Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
600 osób na livie to więcej niż ostatnio oglądało tę videokonfe Miocic vs Ngannou: puszczano ją z oficjalnego kanału UFC z tego co pamiętam.
 
"Chcę,żeby wszyscy byli szczęśliwi...potrzebuję waszej energii"- W. Morozowski wybory Mistera hahahaha
 
Jeśli to prawda na temat metod jakie stosował Wojtek czyli podsłuchiwanie itd to stracił u mnie. Nie miej jednak robi z wszystkich portali / kanałów najlepszą robotę w polskim mma i żal było by z tego nie czerpać. Liczę, że faktycznie tak jak mówił przebije się jeszcze bardziej w kierunku Stanów i da nam wywiady z elitą światowego mma.
 
Jeśli to prawda na temat metod jakie stosował Wojtek czyli podsluchiwanie itd to stracił u mnie. Nie miej jednak robi z wszystkich portali / kanałów najlepszą robotę w polskim mma i żal było by z tego nie czerpać. Liczę, że faktycznie tak jak mówił przebije się jeszcze bardziej w kierunku Stanów i da nam wywiady z elitą światowego mma.

Nie no dajmy spokój z tym podsłuchiwaniem serio myślicie że stał za firankom podsłuchiwał ? jak by to jeszcze potwierdzili zawodnicy, albo inni ludzie, to może, ale o tym gadał klakier Juras i kłamca Lewandowski więc dajmy spokój.

kolejny świetny live. kolejny raz rozjechał te Zoo o nazwie KSW i dojebaniem Newsem z Wrocławiem coś pięknego :antonio:

Czekam na kolejne Live, może tym razem z Rorym po zdobyciu Pasa nooo obejrzałbym.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top