Wróżka Fifi prawdę ci - po - wie

i wyobraźcie sobie UFC 200 wróżka fifi wlatuje samolotem zapowiadana przez buffera :D
 
No w tę sobotę(niedzielę) będzie miała już pierwszą wtopę, jeszczze tylko dwie z rzędu i będą 3. Poprzednio miała wtopke z Thompsonem.
 
Kaczka rozjebałeś, haha ! Zajebiste, a wjazd chomika rozpierdolił system!
 
Zajebisty pomysł z wejściem, a raczej wjazdem Fi-Fi:-) Następną lokalizacją, w której Fi-fi będzie wróżyć, powinien być jakiś mini-ring:-)



Tak odrywając od tematu, czy u Ciebie wszystkie zabawki są sterowane Radiem?:-) Traktor zniszczył system:-)
 
A czy ten chomik skończy tak jak ta ośmiornica? Czytaj: Na talerzu?







Gerard miał mało spektakularne wejście ale i tak wygrał. Szkoda, że w prawdziwym zyciu wygra Machida. Pozdro 600
 
Jak wjeżdzał traktor miałem przed oczami jak w pile wjeżdżał na rowerku ten gość. Kaczka robisz postępy coraz profesjonalniej to wygląda
 
Wróżka, nie zawiedź Pana!



di-49SXWWZ9.jpg
 
Po tym jak się rozkręca cykl, Ty chcesz zamykać tylko dlatego, że walka nie siądzie? Słabo. Byłem ciekaw co na następną galę wymyślisz i jaki wzjad będzie miała Fifi.
 
Dlatego liczę na Ormianina, a nagradzania szczura uwiecznię.



Jak Dragon wygra, będe trochę w plecy, a i będzie znaczyło, że wróżyć nie potrafi. Wówczas pożegnanie szczura też nagram ;-)
 
- Halo, Policja?



- Tak, slucham



- Prosze przyjechac na cohones, kaczka zaraz zamorduje chomika!







:-)
 
Kurde, to ja już czekam na pożegnanie wróżki, ciekawe czym odjedzie :D.


W ogóle zauważyliście, że wróżka tak co drugą walkę źle stawia? Najpierw Weidman (dobrze), potem Thomson (źle), później Barao (dobrze) i teraz Mousasi (źle). To ewidentnie jest jakaś grubsza intryga xd.
 
Co ja właśnie obejrzałem.



W takich chwilach racjonalizuję sobie, że to musiał być trolling.
 
Back
Top