Wróżka Fifi prawdę ci - po - wie

di-NW94JZ8V.jpg
 
Czekamy na napis "UFC" na grzebiecie szczura, mogą też być wygolone literki :-)
 
Literki...? Pomyślimy :-)



Golić nie będę, bo narazie dobrze jej idzie. Jak zaliczy kilka wtop, coś pomyślimy w tej kwestii wówczas ;-)
 
Kaczka, tylko ty jesteś zdolny do karania zwierząt za swoją głupotę i pojebane pomysły.
 
Mój szczur i wara







:-)



A co do pomysłów, to bedę chciał zobaczyć tę kolejkę userów, jak bilans znacząco na plus wzrośnie! :-)







Ps. I uważaj, bo pas stracisz....:-)
 
midern, dlaczego atakujesz kaczkę zamiast mewsona, którego to był pomysł (pomijam fakt, że obaj żartowali)? Bez sensu, kaczor czasem prowokuje, to rozumiem, ale ten temat jest spoko. Gdyby założył go ktoś inny to jestem pewny, że prawie nikt by nie hejtował.
 
Nikogo nie atakuję, po prostu piszę to co mam na myśli :) Gdyby założył go ktoś inny, to temat moze i by się tak nie rozwinął. Mi ten temat nie podchodzi, wybacz. Każdy ma inne odczucia, ja napsiałem swoje. Nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie.
 
Hahaha, wjazd chomika mistrzowski!!! Dawno się tak nie uśmiałem :D +1 bez kitu, mega robota :D.
 
Co by nie mówić jest to jeden z najoryginalniejszych cykli (materiałów własnych - nie mylić z koksem) użytkowników na Cohones :D wjazd tego chomika przy muzie z UFC jest jedną z najśmieszniejszych rzeczy jakie od lat tu zobaczyłem :D.
 
Jak to dobrze, że ulokowałem pieniądze na Gegardzie. Ale nerwy i niepewność większa, niż przy ogłaszaniu werdyktów w walkach lil hendersona. Beka kaczi.
 
Back
Top