Wróżka Fifi prawdę ci - po - wie

Takie pierdoły oglądają Ci bez kija w dupie - to do Twojego pytania.
Poziom forum się zmienił,ponieważ fanów MMA jest coraz więcej,a ich wiedza też się różni.Znajdą się tacy z którymi porozmawiasz o strukturze finansowej UFC ale znajdą się też tacy którzy mylą Werduma z Cado Simonem.
Nie będe bronił kaczki,ale nie przeszkadza mi on tak bardzo jak niektórym, którzy czują ogromną ochotę dowartościowania się i pokazania innym że są już za dorośli na takie głupoty ;)
Poza tym fifi,musi wlecieć dronem na kolejne typowanie !
 
Najlepsze jest obrażanie wszystkich tylko ze względu na to, że im się to podoba, nie poznając ich z żadnej innej strony. Chmura ty nie inteligencie hehehe, to aż śmiesznie brzmi.
 
Kaczy ale w Twojej grze jest taki podpunkt:

Kaczy napisał: otrzymuje nieformalny tytuł jasnowidza czym zyska uznanie wróżki Fifi.
A teraz piszesz
Kaczy napisał: Co do błednego typowania - to miała być wróżka - wtopy dyskwalifikują jej zdolności w tej materii, więc nie widzę juz sensu. Szkoda, ale takie życie.


To co to za nagroda. W takim razie z dwie stówki musisz dorzucić. Wróżka Fifi okazała się jednak cygańską naciągaczką i po chuju trochę jest jej uznanie co nie chłopaki?
 
Wiesz co Tomku pewnie znalazło by się bardziej wartościowe tematy niż kacze wróżby. Chyba że zmieniacie tematykę forum i zajmujecie się teraz wróżbiarstwem. Działalność kaczki na forum od dawna oceniam tak samo może kiedyś się to zmieni ale póki co raczej to nie grozi.
 
Pewnie, że tak, ale temat "Wróżka fifi" leży w dziale "Cohones", którego definicja brzmi " • Lekka napinka na tematy niezwiazane z MMA ;)". Wróżka fifi to dla mnie ta lekka napinka, która nawet z MMA jest związana (choć tylko troszkę). Myślę więc, że nie ma co panikować. Tak całkiem poważnie, to jeśli chcesz tylko tematów związanych z MMA, to w takim razie polecam wchodzić na MMARocks.pl zamiast na Cohones.pl. Lub na Cohones, ale w działy "Forum MMA" oraz "Newsy MMARocks.pl". My jako Rocksi cały czas mamy tę samą zawartość. Artykuły Jakuba, najnowsze newsy ze świata MMA, przecieki z KSW i innych organizacji, analizy walk, świetne wywiady - ogólnie wszystko to + masę innych rzeczy. To, że do tego dołączają rzeczy takie jak "wróżka Fifi" wcale nie jest obniżeniem wartości informacji serwowanych przez nasz portal, a urozmaiceniem w które nie każdy musi klikać, jeśli tego nie chce.
 
Jest całkiem możliwe że jest jak mówisz i portal wciąż stoi na wysokim poziomie bo jak zaznaczyłem nie śledzę go tak dokładnie jak kiedyś ale tak czy siak mam takie wrażenie nawet jeśli jest błędne.
 
Kaczka ty szmato.


coż za agresjaa jesli chcesz wiedzieć skąd jest Kaczka wysrczy zobaczyc jego filmiki gdzie przed domem i na ulicy przy ktorej jest jego dom bawi sie swoimi samochodzikami RC.
 
Zajrzalem na kanal kaczki41 na YT, pomrocznosc mnie ogarnela. :V
Chlopaku, ile Ty masz lat?
 
niech ktoś w końcu zamknie ten temat. To jest chyba największa żenada na tym forum.
 
Żadna żenada, człowiek się nie raz uśmiał na filmiku, a kto nie chce niech nie wchodzi w temat. Sam sądzę, że 80% hejtu tematu jest tylko dlatego, że to kaczka41 go założył i to jego inicjatywa.
 
Najlepszy film na kanale kaczki !
Po skąpych strojach wnioskuję że to kard z jakiegoś pornosa.
https://www.youtube.com/watch?v=-MUSaJb4gYQ
 
Raczej Fifi za dużo juz nie powróży. Jeszczze sie rusza, ale to ostatnie chwile raczej. Także temat do zamknięcie.
 
tumblr_m11zfjiGLq1r4fvh6o1_500.gif
 
Back
Top