cały czas żyję tym wypadem - od początku do końca 10/10. Świetna atmosfera, świetna ekipa, świetna impreza, świetny doping i nawet jeśli sama gala nie wypadła najlepiej, to na pewno będzie to coś co do końća życia będę wspominać :) Teraz tylko czekać na kolejne okazje aby się spotkać i wspólnie dopingować :)

Dzięki Panowie za wspólną zabawę i do następnego
 
Kończąc temat kaczki to najlepsze jest to, że chłop przyjechał z daleka sam, nie potrzebował żadnych zaproszeń, nie zraził się banem i spiną z @Masu tylko podbił do nas od razu po ważeniu i przez cały "zlot" dotrzymywał nam towarzystwa, pokazując że jest everyday normal motherfucker. :applause:
 
Kończąc temat kaczki to najlepsze jest to, że chłop przyjechał z daleka sam, nie potrzebował żadnych zaproszeń, nie zraził się banem i spiną z @Masu tylko podbił do nas od razu po ważeniu i przez cały "zlot" dotrzymywał nam towarzystwa, pokazując że jest everyday normal motherfucker. :applause:


Bo Masu jak @Grubas - agresywny tylko na necie. A net to nie życie :)
 
Masu widzę że będziesz mi do końca życia wypominał moje sapy w internecie:lol:było minęło po chuj drążyć temat:rofl:kurwa niech jak najszybciej ogłoszą kolejne UFC w Polsce!!!1 spotkanie a brakuje mi Waszych mord!
 
Przyznam, że Kaczka w rzeczywistości jest normalnym facetem, który ogarnia MMA, da się z nim porozmawiać i absolutnie nic do niego nie miałem. (Łukasz, wiem, ze to czytasz :D) Mówiłem już o tym w Krakowie, wszystko przez to, że Kaczor tak a nie inaczej pokazał/pokazuje się w internecie, czy ma za dużo czasu wolnego. Robił krzywe akcje, ale robił też dobre sprawy, jak jakieś "30 pytań do". Kaczka w realu - spoko gość, Kaczka w necie - czasami przesada. Nie spinam się do niego, bo nie mam o co. A to czy Kaczor tu jest, czy go nie ma, jakoś nie ma dla mnie znaczenia.
 
Przyznam, że Kaczka w rzeczywistości jest normalnym facetem, który ogarnia MMA, da się z nim porozmawiać i absolutnie nic do niego nie miałem. (Łukasz, wiem, ze to czytasz :D) Mówiłem już o tym w Krakowie, wszystko przez to, że Kaczor tak a nie inaczej pokazał/pokazuje się w internecie, czy ma za dużo czasu wolnego. Robił krzywe akcje, ale robił też dobre sprawy, jak jakieś "30 pytań do". Kaczka w realu - spoko gość, Kaczka w necie - czasami przesada. Nie spinam się do niego, bo nie mam o co. A to czy Kaczor tu jest, czy go nie ma, jakoś nie ma dla mnie znaczenia.
anonimowość w Internecie jest czymś potężnym. wystarczy spytać Wewiura. :)
 
Masu widzę że będziesz mi do końca życia wypominał moje sapy w internecie:lol:było minęło po chuj drążyć temat:rofl:kurwa niech jak najszybciej ogłoszą kolejne UFC w Polsce!!!1 spotkanie a brakuje mi Waszych mord!
Nawet mi wybaczyłeś tego Kuźniara ;)?
 
Arlovski a to byłeś Ty? Kurna zapomniałem kto z tym Kuźniarem wyskoczył, masz fuksa... Żart pamiętam dobrze:lol:wybaczam już nigdy nie sapnę do osób które poznałem a do reszty się zobaczy:fingers:
 
Na ważeniu siedzieliśmy w swojej ekipie + @kiras jeśli się nie mylę i Kaczka, który jako jedyny mnie poznał ;) A no i jeszcze Bosy, ale on jest tylko sędzią UFC, nie jest z Cohones więc się nie liczy :D Na zlocie przed na pewno gadałem z @Mort em, z Zibim, @Miszon em, @Szady m i kurde 2 gości ksyw nie rozszyfrowałem niestety. Między prelimsami, a undercardem przy szamie sporo gadaliśmy, był tam na pewno @Comber i @Tsubasa , a dalej pojęcia nie mam, ale merytoryczna rozmowa o MMA to miód na moje serce, które tkwi wśród Januszy :D KSW 31 raczej mi nie wypali przez pracę, ale grubo rozkminiam UFC Berlin...
 
No byłem w Kraku i przegapiłem zlot, my bad... Po komentarzach widzę, że była spoko zabawa. Pozdro dla typa w białej koszulce z logiem portalu, co kiwnął głową w galerii na widok mej czarnej koszulki :P W Wawie tak nie ma, że można sobie browczyk wypić za 5 zeta w galerii... #luksus
 
Ludziska a komu ja browara wylalem (twardym atrybutem mojej wladzy)? I kogo oblalem?
 
Przyznam sie uczciwie, ze ilosc podejsc do Viva La Pinta w ciagu minionego weekendu, mnogosc gosci i moc serwowanego tam piwa sprawily, ze wszystko to zlalo mi sie w jedno. Ale akurat akcje z podlewaniem @Szady przez @Dzihados zapamietalem, zawsze dobrze miec pod reka kogos z chusteczkami kto pomoze sie ogarnac :wink:. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i dziekuje za mile chwile.
 
Last edited by a moderator:
Widzę że było grubo po komentarzach, ja nie mogłem wpaść ze swoją ekipą ( i to dobrze dla was jakby co ;) )-dobrze czytać że ekipa z forum to porządni ludzie w realu :D.Ja też się dobrze bawiłem bez większych przypałów a najsmutniejsze momenty dla mnie to :
-gala
-nie spotkałem lasa griffina
-nie wypiłem lufy z @defthomas
No nic, życie.......wszystkiego nie można mieć!
 
Śmiesznie tak teraz czytać posty na forum i widzieć w głowie wasze ryje do każdego. :D
 
Widzę że było grubo po komentarzach, ja nie mogłem wpaść ze swoją ekipą ( i to dobrze dla was jakby co ;) )-dobrze czytać że ekipa z forum to porządni ludzie w realu :D.Ja też się dobrze bawiłem bez większych przypałów a najsmutniejsze momenty dla mnie to :
-gala
-nie spotkałem lasa griffina
-nie wypiłem lufy z @defthomas
No nic, życie.......wszystkiego nie można mieć!

jeszcze będzie czas xD
 
Back
Top