Wróżka Fifi prawdę ci - po - wie

Kaczka dopisz na końcu filmiku, że to był fake i żadne zwierzę nie ucierpiało:)., (mam taką nadzieję).
 
Źle wytypowała to kara jej się należy. Nie wiem skąd te zdziwienie. Jak kobieta by wam przesoliła obiad to też byście to tak zostawili?
 
bez kitu... Gaara ma rację. Czy ktoś tu myśli, że ojciec dziecku by zajebal chomika ?
 
Mówiłem, że szczur będzie miał 50% skuteczności. No chyba, że tutaj też będziemy udawać, że sędziowie go oszukali.
 
Kaczka jak filmik wyplynie poza cohones, zobacza go "animalsi" , to nawet jesli to fake to i tak policja do Ciebie zapuka...
 
haha kaczka co Ty masz w tym baniaku XDD







@up fajny nick



bbg.jpg
 
Sorry Kaczy, ale faktycznie nasrane jak mało kto. Co nie zmienia faktu, że ja się uśmiałem z tych dwóch filmów:), jednak przemyśl jeszcze czy chcesz zamknąć kącik. Może po prostu to Ty źle dawałeś Fifi, sugerując jej co ma przewrócić? Myślę, że nawet jak źle wybiera, to przecież my w analizach z Szadym czy jako redakcja w typowaniach również strzelamy jak kulą w płot w niektórych przypadkach. Nie ma co się załamywać:) Przemyśl to jeszcze.
 
Oj tam , oj tam.



Z pozytywnych rzeczy , dzięki temu tematowi, Fifi (3 chomik u mnie w chacie w żonkosiowych czasach) i żadnego nie wyciągaliśmy zbytnio z klatki, bo gryzły, a potem każdy się bał. W sumie Fifi też jak co , to tylko w kuli latała. Teraz nie ma problemu - więc jakiś plus jest :-)



Co do błednego typowania - to miała być wróżka - wtopy dyskwalifikują jej zdolności w tej materii, więc nie widzę juz sensu. Szkoda, ale takie życie.
 
Dajmy jej jeszcze jedną szansę. Liczę na wjazd wróżki na kolejne typowanie na dronie czy coś takiego :)
 
Pewnie nakręcajcie kaczkę dalej. Przecież to chory człowiek jest chyba że teraz o to chodzi by debilizm szerzyć na forum.
 
Kaczka troluje,prowokuje,często jest kontrowersyjny,ale debilem bym go nie nazwał.Jest prosty sposób by nie wkurzać się na tematy kaczki - Nie wchodzić na nie.Mi wróżka Fifi nie przeszkadza a jej perypetie potrafią śmieszyć.
 
Ja liczę na to że ze względu na gale KSW w Gdańsku wróżka fifi, na czesc przybycia przez Lecha Wałęsę na teren stoczni wojskową motorówką, przynjamniej na typowanie tej gali przypłynie katamaranem RC :)
 
Chyba po prostu dopasowałeś się poziomem tym bardziej kto ogląda takie pierdoły. Dziwnie porobiło się z tym forum, było tu wielu inteligentnych ludzi, może po prostu jakoś ciężej ich dostrzec bo i sam jestem dość rzadkim tutaj gościem. Od razu dodam wątku nie śledzę i tej całej Fifi czymkolwiek to cholerstwo jest. Chodzi tylko o to że coraz więcej tu kaczek i głupot a coraz mniej wartościowych rzeczy.
 
Norbert ma rację, ale to naturalna konsekwencja wzrostu liczby userów. Ja sie dziwię że admini mmarocks popierają kaczkowy spam
 
Chyba po prostu dopasowałeś się poziomem tym bardziej kto ogląda takie pierdoły. Dziwnie porobiło się z tym forum, było tu wielu inteligentnych ludzi, może po prostu jakoś ciężej ich dostrzec bo i sam jestem dość rzadkim tutaj gościem. Od razu dodam wątku nie śledzę i tej całej Fifi czymkolwiek to cholerstwo jest. Chodzi tylko o to że coraz więcej tu kaczek i głupot a coraz mniej wartościowych rzeczy.






Jak rozumiem sens Twojej wypowiedzi to "nie obadałem tematu, nie wiem czym jest, ale napiszę, że jest głupi i ludzie komentujący tu też". I Ty mówisz o tym, że ciężko dojrzeć inteligencję na Cohones. Just sayin ;).
 
Back
Top